Петриківна• 26 июня в 08:30

Я не прасую одяг, конфлікт

Бо не хочу, сама ходжу помʼята теж. Я готую, прибираю, завжди вдома чисто, але не прасую. Минулого року купила чоловікові класний відпарювач, щоб він собі прасував. Вчора в конфлікті сказав, що яка в нього дружина, не прасує, що він кожного ранку злиться і сам має відпарювати. Я запитала, що буде мені натомість, якщо я буду прасувати, нічого. Ви б почали прасувати?
СкумбріяП8• 26 июня в 08:31
Не прасуйте, нехай наймає хатню робітницю)
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня в 08:31
Ситуация выеденного яйца не стоит
Copy-Paste• 26 июня в 08:31
Ні
автор Петриківна • 26 июня в 08:32
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ситуация выеденного яйца не стоит
То так здається, кожного літа про це говорить
Редиска Я• 26 июня в 08:32
25 років разом , ніколи не прасувала речі чоловіка, ну може пару разів сорочку. Він за своїм одягом доглядає сам , а я за своїм
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня в 08:33
Ответ дляПетриківна
Хай наймає робітницю. Не прасувала би.Мене взагалі бісить оця жіноча повинність. Постсовкове виховання
Вчителька з мікрорайону• 26 июня в 08:35
Не прасую чоловіку.
Тільки собі.
Вчителька з мікрорайону• 26 июня в 08:36
Ответ дляПетриківна
Ну то поставте його на місце
Не зацілована• 26 июня в 08:38
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Женщина, это началось ещё с царских времён когда женщины не работали и обязаны были заниматься бытом чтобы их содержали мужчины. При совке между прочим женщины работали и имели возможность часть быта спихнуть на мужчин, несмотря на то что тогда жизнь была намного хуже чем сейчас.
Если не знаете историю, хоть не позорьтесь. А вообще советую начать таки читать книги, ибо без прошлого нет будущего.

Боже, у нас на сайте ещё и бывшие патологические прогульщицы школы есть, которые элементарного по истории не знают настолько, что мне рука-лицо влепили Мне за них стыдно
Не гоню• 26 июня в 08:38
Автор, давайте исходные:
Кто наполняет семейный бюджет?

Вы работаете?
ПампушОК• 26 июня в 08:39
Детский сад......
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня в 08:40
Ответ дляНе зацілована

Да что вы говорите. А не нашим родителям сначала внушали, а потом они нам ,что женщина-хранительница очага и обязана стирать,убирать, ублажать?Мужиков мало,уйдёт к другой?Не позорьтесь вы.Активное ублажание началось после войны. Когда мужиков было очень мало
И да,может у вас на царской росии так было, в Україні такого не було-завжди жили разом і робили все разом.У нас царів не було
ЗдохниПуйло• 26 июня в 08:43
Прасую, готую, мій чоловік вкладається набагато більше, на ньому стільки всього, матеріальна відповідальність, батьки, діти, школа, для мене важливо, щоб мій чоловік виглядав достойно, а не наче з дупи виліз, терпіти не можу коли люди неохайні, у мене бурна фантазія, я зразу уявляю срач у квартирі, таргани, сморід, зразу відраза
Редиска Я• 26 июня в 08:43
Ответ дляПетриківна
А взимку ви прасуєте ?
Готова до другої• 26 июня в 08:43
глажу белье, меня это не напрягает, даже постельное глажу, не вижу вообще проблемы в этом.
Весняний Марафон• 26 июня в 08:44
Можу порадити бувшу коханку чоловіка. Тільки і вміє, що прасувати.

Настя, може є тобі роботка)
Вона тут пасеться)

Авторе, але за якість не знаю. Бо навіть мінет не вміє
Милота• 26 июня в 08:44
Ответ дляПетриківна
Хм..
А мій чоловік сам мені сукні прасував
Бо я це терпіти не можу...

Ми ввечері в неділю пили вино, я готувала, а він прасував.

В минулому житті.
Не зацілована• 26 июня в 08:45
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Слушайте, да ублажения было всегда, да и вообще войны повторяются с завидной периодичностью.
Или вы Крымскую войну имели в виду? Хотя сомневаюсь, у вас познания по истории не дальше третьего поколения , мне очень жаль.
У вас царей не было? А, так вы ещё и не в Украине жили? Ну так со своим уставом в чужой монастырь не ходят, уймитесь уже.
Ещё раз, читайте книги, для вас очень многое станет открытием
ротцвеники• 26 июня в 08:45
Ну якби чоловіку потрібен був дрескод і напрасовані сорочки, то прасувала б в обмін на іншу частину домашньої роботи, бо ми працюємо обидва, але я на пів ставки, тому 70% домашньої роботи і відповідальностей на мені, 30% у чоловіка. І додатково прасувати це дофігіща часу, значить мене иреба звільнити від чогось іншого.
Метелики на душі• 26 июня в 08:46
Ответ дляНе зацілована

Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня в 08:46
Ответ дляНе зацілована
Еще раз повторю.Ваши царские наросийские времена никак не относятся к Украине. У нас царей не было. А вы со своей историей и сейчас от царя никак не отойдете
ротцвеники• 26 июня в 08:47
Ответ дляЗдохниПуйло
Так автору це лише на руку, чужі жінки не чіплятимуться :)

Ну і чистий і пом´ятий не те саме, що брудний.
Мусик Пусик• 26 июня в 08:47
Я теж нічого не прасую, купую таке, щоб не заморачуватись. Чоловік звичайно ображається, але не буду і все. Дома все роблю сама, хай хоча б сорочки сам прасує.
Фенте Фря• 26 июня в 08:48
Когда я работала, то не гладила и многие обязанности были пополам. Сейчас не работаю, то логично что я могу погладить его одежду.
ротцвеники• 26 июня в 08:48
Ответ дляВесняний Марафон

Настя, може є тобі роботка)
Вона тут пасеться)

Тому вона й стала колишньою коханкою і він знайшов нову, кращу?
Вимагаю спілкування• 26 июня в 08:48
Нет, я тоже не глажу ни себе ни мужу и нормально если мужу нужно он сам себе гладит.
Полуничка• 26 июня в 08:48
Автор, ну зараз обісруть тут вашого чоловіка, вам полегшає? Ну сказав і сказав, може настрій поганий був, спішив, теж не любить прасувати. Можна подумати щось зміниться. Навіть якщо тут кожна напише, що ви не праві, ви ж прасувати не почнете. До речі ви ні чим не кращі свого чоловіка. Він вам в очі сказав, що думає, а ви поливаєте брудом поза очі.
Княгиня пітьми• 26 июня в 08:49
Ответ дляНе гоню
Автор, давайте исходные:
Кто наполняет семейный бюджет?

Вы работаете?
На що це впливає?
Я також ненавиджу прасувати. Одяг купуємо максимально такий, що не мнеться. Кому треба той сам собі прасує. Я не хочу і не буду, незалежно від того чи зайнята я, чи ні.
Маю декілька думок• 26 июня в 08:49
Ответ дляРедиска Я
Аналогично, только 22 года женаты. Завтрак, кстати, тоже сам себе готовит. По выходным и мне ))
Підмітайло• 26 июня в 08:49
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Эмммм
Позаботиться о мужчине, который принёс мамонта- это у женщины в крови. По природе

А вот когда мужик не может принести мамонта, женщина бросает потомство и скачет рядом
В поисках еды

А потом злая кричит про папалам