Королева краси• 28 июня 2025

У яких найнесподіваніших місцях спить ваш кіт?

У нас пральна машина, шафа, будь які коробки
На привозе• 28 июня 2025
Когда взрывы, то начала спать в очень несподіваних містах, що і знайти не можемо
Полонянка SexShop-а!• 28 июня 2025
Обожнює шафи, як тільки бачить якусь незакриту, вже там
Куда_бежать• 28 июня 2025
Пан сплять тільки на дивані і вікні на подушці
Цікавий писочок• 28 июня 2025
В дверях на проходе, переступают все, а ему всё равно.
Точная копия плова• 28 июня 2025
В жару 30+ заліз на верхню полку шафи, де з зими лежить його лежанка з овчини, і проспав там 8 годин поспіль
Ксерокопия ночи• 28 июня 2025
наш кругом )) але в нас приватний будинок і трохи птиці тримаю, то пана Коцького неодноразово заставала в курячому гнізді. Може спать як сам, так і до курки під бочок восени чи ранньої весни підлізти. Влітку може спать на загорожці де курчата/качата бігають. А так в основному спить на своєму дивані на влісній подушці, в духовці може спать, але то вже коли холодно і починаю топить грубу. Він в нас взагалі ’цікавий’ такий товариш ))
Старший кіт раніше любив спать сидячи зверху на чайнику єлектричному, коли той теплий. Ще обожнює спать на системному блоці компа, то його місце )
Молода кішка тільки з нами в ліжку, або вдень на сонечку на криші.
Княгиня пітьми• 28 июня 2025
кастрюли
тазик под ванной
сама ванная, когда жарко

первій раз, когда в тазик под ванной залез - мі его доооолго искали, да

места типа коробок-шкафов-полок-кухонного стола - обычные, все коты там спят
Цікавий писочок• 28 июня 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
кастрюли
тазик под ванной
сама ванная, когда жарко

О, тазик то ловушка для кота.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 июня 2025
😁 клаустрофобією не страждає
KINO_7• 28 июня 2025
У собаки под брюхом, ещё с котячества, да ещё и сосёт сиську собако-мамки уже 2года...
KINO_7• 28 июня 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
кастрюли
тазик под ванной
сама ванная, когда жарко

О, да, было в нижнем отсеке под плитой нашла кошку, спящую в большой тарелке...
Щедрик ведрик• 28 июня 2025
в шкаф залазит-во время взрывов ракетами.Сам открывает дверь. Когда шахеды- со мной в ванной за унитаз прячется
тяжкаялюдина• 28 июня 2025
Один кот - человекозависимый, всегда спит к нам поближе. Обнаружить его на подушке или внутри пододеяльника - уже не такая уж неожиданность, привыкли.
А второй - кот-аутист, он умеет удивлять, может спать в корзине для белья, в шкафах, в стиралке - сейчас перестал - кажется запах нового кондиционера его отвращает, спит в ящике с овощами, в цветочных горшках, подмяв лаванду под пузо, короче где угодно может оказаться.
KINO_7• 28 июня 2025
Точная копия плова• 28 июня 2025
Найдіть кота
Точная копия плова• 28 июня 2025
Найдіть кота
Точная копия плова• 28 июня 2025
І так
Попадалочка• 28 июня 2025
У моего пана место сна, это разнообразие, может где угодно расположится, недавно нашла его спящим в сумке, которую я беру в магазин для продуктов.
Чтооооооооооо?• 28 июня 2025
В коробках, пакетах. Когда-то в раковине спал. Ну а в шкафу, это обычное дело
Може ще третю?• 28 июня 2025
Одна кішка спить на посудомийці, коли та працює. Ще любить повитягати з шафи речі, а на вільне місце вмоститися.
Купа знятого прання, то всі коти так люблять.
Інший кіт любить спати на проході, щоб всі переступали))
Басина• 28 июня 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Мій любить падати під ноги. Вранці дійти на кухню цілий квест ’не роздави кота’. Забігає наперед і падає пузом догори))
Басина• 28 июня 2025
Ответ дляKINO_7
фото
Який гарний тракторець)))