Бла бла бла• 29 июня 2025

Как хорошо, что я не имею детей. Как же хорошо. Как я рада тому, что их не будет

Мій не такий• 29 июня 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви співзалежні з дітьми. Ваші сльози - не про умілєніє, а про ваш власний досвід закінчення школи і плинність часу. Слова Брі - слова співзалежної матері про те, що вона (на хвилинку!) не пробачить дітям те, що вони стали ДОРОСЛИМИ і перестали бути залежними від неї, як від матері! Це жах!
Дитина це частина від батька та матері біологічно і ментально так закладено життям, і зрозуміло що цей зв´язок на все життя і взаємна співзалежність це ж добре.
Бути байдужим до своїх дітей - з чого зроблени такі люди з каміння без серця, їм краще дітей і не мати і не відчувати плинність часу.

В мене на роботі провідний інженер не мав дітей наче і не треба йому, і раптово у 60 життя без дітей втратило сенс, одружився зробив двух погодок - двоє безнадійно розумово відсталих і буде їм слюні витирати до кінця життя Звісно що і в 20 можна народити неповноцінного але там ще є час розбиратись, лікуватись, діагностуватись.
В 60 це вже не має сенсу і часу..
Викасикрет• 29 июня 2025
І я з вами)
Мені 35, до війни були думки а може пора а може треба, зараз - я кожен день радію, що їх немає)))
Це ж здуріти, по-перше по грошах, по-друге - ти вічно привязана до сраних шкіл, гуртків, дому й тд.
Коли сама - можна переїхати де завгодно, відпочивати де завгодно, витрачати все на себе, їсти що хочеш, спати як хочеш, гуляти скільки хочеш, без дітей життя як шведський стіл)))
Чу Ча• 29 июня 2025
Ответ дляБлакитне небо
Очень жалею, что нет и не будет. Но так сложилось.
Ну что жалеть, неизвестно, как бы с детьми было. Я знаю что слабая, сама не справлюсь, ребенок будет несчастлив. Я тоже
Купи слона• 29 июня 2025
А я рада что не имею детей, когда вижу фото прилетов и мертвых детей, если бы с моим такое случилось, я бы не пережила(
автор Бла бла бла • 29 июня 2025
Ответ дляКупи слона
Вот вот