НаБалКоніХодять• 30 июня 2025

Хто зараз чи був цього року у Чорноморську?

Як ваші враження: варто чи ні їхати, чи вистачає укриттів?
Як взагалі реальна ситуація там?
Я попрошу тільки реальні свої враження від тих, хто зараз там чи був вже цього літа.
Я була минулого серпня 3 дні. То так попало, дякувати Богу,що була тільки одна тривога коротка. А в нас вдома часто літало всяке гімно(
Тріль підпільний• 30 июня 2025
Ви вірний день вибрали для запитання, якраз після ночі фейерверків та акустичних шоу у Чорноморську
ПриснитсяЖЕ• 30 июня 2025
Ви карту тривог не маєте,сьогодні вночі туди летіло
Зроблено у 80-х• 30 июня 2025
Подруга на тому тижні в Одесу поїхала, винайняла квартиру, і в цей будинок приліт вночі. Гарно відпочила
Тріль підпільний• 30 июня 2025
Ну і що ті ваші 3 дні. Я також турист в Україні. Була за війну 3 рази у Києві днів по 5-6, за цей час чула 3 тривоги і нуль ракет/шахедів. Хочете сказати, що в Києві завжди тихо і безпечно?
Амбасадор щастя• 30 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Не пострадала хоть?
Зроблено у 80-х• 30 июня 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Не пострадала хоть?
Слава богу, ні. Але втікала з тієї Одеси дуже швидко
автор НаБалКоніХодять • 30 июня 2025
Ответ дляТріль підпільний
О Боже,я не бачила
автор НаБалКоніХодять • 30 июня 2025
Ответ дляТріль підпільний
Я у Києві живу і нікуди не за кордон не виїжджала. Не скажу.
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ми були. Повернулися 5 днів тому. Ми з Черкас, тому нічого страшнішого, чим в Че, ми не побачили. Відпочили чудово. Укриттів там кожні 10 метрів. Але, коли гепало, ми просто заходили в ванну. Квартиру знімали на першому поверсі, вікнами ВІД моря (типу ’нешахедна’ сторона). В дворі був підземнй паркінг. Відпочили просто суперово.
Тріль підпільний• 30 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я про те, чи завжди тихо в Києві. Ви зробили висновок про спокій в Чорноморську на основі трьох днів. Я можу зробити такий самий про Київ на основі 15 🤷🏼‍♀️
Типу ’ой, та була я в тій Україні, все добре, раз в рік тільки виє’, угу
УжеВотДа• 30 июня 2025
В самому Чорноморську нічого не літало. Просто дуже чуть роботу ППО.
НичеНипанимаю• 30 июня 2025
не варто. цієї ночі до ранку гатили шахеди. укриттів нема. Підвали це не укриття.і сидіти щоночі в сирих брудних підвалах... шахеди і ракети з моря летять
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
та прям. у нас в Черкасах так літає щоночі. То яка різниця де це все слухати
Тріль підпільний• 30 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
О Боже,я не бачила
У мене тітка там, вночі в ванну залізла. Зазвичай вона при тривозі лише вікно закриває, щоб спати не заважало
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ответ дляТріль підпільний
та ви шо? аж ванну залізла? моя дитина майже кожної ночі спить в кутку коло ліфта на першому поверсі 9-ти поіверхівки. Ми в Чорноморську хоть виспалися за тиждень
Федорино Горе• 30 июня 2025
Это Вы про какой-то другой Черноморск?Например, в ЗУ?
Не тот, что в Одесской области?
НичеНипанимаю• 30 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
тому треба їхати знову у ракети.дебільна логіка. Сьогодні в Чорноморську горить увесь ранок топливо.Дихати нічим.Куди їхати???ВІкна закриті, смердота,просять не виходити на вулицю
УжеВотДа• 30 июня 2025
А в ніч з суботи на неділю у нас над головою пролетіли дві ракети. Прямо над двором і впали в Смілі. В мене досі трусяться руки/ноги. В Чорноморську над нами нічого не літало
автор НаБалКоніХодять • 30 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Дякую!
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
ну так сталося. я про те, що для черкащан наприклад в Чорноморську взагалі було відносно спокійно. Ми тупо виспалися. Да, гепало ППО, але на таке навіть не звертаєм уваги. У нас в місті шахеди літають і падають як горобці.
автор НаБалКоніХодять • 30 июня 2025
Ответ дляФедорино Горе
Не тот, что в Одесской области?
Ви така дотепна
Федорино Горе• 30 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви така дотепна
Как минимум, нужно здраво мыслить, что бы ехать в Одессу/Черноморск отдыхать..
Хотя, судя по безмозглым в городе- отсутствие серого вещества уже стало бичем украинцев
ДелайКак_Я• 30 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
У вас класні фоточки звідти
Якщо не помиляюся, це ви в одній із тем їх викладали
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ответ дляДелайКак_Я
У вас класні фоточки звідти
так)
Говорю відверто• 30 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
в Черкасах так літає щоночі
ВільнаНазавжди• 30 июня 2025
Це портове місто і порт там працює. Тобто це ціль для Шахедів, нажаль. Але б´ють в основному Одесу.

Так,там тихіше за Суми (де літає все і гепає навіть арта та РСЗВ- чутно), наприклад. Але хто хоче спокою- то то на ЗУ, там взагалі спокійніше буде.
Я таке знаю• 30 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
ржу з укриттiв кожнi 10 метрiв
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
ржу з укриттiв кожнi 10 метрiв
ржите тьотя
Сегодня сержусь• 30 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
вода холодна чи купалися ?
УжеВотДа• 30 июня 2025
Ответ дляСегодня сержусь
вода холодна чи купалися ?
ми купалися, бо ж приїхали для цього) але брехати не буду, вода холодна, бррр)