Мая твая не панимать• 30 июня в 15:44

Загранпаспорт чоловіку

Данно. Хлопець 18 років закінчився термін паспорту. Що треба для отримання нового?
Хлопаю ресницами• 30 июня в 15:45
Резерв+,старий загран, id-картка
Вимагаю спілкування• 30 июня в 15:46
https://kyivcnap.gov.ua/Search/Light?searchText=%D...
Мудробаба• 30 июня в 15:51
https://www.google.com/search?q=%D0%97%D0%B0%D0%B3...
СережкинаЯ• 30 июня в 15:53
Ответ дляХлопаю ресницами
Резерв+,старий загран, id-картка
Резерв + потрібен, якщо оформляєш загран за кордоном. Якщо в Україні, то не потрібно
Мудробаба• 30 июня в 15:56
Ответ дляСережкинаЯ
За кордоном теж непотрібен.Просто при подачі документів,автоматично реєструють в Резерв+,якщо чоловіка там не було.
Намазюкана нішою• 30 июня в 15:58
А зачем он ему? Все равно никуда не поедет.
СережкинаЯ• 30 июня в 15:59
Ответ дляМудробаба
Все залежить від статуса ВОД (військово-облікових документів). Можуть відмовити в оформленні
Мудробаба• 30 июня в 15:59
Ответ дляНамазюкана нішою
Їздять.Ви ж не знаєте що то за людина
Мудробаба• 30 июня в 16:02
Ответ дляСережкинаЯ
Це якщо людина ніколи не стояла на обліку і не було приписного.Тоді так,спочатку треба привести в порядок військово облікові документи
СережкинаЯ• 30 июня в 16:08
Ответ дляМудробаба
Ні. Міноборони давало роз´яснення, коли статус ВОД є ’недійсним’ для оформлення доков за кордоном. Тим більше ви ж самі вище писали, що ’автоматично ставлять, якщо чоловіка там не було’. То в яких тоді випадках відмовляють в оформленні?
Мудробаба• 30 июня в 16:10
Ответ дляСережкинаЯ
Автоматично ставлять в Резерв+,якщо людина там не реєструвалась.Але має приписне,чи військовий квиток.
АсобеннАя• 30 июня в 16:11
Ответ дляХлопаю ресницами
Резерв+,старий загран, id-картка
Старий можна не здавати, тільки якщо 2 на руках, то один потрібно здати.
Хитрушка-чекушка• 30 июня в 16:12
Ответ дляХлопаю ресницами
Резерв+,старий загран, id-картка
Резерв навіщо ?
СережкинаЯ• 30 июня в 16:14
Ответ дляМудробаба
А відмовляють в оформленні коли?
Мудробаба• 30 июня в 16:16
Ответ дляСережкинаЯ
Відмовляють коли документи з помилками,коли вони не співпадають з даними реєстру призовників.
Наприклад я знаю купу випадків,коли батьки ’робили’ приписне своїм підліткам Воно не фальшиве,але коли починають дивитися детально,то з´ясовується що воно фейкове.Тобто його оформили за гроші,і ніяких відомостей про цю людину ніде насправді немає,або вони не відповідають дійсності.