Марфа Українівна• 01 июля в 23:20

Порадьте табір для підлітка 12 років

Можливо чули або ваші діти гарно відгукнулись .
Цікавить якийсь класний табір .
Записались в Артек Буковель але після історій про ригачки і фекалій у воді (а це дуже ймовірно враховуючи густоту готелів і відсутність каналізації і нормального водопостачання )

Вартість 35т за 14 днів - не мало .
Шукаю альтернативу . Можливо навіть закордон , головне щоб вартість / якість співпало
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:21
Послушаю
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:22
Моя їде в Болгарію 20 липня. 12 років.
Їздила зимою з єврокемп у Карпати. Зараз іде Холідей роял Кемп (сакумс). 32 тис вчора сплатила. 12 ночей.
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:23
Перша лінія моря. Є маленький аквпарк
Кудрі кручу сама• 01 июля в 23:24
Ответ дляБлондинка в Законе
Моя їде в Болгарію 20 липня. 12 років.
Ваш приклад точно не про ціна/якість.
автор Марфа Українівна • 01 июля в 23:24
Ответ дляБлондинка в Законе
Моя їде в Болгарію 20 липня. 12 років.
Класно .
Але я подумала , і не готова на море відправити без батьків . Боюсь
автор Марфа Українівна • 01 июля в 23:26
Ответ дляКудрі кручу сама
Ваш приклад точно не про ціна/якість.
Чому ?
За 12 ночей на морі в безпечній країні - це прекрасна ціна .
Кудрі кручу сама• 01 июля в 23:26
Ответ дляМарфа Українівна
Чому ?
Тому що я відправляла доньку з сакмусом і це був жахливий жах
Чупокабра• 01 июля в 23:27
Ответ дляБлондинка в Законе
Моя їде в Болгарію 20 липня. 12 років.
Це вже все включено, з дорогою? може екскурсіями?
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:27
Ответ дляБлондинка в Законе
Моя їде в Болгарію 20 липня. 12 років.
Не с Антониной тренером, случайно?
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:28
Ответ дляКудрі кручу сама
А шо??? Розкажіть! Блін, я вже оплатила!!!
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:28
Ответ дляКудрі кручу сама
А що таке сакмус? И в чому жах був?
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:28
Ответ дляbespe4na_mavpa
Не с Антониной тренером, случайно?
Не знаю таких. Менеджер Валентина
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:29
Ответ дляЧупокабра
З дорогою. Все включено. За екскурсії не знаю. Але моя не поїде точно. Не любить
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:30
Ответ дляБлондинка в Законе
Не знаю таких. Менеджер Валентина
А, сорри, наша тренер просто тоже 20 везёт туда же, но мой ребёнок не захотел ехать, был в прошлом году
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:31
Ответ дляbespe4na_mavpa
А чого не захотів? Єленіте?
Кудрі кручу сама• 01 июля в 23:32
Ответ дляБлондинка в Законе
Та ні, немає сенсу розповідати. По суті відпочинок з ними це велика лотерея. Якщо готель вирішив свої минулорічні проблеми і ваша дитина не зіштовхнеться ні з якими проблемами (хвороба чи втрата речей) - то може вийти позитивний досвід. Але якщо виникнуть проблеми - можете просто наперед знати, що їх ніхто не буде вирішувати. Тому давайте дитині максимальну аптечку і давайте з собою карту щоб ви мали можливість відправляти гроші.
Вся така шо куди там• 01 июля в 23:33
Ответ дляКудрі кручу сама
Я тоже не понимаю. Отдаю 30 к за Карпаты, а тут в Болгарию за эту цену везут. Я лох, или там просто треш в Болгарии?
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:37
Ответ дляБлондинка в Законе
А чого не захотів? Єленіте?
Да. Он в прошлом году ездил с друзьями, а в этом все друзья не поехали (по разным причинам) и мой один не захотел.
Ему все было ок, еда слабовато, но как для детского лагеря отлично.
Мне не понравились открытые балконы, это мой страх высоты, они ещё дурковать могли а жили на каком-то очень высоком этаже, каждый раз как он оттуда звонил у меня дух перехватывало
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:38
Ответ дляКудрі кручу сама
Піпець. Дякую! Я думала дати налічні 100 євро
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:38
Ответ дляВся така шо куди там
По мне так за Карпаты 30к это реально овер, море есть море
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:39
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ну смотря какое конечно…
Аноним ФЕЯ• 01 июля в 23:42
Делюкс , Татарів.
bespe4na_mavpa• 01 июля в 23:47
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну смотря какое конечно…
Та даже азовское было лучше чем бассейн. Эх, где оно сейчас(
Блондинка в Законе• 01 июля в 23:54
Ответ дляbespe4na_mavpa
💯
Підмітайло• 02 июля в 00:02
Кажуть що в артеку отруєння?
Наша взяла• 02 июля в 00:32
Гляньте Скаутвіль у Закопане, у них хлопчик не може поїхати, якраз шукають заміну. Моя повернулася з ними тільки з табору в Україні, дівчатка , які з нею відпочивали, дев´ятий рік поспіль їздять. ПОдобається, що вожаті, це не діти по 17-19 років, а трохи старші, які їздять майже з року в рік, діти весь час чимось зайняті. Керівник і організатор табору зі своїми дітьми також на зміні. Минулого року вони були в Яремече. але не повернулися туди, діти казали, що була у них теж кишково-вірусна інфекція, басейни-жабурятники, які хто зна, як чистять і т.д.
Наша взяла• 02 июля в 00:38
Ответ дляМарфа Українівна
Класно .
Тут я з вами абсолютно згодна. Колега сьогодні показувала фото і розповідала враження про вдіпочинок у Мандарині, я б свою не відправила саму, у мене є серйозні питання до такого офрмату відпочинку і його безпеки, ну і для мене табір має бути таким, щоб я протягом доби могла доїхати у разі чого або дуже довіряти організаторам.
vikgvv• 02 июля в 08:43
Шоколад смотрите