А ось і я• Изменено 05 июля в 22:55

Почему считается, что жена должна желать лишь бы живой вернулся?

Замечаю в темах о женах военных, что их чувства как-то принижаются. Прям обвинения, если вдруг ревнуют, чувствуют себя одиноко, подозревают.
Мол, нужно закрывать глаза лишь бы живой и ладно. Почему так? Я не уверена например, что мне неверный муж, о котором я буду переживать, котрому буду посылки собирать, нужен будет...
Возможно я злая какая-то. Но мне кажется, я бы перестала кружить его, передавать вкусности. Да и вряд ли меня бы продолжало беспокоить его здоровье...
Или хотят сказать, что и на граждаке мужу изменщику желают счастья здоровья? Типа или в новую жизнь, любимый) сомневаюсь... Наверняка проклинают в спину.
автор А ось і я • 07 июля в 20:44
Ответ дляБорисфенка
А, так вам ще й неміряно років, моя ровесниця? Взагалі можете не переживати - після окопу чи варти ваш чоловік дрихне без задніх ніг, бо ні на що інше сил нема. Мій те саме робить.
Чи ви не знаєте свого чоловіка за 20 років шлюбу?
Ну так я его знаю в другой среде. А тут кардинальные изменения, стрессы.
Плюс теряются общие интересы. Нет телесного контакта.
Я и сама чувствую, что теряю что-то...
Борисфенка• 07 июля в 20:51
Ответ дляА ось і я
Я и сама чувствую, что теряю что-то...
Так, з´являється деяка відстороненість, треба шукати спільні теми для спілкування. Так, мені також багато чого не вистачає.
Але що ми можемо зробити? Нічого.
Аби вижили, все інше лікується з часом.
О, ще це захисний механізм - ми з чоловіком не спілкуємося ні на які душевні теми, щоб не травити один одному душі. Ззовні виглядає як сухі стосунки ’Як справи - Норм’. Так легше.
Борисфенка• 07 июля в 21:09
Чоловік тільки що картинку кинув, як раз по темі:
Стильна штучка• 07 июля в 21:51
Ответ дляБорисфенка
Класична ситуація, мій племінник пропав без вісті. Нема тіла - нема визнання загиблим.
А гроші неповнолітнім дітям пропавших без вісті зі скрипом, але платять.
І таких родин неміряно.
Автор того посту пише, що загиблим його ніхто не бачив, там в одному реченні купа нестиковок накиучено
Борисфенка• 07 июля в 22:29
Ответ дляСтильна штучка
Вам дати посилання на групи розшуку пропавших без вісті? Почитаєте, волосся на голові заворушиться.
Там написано, що загиблим ніхто не бачив, бо ніхто з групи не повернувся. І таких груп полягло неміряно.
автор А ось і я • 07 июля в 22:37
Ответ дляБорисфенка
Але що ми можемо зробити? Нічого.
Аби вижили, все інше лікується з часом.
Но ведь душевные темы все равно нужны. Без них нет жизни... Тут и вопрос возникает, где он будет искать этот пробел восполнить.
Борисфенка• 07 июля в 22:47
Ответ дляА ось і я
Душевні розмови пробуджують фізичні бажання. А тому доводиться відморожуватися, щоб не дражнити ні його, ні себе.
Говоримо на якійсь нейтральні теми. Особисте життя на паузі.
Стильна штучка• 08 июля в 14:42
Ответ дляБорисфенка
Ви взагалі Алі суті не вловили. Якщо загиблим не бачили, то він ніяк не може бути загиблим, бо їх могли вільно яти в полон. То не потрібно в одному реченні писати несенітниці
Борисфенка• 08 июля в 15:06
Ответ дляСтильна штучка
Може. в полон потрапляють одиниці. Тому краще помовчіть на цю тему, ок?
Стильна штучка• 09 июля в 00:49
Ответ дляБорисфенка
Може ви помічали б,і не розповідали про те, що більшість пропащих, то загинули! Маєте чоловіка на фронті,він теж серед ’загинувших’? Бо мій загинув, але то 100%, а не тому, що якась тьотя далека з форуму сказала.