Куколка-мяуколка• 08 июля 2025

Квартира!!! Ситуація

Маю трьох дітей ( старшій 24, 16 та 13років) і мама, яка живе зараз з нами. Батько помер, маму забрала до себе, житло для мами вирішили брати в новобудові (але оформити на старшу внучку, яка на той час поки будувалась новобудова вийшла заміж). Відповідно при отримані документів, чоловік доньки ставав автоматично співвласником квартири. Моя донька вирішила, що це житло особисто її має бути (сказала, що продасть житло і гроші витратить на своїпотреби...хоча це
для бабушки квартира!!! У мене через це з дитиною вийшла сварка, що це неправильно, живіть в квартирі, я зроблю ремонт (моя мама відповідно жилаб далі зіимною) Молоді виїзжають за кордон...квартиру, донька під натиском переоформила на мене (поки будинок здавали в експлуатацію) а на мене зараз дує губи і ще зять накрутим доньку, що це їм куш невірвався у вигляді продажу квартири. Сваха теж свої п´ять вставила, сказавши, що я втрачу доньку...через це! Я відповіла, що хай діти живуть але не продавати і розтринькати гроші...у мене ще є діти яким я точно житло не куплю.
Мост_Устал• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Хто його знає, але життя покаже...чому я мала вивернути кармани тільки для старшої доньки...Що саме, цікаве вирішили вони всі!! Сваха, зять і донька
Ви самі винні, бо ви так сказали. То на неї оформили, то чого це маю тільки для неї. Оформляли б або на себе, або на всіх дітей
МамОмужа• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Только если вы будете какие-то действия совершать,то нужно будет согласие мужа получается?
Фиолетовая,не выспалась?))
Виспалась, дякую за турботу. Просто дивують такі тупі питання. Яким боком чоловік до власності дружини, придбаної до одруження?
Отчебучкина• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Довіреність це так, але могла і продати...і булаб одна довіреність на руках
Як вага мати могла продати, якщо вона ледь пересувається?
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
А хто робив ремонт я не зрозуміла?
Я роблю ремонт
КаваЗМолоком• 08 июля 2025
Ответ длямадам Везувий
У Вас какая-то дичь в голове. Купить квартиру ДЛЯ МАМЫ, оформить НА ДОЧЬ С ЗЯТЕМ, а мама бы продолжала жить с Вами. Что за бред?
Это чтоб деньги родителей от дома вложить.
МамОмужа• 08 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ви всі в 15 років народжували?
Ні, то ви просто рахувати не вмієте
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
І хто живе там зараз?
Ремонт ще
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Хорошо, каждому не можете. Так они все по очереди будет жить в этом ’маминой’ квартире? Или что? Или делать ее будете, как собака на сене?
Дочь заграницей, но мама же в той квартире тоже не живёт?
Какая собака на сене... ремонт зараз
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
А що отримали діти від свати? Де квартира, куди сина мав дружину привести?
Мала гроші на квартиру, але тримає в усебе в чулку...цеж її
Наездница• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так діти ще малі, і де взяти стільки грошей, щоб кожному купити
Навіщо ви розділяєте дітей, тепер маєте старшу ображену. І двох менших, які також будуть ображатися, бо нічого не отримають. Клас. 16 років- це малі? Я вже в 17 жила окремо в гуртожитку в іншому місті і мріяла про свою квартиру
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ви всі в 15 років народжували?
Чому в 15? Звідки ця цифра?
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ви всі в 15 років народжували?
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляМамОмужа
Бо новобудова, ще нездана була на час одруження. А коли оформляються документи на право власності, то він вже там має долю...при тому, що ніякого фінансування невносилось...
Наездница• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Автор того коментаря не вам писала, а людині, яка написала коментар про те, що чоловік має давати згоду на продаж квартир дружини, які вона купила до заміжжя
из желе я• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вот, і я про це їй пояснила, що мені вона досталась не просто так! А сваха і зять щей долялииолії...як це я проти продіжі! У свахи один син...хай купує синочке що хоче і продає... донька і зять зараз за кордоном вже не повернуться...мені звонити сама не дзвонить, тільки, якщо яисама і розмова поверхнева. Мені боляче від цього, я сподіваюсь, що до неї дійде, що я їйй хочу добра...
Ну так нехай сваха дасть, що за біда. Скажіть, що ділити ваше будуть після вашої смерті, а поки ранувато
Девальвация• 08 июля 2025
Тема выдуманная и троляка
Божа кульбабка• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Фиолетовая,не выспалась?))
не нужно.это добрачные квартиры. он к ним никакого отношения не имеет. продавать не собираюсь
Ядвига Юсьлегко• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Всі здорові слава Богу! У зятя мама є
Мама з інвалідністю?
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Спасибо
2410diana2410• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Без налогов, новобудова. Мама бігатиипо інстанціям не буде оформляти догора, по енерго, газу, воді...вона на паличка ледь ходить...65 років
Доверенность можно было на вас сделать. Когда моя мама покупала квартиру моей сестре, а та была замужем. Квартиру оформляли на 18-летнюю меня. Сестра с мужем жили там лет 10, потом развелись. Свекровь сестры потом всем рассказывала, как благородно поступил ее сын, оставил квартиру жене и ребенку😅
Ядвига Юсьлегко• 08 июля 2025
Авторе´, як він виїде?;інтрига на 4 сторінки
из желе я• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Умные люди вообще о квартирах не трепаются. На мне 2 квартиры. Муж узнал только после свадьбы о них. Причем документы на мне но всем версия-в том числе и свахе, что квартиры на родителях.чтоб деньги за сьем не требовали как помощь молодым. А так не мое и все. Пытались выпытать все- один ответ -ничего не знаю, не мое. Пусть муж сам крутится а не рраззервляет рот на чужие квартиры..
Хм. А якщо чоловік все таки на крутиться на квартирку, то вона чия? Його чи все ж спільна?
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
А сколько Вам было лет,когда выходили замуж?
из желе я• 08 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Буде вона її здавати, щоб каменем на шиї у дітей не висіти, з нашими то пенсіями.
Шалена красуня• 08 июля 2025
Так вы оформили квартиру на дочь.считай подарили. Это ее имущество, распоряжается как хочет.
Что за обиды?
Божа кульбабка• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я роблю ремонт
ви мене вибачте,але ви геть дурна, хоча вже і не маленька. я теж маю 2 дочки 18 і 16. і мені навіть в голову не прийде переписати на них квартири. бо вийдуть заміж, чоловіки окрутять і лишаться з голими сраками.коли любов-мозку нема. тому обидвоє квартири будуть на мені до скону. і ще - ніколи не робіть ніяких ремонтів в квартирах молодят. він оженився? нехай бере відповідальність на себе і працює Бо це не додасть вам нічого- ні поваги ,ні любові дітей.Лиш одне невдоволення,що мало,що не так,що ви щось винні Навіщо зараз той ремонт?хто буде жити_робитиме по-своєму..Дурні батьки,які стягуються аби лиш ремонт дітям зробити. А діти срати хочуть Тільки що-продали і розтринькали. І ваша ситуація тому приклад. Донька палець об палець не вдарила,а вже продати намилилась. В 24 роки мав би бути вже свій розум. Що як він тебе покине-ти лишишся ні з чим. І ще ця ситуація висвітлила,що зять ваш гнилий,отож шлюб дуже ненадовго. Бо наполягати на продажу не свого майна -це треба бути дуже ушлим. Ще й маму настрпалити.Згадаєте,не буде і 30 років,як вони розлучаться.
Божа кульбабка• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Какие молодцы ваши родители, что вам доверили две квартиры
Божа кульбабка• 08 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
він вже виїхав .вони закордоном ви як маленька.
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Интересно как