Украинские школьники не хотят общаться на государственном языке и в основном ведут общение на русском.
Об этом рассказала уполномоченная по образовательному процессу Надежда Лещик со ссылкой на информацию от директоров школ и учителей.
Омбудсмен советует педагогам отвечать ученикам, которые говорят по-русски, что они их не понимают, и отказываться от общения с ними.
Ранее Надежда Лещик сообщила, что 11-классников массово вывозят из Украины на фоне мобилизации, предлагая ограничить им выезд, так как теряется мобилизационный резерв.
Результат:
вже голосів:
125 (43.25%)
Дискриминация деток
98 (33.91%)
Это аморально
66 (22.84%)
Поддерживаю дискриминацию
Mira29-c3c3• 08 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Когда людям насильно что-то навязывают, это вызывает лишь отторжение и ненависть к этому и только раб искренне рад и подчиняется
Що саме у вас викликає відразу ?
Perfect look• 08 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Офіційна мова росії?
И что ? Он им принадлежит? С чего-то это вдруг ? Русский язык украден рашей и присвоен себе, так что пусть идут лесом
Perfect look• 08 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Що саме у вас викликає відразу ?
Любое насилие и навязывание
Ответ дляadri1807
Не знаю. В Киеве просто всегда было так. Киевляне-на русском, а приехавшие из сёл-на суржике. Из других крупных городов-на русском.
Брехня. Народилася в Києві (45 років тому), садочок і школа були україномовні. 90 % мого блиьзкого оточення - україномовні. Головне бажання.
Але кацапська завжди насаджувалася.
Mira29-c3c3• 08 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Та нічого нового .
Офіційна мова -рос .от і все .
А українці за їхній язик одне місце рвуть .
Офіційна мова -рос .от і все .
Mira29-c3c3• 08 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Любое насилие и навязывание
Конкретно вас що ?
Ви ж спілкуєтеся рос .
Ответ дляMary_MMS
От чесно, я україномовна з дитинства. Я працювала з різними регіонами і ще в далекі часи коли в Києві всі розмовляли на російській, я розмовляла на українській в основному. Тільки на переговорах і зі старшими людьми переходила на російську мову.
Ніхто мене не цькував і я нікого не цькувала і не буду цькувати.
Я горджусь що знаю дві мови і моду вільно переходити з одної на іншу.
Але ніколи не буду змушувати чи насміхатися з іншої людини, тим паче зараз.
Ці ВПО і так втратили все, вони часто такі, відчувається що вони втратили грунт під ногами, а наші щирі українці с..ка їх ще добивають, чому не на мові...
Стояла в Цнапі, видно чоловік і жінка ВПО, вона щось пояснює, чоловік взагалі мовчав постійно, чорний як земля, а співробітниця починає, на, я вас не розумію....
Не втрималась, втрутилась, кажу що ви млять не розумієте? Кажу я їх перекладач...
Прийшлося построїти і вона їм ще намагалася видати справку яка видається на місці, через 30 днів.
Я сказала, що не піду поки ви їм не видасте... Отак наших щирих україномовних заставила не знущатися з людей, а виконувати свої обов´язки.
Я зненавиділа цих україномовних, які боряться за українізацію ....
Вони втратили людяність.
Власне мені достатньо, щоб впо у публічному просторі вітались українською) ну, іноді сказали ’дякую’) я так у кожній країні роблю, а далі вже англійською) але ж є упороті, яким це не під силу.
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляShoosha
Нарисовали от фонаря. Особенно Одесская, Киевская область
Ото ж я про Одессу и удивилась
Perfect look• 08 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Та нічого нового .
Офіційна мова -рос .от і все .
Никто ничего не рвёт, русский это родной для многих язык, на котором их родственники говорят поколениями. И то что раша его украла и присвоила себе, не делает его им принадлежащим. Русский от слова Русь, а не раша!
Ответ дляyuliak79
Але кацапська завжди насаджувалася.
Конечно, это у Вас бурная фантазия. Сколько здесь в темах ныли, что раньше в Киеве, над ними смеялись из-за украинского языка.
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Я живу в Одессе:
вывески на мове
аптеки на мове
рестораны на мове
магазины на мове
Но между собой люди общаются на русском.
Чего еще от нас мовные хотят??
Верните мне с 0 моего русском язычного мужа и замените его мовним патриотом!
вывески на мове
аптеки на мове
рестораны на мове
магазины на мове
Чего еще от нас мовные хотят??
Mira29-c3c3• 08 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Жінко ,та відповіді у цій та інших темах прочитайте .рвуть ,ще й як рвуть.
ПС а німецька мова німцям належить ,а польська полякам належить ...?
Ответ дляMira29-c3c3
З нового навчального року росія планує виключити українську мову з програм навчання початкової, основні та середньої загальної освіти .
Ця інформація зазначена у проекті наказу на сайті міністерства,написало рос видання ’Комерсант’.
О, всі зробили вигляд, що не помітили ваш коментар, бо ’это же другое’ ) ботоферма!
Wild raccoon• 08 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
а писать то вам удобнее на русском?
пост был на русском языке - ответила на русском
где пишут на уко мове - пишу на укр мове
был бы на англ - ответила на англ
не вижу проблем вообще .....
был бы на англ - ответила на англ
не вижу проблем вообще .....
Mira29-c3c3• 08 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Усе як завжди .
Perfect look• 08 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Женщина, немцы убили десятки миллионов украинцев в ВОВ и как на немецком щебечут просительницы пособий, как унижаются перед немцами с протянутой рукой, не смущает ?
Да, не немецкий, не русский, ни другие языки никому не принадлежат и люди могут говорить на тех языках, на которых хотят. Это гарантирует наша Конституция! Если вам в 1000 раз это не ясно, то не вижу смысла дальше вести диалог !
Ответ дляPerfect look
Переосмислення? Не чули?
Я не вважаю, що українську мову в Україні нав’язують. Мені не зрозуміло чому це має робитися, чому у людей немає гідності, розуму після всіх бід, які нам роблять кацапи, після того як вони боряться проти української мови, грати під їх дудку і захищати ’язик кацапський’
Perfect look• 08 июля 2025
Ответ дляyuliak79
Переосмислення? Не чули?
Ну, вам нравится подчиняться и выполнять приказы, мне нет, я говорю на том языке, на котором хочу и да, учите историю - русский вышел из Киевской Руси, а не раши !
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я живу в Одессе:
вывески на мове
аптеки на мове
рестораны на мове
магазины на мове
Чего еще от нас мовные хотят??
вывески на мове
аптеки на мове
рестораны на мове
магазины на мове
Чего еще от нас мовные хотят??
Нужно было вывозить его на историческую родину до на начала полномасштабной.
Він ще й тут український хліб разом з вами їсть.
Mira29-c3c3• 08 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Тобто нікому ?
Кожна країна має свою мову ,свою культуру ,свій прапор,гімн та інші атрибути ,завдяки яким людина може ідентифікувати ту чи іншу країну .
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
та нехай хоч на китайському пишуть, рідна мова-це мова країни, в якій ти народився і виріс, а не мова,яку нам навязала інша країна
,
ридна мова - это язык твоей матери.
Маска-0b9f• 08 июля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я живу в Одессе:
вывески на мове
аптеки на мове
рестораны на мове
магазины на мове
Чего еще от нас мовные хотят??
вывески на мове
аптеки на мове
рестораны на мове
магазины на мове
Чего еще от нас мовные хотят??
В моём русскоязычном городе есть остановка ОТ ’Рассвет’.Недавно была свидетелем,как женщина просила остановку в маршрутке:Будь ласка,зупинка Расвіт!
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляInnag
А ви не думали чому? Бо українську мову послідовно знищували десятиріччями. Коли в Києві один україномовний клас на поток в УКРАЇНІ - це геноцид мови. Коли вбивали українським письменників, художників - це геноцид нації. Коли не друкують книг українською. Коли немає нічого україномовного в УКРАЇНІ - це знищення мови. Вони роблять зараз це по всій своїй сраній федерації.
СССР уничтожало все украинское, а мовние возложили ответственность за это на русскоязычных.