Лагшмивара• Изменено 08 июля в 19:08

чи вірите в гадалок і передбачення на картах?

чи збувалося у вас щось подібне? скажімо передбачення майбутнього?
Alisa_25101992• 10 июля в 01:48
Я зверталась раніше і тепер розумію що ті в кого «тариф» це шахраї переважно.
Мені зрадив чоловік і я не знала що робити і мені порадила колега дівчинку, вона таролог, так вона не бере «тариф» вона просто допомагає тим хто потребує… це я вважаю гідно і тут ясно що людина робить від душі а не з метою заробітку. То вона реально дуже помогла мені я вдячна їй по сей день її телеграм лишився можу дати mimi_4334
Ілона Давиденко• 15 июля в 10:44
Ответ дляСоседушка
Та вы шо? Не сбылось?! Та не может быть
Удалено администрацией...
Ілона Давиденко• 15 июля в 14:05
Адміністрація, ви підтримуєте стадо, яке пише гидоту