Дело было давно• 09 июля в 09:07
Потроху наближаємося до тисячі
728 шахедів, 7 крилатих, 6 кинджалів
Наче рекорд . Що далі
Сама купляю квіти• 09 июля в 09:49
Ответ дляСоня-сонятко
Я так зрозуміла, що про себе пишите
Ось як ви надмірно настрокали
І це не всі
Ось як ви надмірно настрокали
І це не всі
Цікавий у вас смайлик під моїм коментарем на третьому скріні.
Може ще третю?• 09 июля в 09:50
Ответ дляНе танцую- но пою
Так, читала весь меморандум. А вони і не будуть для нас вишукувати умови, які задовольнять нашу владу на 100%.
І ми взагалі не в тому становищі, щоб свої умови диктувати. А зермаки так, війну закінчувати не хотять.
Ці умови не приймуть, про зміну територій. Ви це розумієте? Ні ця влада України, ніяка інша не підпише.
Я не про де- факто окуповані. Де-факто анексія визнана навіть з 2014 року. Я про вихід з неокупованих, тому Нато і чисельність Зсу в тих умовах не головне. А саме пункти, про які і в Сша сказали, нереалістичні умови для переговорів
Клептоманка• 09 июля в 09:50
Ответ дляЯичница с беконом
В Израиле сбивают шахеды еще в пустыне. У них на города это дерьмо не летит. А у нас спокойно пролетают такие расстояния, при том, где нет населенных пунктов и отличная видимость и акустика. Но, сбивать их начинают только там, где начинаются жилые дома.
Я сначала искала разные логические связи, даже оправдания, понимание, но, чем дальше, тем больше склоняюсь к непопулярному мнению.
вы думаете специально не сбивают?! а смысл?
Не танцую- но пою• 09 июля в 09:51
Ответ дляМоже ще третю?
Хто ці умови не приприме? Ті , кого силоміць бисифікували, чи диванне військо?
Хто не прийме, то хай іде і воює.
Не танцую- но пою• 09 июля в 09:52
Ответ дляМоже ще третю?
Вже воюємо четвертий рік. До чого довоювалися? З кожним днем все більше вбитих, з кожним днем все більше розрухи. Чим далі це все продовжується, тим гірше для України. Чи ви не бачите? Вам треба зі всієї України фортеця Бахмут?
Може ще третю?• 09 июля в 09:53
Ответ дляНе танцую- но пою
Хто не прийме, то хай іде і воює.
Не підпише діючий президент і не проголосує діюча Верховна рада, а для виборів треба зупинка, а путін не бажає зараз зупинятися.
Млинці зі смайликом• 09 июля в 09:53
Ответ дляГоловнаЯ
З України. Живу своє життя без зайвої непотрібної мені інформації.
Не все живут в режиме ’ракушка’
Не танцую- но пою• 09 июля в 09:54
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Може ще третю?• 09 июля в 09:55
Ответ дляНе танцую- но пою
Мені треба мир, як і всім, але не будую фантазій, і не маю. Ви можете вірити в українських дипломатів і в президента, що підпише вихід повний, з всіх областей, з тих умов від Кремля. Я в таке не вірю
ГоловнаЯ• 09 июля в 09:56
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не все живут в режиме ’ракушка’
І дарма
Млинці зі смайликом• 09 июля в 09:56
Ответ дляГоловнаЯ
Вона мені не потрібна
Тот, кто владеет информацией - владеет миром! (с)
Общеизвестный факт
Може ще третю?• 09 июля в 09:56
Ответ дляНе танцую- но пою
Удалено администрацией...
Тобто ви допускали реально що Верховна рада і Президент підпишуть той ультиматум щоб вивести всіх з Запоріжської, Херсонської?
Не танцую- но пою• 09 июля в 09:56
Ответ дляМоже ще третю?
У вас альтернативне розуміння прочитаного, або просто робите вигляд.
ГоловнаЯ• 09 июля в 09:57
Ответ дляМлинці зі смайликом
Общеизвестный факт
Той, хто аналізує і використовує в свою користь
Може ще третю?• 09 июля в 09:58
Ответ дляНе танцую- но пою
Ні, ви за основу взяли сценарій цей. А це фантазії, далеко від реалій. Щоб щось змінилося, потрібні вибори, а їх не має і не буде, поки путін не згоден буде на заморозку
Не танцую- но пою• 09 июля в 09:58
Ответ дляМоже ще третю?
вони будуть і далі утилізувати населення, і продовжувати розруху в країні. Бо мир їм не вигідний.
Млинці зі смайликом• 09 июля в 09:59
Ответ дляГоловнаЯ
І дарма
Конечно тупым легче жить, тут я с вами полностью согласна.
Эффект Даннинга-Крюгера никто не отменял )))
Може ще третю?• 09 июля в 09:59
Ответ дляНе танцую- но пою
Хто вони?
700 шахедів і балістику хто пускає? Ті, що за мир зараз?
Не танцую- но пою• 09 июля в 09:59
Ответ дляМоже ще третю?
Так, ваш альтернативний погляд на очевидні речі - дуже далекі від реалій.
ГоловнаЯ• 09 июля в 10:00
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вам видніше
Розумні вже давно в безпечних місцях)))
Не танцую- но пою• 09 июля в 10:00
Ответ дляМоже ще третю?
Хто вони?
А що наша влада, яка повинна нас захищати, зробила для того, щоб цього не було?
Не танцую- но пою• 09 июля в 10:00
Ответ дляМоже ще третю?
Хто вони?
Спочатку документи підписують, а потім вже зупиняються будь-які воєнні дії. Так було завжди.
Млинці зі смайликом• 09 июля в 10:01
Ответ дляГоловнаЯ
Вам видніше
Розумні вже давно в безпечних місцях)))
Это Вы себя на западной самой ’розумной’ считаете
Я ж говорю, эффект Даннинга-Крюгера налицо.
Кстати, когда страус голову в песок прячет, жопа всё равно снаружи торчит
Може ще третю?• 09 июля в 10:02
Ответ дляНе танцую- но пою
Ваша альтернатива- Влада, з правом підпису, що підпише то все? Від путіна? Всі -всі умови? Навіть ті, які неможливо на разі. І ті українські дипломати, які можуть від путіна вибити реальні компромісні умови договору?
Тоді я вас розчарую. Таких не має.
Може ще третю?• 09 июля в 10:02
Ответ дляНе танцую- но пою
Нічого
Всі десятиріччя
Не танцую- но пою• 09 июля в 10:03
Ответ дляМоже ще третю?
Тоді я вас розчарую. Таких не має.
Нема і нічого не можуть ? Ну то хай складають повноваження. І влада і дипломати.
Але в даному випадку вони просто не хотять, бо їм то не вигідно
Може ще третю?• 09 июля в 10:03
Ответ дляНе танцую- но пою
Знову ілюзії, не має документів, і не має того, хто підпише ті умови
Може ще третю?• 09 июля в 10:04
Ответ дляНе танцую- но пою
Хай складають
Тоді вибори, як?
ГоловнаЯ• 09 июля в 10:04
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну якщо ви виріте у все, що тут пишуть, то ....
Мені байдуже
Не танцую- но пою• 09 июля в 10:04
Ответ дляМоже ще третю?
Не ілюзії, а якісь дивні фантазії - у вас.
Є документ- меморандум, є влада яка уповноважена то підписувати.