Дівчата, хто у Варшаві може зайти в ІКЕА? Дуже потрібно дещо купити і потім відправити через НП
Аноним ФЕЯ• 09 июля в 17:31
Ось дівчина ніби з луцька, вона викуповує ікею постійно. Думаю вам зможе привезти що потрібно.
Ответ дляУслада
Купіть самі через НП, якщо це не велике.
не можу, потрібен номер телефону польського оператора
Ответ дляАноним ФЕЯ
дякую, запитаю її
Ответ дляУслада
Так НП його і представляє , телефон
я знаю, але потрібен номер для отримання смс і ввести це ж смс на сайті для реєстрації. Без реєстрації багато пропозицій не доступні