Доброго дня, можливо в когось була така ситуація, мій батько загинув на війні і коло дійшло діло до виплат у нього було 3 спадкоємців, я (30) мій брат (20) і його дружина. Коли ми прийшли писати заяву, працівниця сказала , що скоріше всього вам не буде виплат , тому що ви повнолітні, краще напишіть відмову на користь дружини , якщо ви в нормальних відносинах, вона буде отримувати і вам відвідати, ми тоді були в гарних відносинах. Зараз вже пройшов рік як платять виплати , вона мені дала якусь частину , брату нічого не дала і мені сказала що також вже не буде давати. Якщо хтось розуміється на цьому, чи можна звернутися до суду і щось вирішити?
Море_море_я_скучаю• 10 июля в 15:01
А чим аргументує?
А як вам себе убезпечити від таких дій дружини працівниця не сказала?
Б´ю байдики• 10 июля в 15:02
Ответ дляKROX@
Виплату отримують лише неповнолітні діти
Ужас, ну и бредовые законы. Родные кровные дети не имеют права, а чужая тетка имеет
З бісиками• 10 июля в 15:03
Ответ дляБ´ю байдики
так деточки уже не маленькие
Шукаю трусики• 10 июля в 15:05
Ответ дляБ´ю байдики
Те выплаты не считаются наследством, к сожалению
Помидорина• 10 июля в 15:06
Ответ дляБ´ю байдики
Воно то так. Але діти повнолітні самостійні, у них своє життя. А чоловік і дружина разом. Мій чоловік зараз служить. У нього є донька. Живе в іншій країні, але якби і в Україні це нічого б не змінювало. Вона доросла. В її житті нічого не змінилося з тим, що батько пішов в ЗСУ. А в моєму все змінилося кардинально.
Банан-барабан• 10 июля в 15:08
Ответ дляБ´ю байдики
Только дети почему то за папой горшки не выносили бы и в случае чего не содержали, в отличии от этой тетки. Вообще вполне логично, что муж и жена это самые близкие.
Дадосвидания• 10 июля в 15:09
Ответ дляПомидорина
а вы пенсионер? Выше сообщение, что только пенсионерам выплаты
KROX@• 10 июля в 15:09
Ответ дляМарина19.
Зараз вже все по інакшому виплати можуть отримати і повнолітні також, або ще військові пишуть у відсоткову співвідношенні кому і скільки
Можть у випадку якщо через суд доведуть, що були на утриманні загиблого
Удальонка• 10 июля в 15:13
Ответ дляЗ бісиками
так деточки уже не маленькие
при чем здесь это? это родные дети! а то левая тетка..
успокойте_Меня• 10 июля в 15:13
Ответ дляДадосвидания
Вдова и родители в любом случае имеют право на эти выплаты.Исключение,если родители были лишены родительских прав.
Дадосвидания• 10 июля в 15:14
Ответ дляуспокойте_Меня
понятно, спасибо за ответ
успокойте_Меня• 10 июля в 15:14
Ответ дляМарина19.
Да, во время войны законы трижды менялись.
успокойте_Меня• 10 июля в 15:16
Ответ дляУдальонка
А если эта тётка жена погибшего,с которой он прожил несколько десятилетий?
Манкоголік• 10 июля в 15:17
Ответ дляМарина19.
Ну на той час не могли і не написав?
Добротная• 10 июля в 15:17
Ответ дляУдальонка
родные по крови, но может совершенно чужие по жизни.
А ’левая тетка’ может быть ближе кровных детей, может больше дать и только на нее, может быть, он мог опереться
успокойте_Меня• 10 июля в 15:17
Ответ дляМарина19.
Ні, не була, навіть в дитинстві (
Несовершеннолетние дети всегда считаются на иждивении родителей.
Ухахайкина• 10 июля в 15:20
Ответ дляБ´ю байдики
чужая тетка - это его жена
Манкоголік• 10 июля в 15:22
Ответ дляБ´ю байдики
Чужая тетка - это никто. А тут речь идет о законной супруге.
Сільський ансамбль• 10 июля в 15:22
Ответ дляБ´ю байдики
А де ви прочитали про ’чужую тётку’? Це дружина, офіційна. Загиблий мав з нею родину.
Карусель-весель• 10 июля в 15:24
Треба було батька не відпускати на війну, тоді проблеми би не було, і не було б приводу ділити білу ладу
Сільський ансамбль• 10 июля в 15:24
Ответ дляУдальонка
Интересно вы замужем? Себя тоже левой теткой считаете?
Кошка Мурка• 10 июля в 15:31
Ответ дляуспокойте_Меня
а якщо це рандомна ’масажистка’ з прифронтового міста, з якою він півроку тому розписався?
успокойте_Меня• 10 июля в 15:34
Ответ дляКошка Мурка
Автору тридцять років.Скільки ж батьку? Дайте подумати