ЗдохниПуйло• 11 июля в 14:04
Ответ дляakarra
давно известно, вы только узнали?
скажите спасибо всем, кто за харошева парня воффу голосовал
от зек так би не зробив.....
маринель-наумка• 11 июля в 14:04
Ответ дляakarra
такого разлета не было
Вы смешная ? Разлет был всегда...
Wendy Rhoades• 11 июля в 14:09
Ответ дляFresh
І що такого ці судді зробили для країни?
І як в війну можна їх платити??? Сюр
накрали ще більше) точніше їм занесли, а то ж хіба на таку пенсію проживешь? Дорого ж все...в Монако))
маринель-наумка• 11 июля в 14:11
Ответ дляЕленнн
та не було такого.. декларації місцевих чиновників тоді і зараз - дві великі різниці..
І чомусь тоді- сиділи як миші під віником, а зараз всі в струї...
тренд зараз такий.
От так і є ’ не лохи’, як і було заявлено, і всі решта-лохи.
з чим усіх нас і вітаємо.
тренд зараз такий.
з чим усіх нас і вітаємо.
Яка різниця?? Просто декларації не публікували? Ви смішна? Завжли все переписували на родню... не було ...
Natalia505• 11 июля в 14:12
Ответ длямаринель-наумка
Вы смешная ? Разлет был всегда...
Війни не було. Зараз ці кошти могли бути спрямовані на інші цілі. Бідні донатять, багаті жирують. На законодавчому рівні прийняти стелю пенсій і зарплат. Обмежити доходи і так необхідних людей.
Natalia505• 11 июля в 14:14
Ответ дляМанула
Це як коштів на армію завжди не вистачає, зате 120 млн. на заставу мін´єду чернишову не забарились швидко знайти
Сто відсотків.
маринель-наумка• 11 июля в 14:14
Ответ дляNatalia505
Згодна з вамии.. тут вже разгул пішов..
Ива Купальская• 11 июля в 14:49
Моя знакомая проработав недолго в штабе Яныка сварганила себе пенсию до 30 тыс грн, а моя мама с медалью ветеран труда имеет минималку, так и живем