Закуйовджена життям• 13 июля в 15:03
Болить зуб після лікування ((
Стоматолог сказав, що там тільки поверхневий карієс, вколов знеболюючий укол, почистив і запломбував. Пройшов вже тиждень, а я на цей зуб не можу жувати, бо болить при натисканні і реагує на солодке, холодне. Це його тепер знову треба буде лікувати, тільки вже повністю з видаленням нервів?
Я не чарівниця вам• 13 июля в 15:06
Якась нова методика в них, мене також більшість боліли після. Но пояснення прозвучало, що треба купити пасту з фтором Sensodyne. Боліло з місяць...
Закуйовджена життям
• 13 июля в 15:09
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я вже думаю як піду, то попрошу хай зробить рентген, а тоді лікує
Кофр для ноги• 13 июля в 15:10
То не є нормальним.
Від моєї в мене навіть після чистки каналів і забирання нервів нічого не болить.
Раз попала до іншого, звичайна просто дірка на 5 хв роботи.
То вночі летіла в аптеку по знеболююче , думала здохну.
Кили и Манджаро• 13 июля в 15:14
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну взагалі так і повинно бути
Лялька в колисці• 13 июля в 15:14
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Не знаю такую методику ,перелечивала все зубы до брекетов, чистки делаю , не знаю такого.
Летчица• 13 июля в 15:15
Ответ дляКофр для ноги
То не є нормальним.
А було що?
Чому болів?
Я не чарівниця вам• 13 июля в 15:16
Ответ дляЗакуйовджена життям
А що це дасть...
Я зрозуміла, що це реагують так дентальні канальця, і ця паста Sensodyne їх заспокоїть. Це мало кальцію в організмі і з часом заспокоїться. Але думаю, вам потрібно ще обговорити свою ситуацію з лікарем. Бо зуб може боліти і з інших причин...
Кили и Манджаро• 13 июля в 15:16
Ответ дляЛялька в колисці
Мне сначала кт делали, там хорошо видно.
Достаточно панорамного снимка
Умничка-помощничка• 13 июля в 15:16
У меня так было. Пошла снова, врач что то тестила, мазала, эксперементировала и пришла к выводу - нужно удалять нервы.
Переделывала, за пломбы повторно не брала, только за каналы .
Кофр для ноги• 13 июля в 15:16
Ответ дляЛетчица
А було що?
Чому болів?
Не знаю, чого боліло так дико.
Він мене до цього не болів, прийшла на профілактичний огляд.
Моя стоматолог на той час була в декреті .
Як вийшла,через рік я їй той зуб показала , бо пломба вилетіла. Перелікували ( не канали, а просто) , все ок. Зуб після цього не болів .
Лялька в колисці• 13 июля в 15:17
Ответ дляКили и Манджаро
Достаточно панорамного снимка
Ну мне кт для ортодонта делали, потом уже расписывали весь план лечения, ну и для импланта потом тоже
Я не чарівниця вам• 13 июля в 15:18
Ответ дляЛялька в колисці
Ну то поки не знаєте, я також не знала. Завжди полікувала і все, ніякої болі. І це я лікаря не змінювала. Один і той самий лікар лікував завжди.
Я не чарівниця вам• 13 июля в 15:19
Можливо потрібно буде просто поставити кальцієву прокладку, тому все буде добре)
Тільки потрібно повідомити лікаря про біль.
Сирожено_пирожено• 13 июля в 15:20
Ну, буває, що трошки болить день-два. Але тиждень.
Я ж так думаю, що зроблено з гарантією. Нехай переробляє.
Всюди влазю• 13 июля в 15:24
Автор, недавно такое было, средний кариес, пломба, вроде бы ничего такого, но 2 недели постоянной ноющей боли, так же не могла жевать , при накусывании становилось хуже.
Ту пломбу и подпиливали (думали высота пломбы не та), и полировали, обрабатывали каким-то средством для снижения чувствительности - как об стенку горох, ничего не помогало, в очередной визит было принято решение переставлять пломбу, якобы всякое могло случится при установке пломбы.
Пломбу переставили - и о чудо, больше ничего не болит!
Закуйовджена життям
• 13 июля в 15:25
Ответ дляСирожено_пирожено
Ніяких гарантій, приватна стоматологія, але в маленькому місті. Заплатила 1000 грн, тепер знову треба буде тисячі дві чи три мабуть
Сирожено_пирожено• 13 июля в 15:27
Ответ дляЗакуйовджена життям
Капєць. Взагалі втратили совість.
сказочное_Бали• 13 июля в 15:47
Ответ дляЗакуйовджена життям
сходите снова - скорее всего много материала вверху - немного снимет и не будет давить на дентин
Зліпок ступні• 13 июля в 16:17
Ответ длясказочное_Бали
Або сильно пересвітили пломбу і вона дала усадку. Або коли шліфували, стерли емаль на межі зуб/пломба. Багато всяких або. Треба переробити пломбу, бажано в іншого лікаря, бо цей зробить ту ж помилку
Шукаю стакан• 13 июля в 16:30
Ответ дляЗакуйовджена життям
если убирать нерві и перелечивать каналі, то дороже
СирОжино пирОжино• 13 июля в 17:15
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Не методика,а врач тупой
Я не чарівниця вам• 13 июля в 22:29
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не методика,а врач тупой
Я лікаря не змінювала. Ніколи нічого не боліло після лікування, а тут всі поліковані почали. Тому такий висновок зробила.