Шумелка Мышь• 14 июля в 08:15
Непорядочный покупатель или я дура?
Продавала часы по очень низкой цене, без батарейки, но новые. Покупатель попросила поставить туда батарейку, чтобы убедиться, что часы не сломаны. Я неделю искала где заменить, в итоге заменила в салоне, стоимость замены в 2 раза выше стоимости часов. Прислала ей чек с печатью, и она пропала, на сообщения не отвечает. Понимаю, что сама виновата, но разве можно так? И даже отзыв не оставить ей, покупки то не было. Мне просто выговориться((
Результат:
вже голосів:
301 (80.48%)
Сама виновата
51 (13.64%)
Покупатель непорядочный
22 (5.88%)
Мне пофиг
Бадабум• 14 июля в 13:25
Ответ дляБорець за гаманець
То у Вас, мабуть, і годинник пристойний, який коштує кілька тисяч. Тобто, 200 гривень за заміну — це лише маленька частина вартості годинника.
Платити за батарейку в 3 рази більше вартості самого годинника — тупість.
Звісно, покупець не буде брати товар.
За ці гроші вона знайде щось нове.
Звісно, покупець не буде брати товар.
За ці гроші вона знайде щось нове.
Ну вот да
Шумелка Мышь
• 14 июля в 13:27
Ответ дляМіряю від одиниці
Та ви просто-напросто не вмієте сприймати критику, от і все. Покупець- потенційний і нічим вам не зобов´язаний. Треба було брати оплату наперед за батарейку, буде наука нікому не вірити.
я не могла взять оплату наперед, потому что непонятно, сколько стоила бы замена. разве что спросить у мастера цену, но не делать, а ждать ответа покупателя..
Міряю від одиниці• 14 июля в 13:29
Авторе, скільки коштує ваш годинник за повної вартості? Якщо він абсолютно новий, ви могли написати покупцю що на протязі 14 днів він має право повернути товар, як і в магазині. Так вона могла б перевірити самостійно і вставити свою батарейку. Хотіли зробити краще, а вийшло як завжди
Міряю від одиниці• 14 июля в 13:29
Ответ дляШумелка Мышь
От власне так треба було й зробити. Чи ви думали, що покупець оплатить вам 300 грн?
Борець за гаманець• 14 июля в 13:31
Ответ дляШумелка Мышь
так и делаю. мне просто удивительно, сколько людей поддержали покупателя. я бы не смогла договориться с человеком, чтобы он за меня все сделал, а потом узнав цену, просто игнорировать сообщения. а тут похоже все бы так сделали, и считают, что так и надо поступать...
Ви не домовлялись з покупцем, що вартість батарейки в кілька разів більша за сам годинник.
Якби Ви написали про 200 гривень, покупець погодилась, а потім злилась, тоді би ми говорили про непорядність покупця.
А так — тут лише Ваша вина.
Шумелка Мышь
• 14 июля в 13:31
Ответ дляМіряю від одиниці
да, думала. я бы так и сделала
Перловая Кашка• 14 июля в 13:31
Ответ длявентиляторная
Треба було просто віднести до майстра та перевірити працює годинник, чи ні. Батарейку було ставити необов´язково.
Мастер должен был это сделать бесплатно?
Міряю від одиниці• 14 июля в 13:31
Ответ дляШумелка Мышь
да, думала. я бы так и сделала
90% покупців відмовилися б, якби дізналися вартість батарейки
Перловая Кашка• 14 июля в 13:32
Ответ дляБадабум
Что это за хлам за 100 грн
На Али такие по 20 гривен
Перловая Кашка• 14 июля в 13:33
Ответ дляМіряю від одиниці
То вам так здається... я думаю, покупець гривень 150 збиралася витратити на товар, а не 300
350 с доставкой
Перловая Кашка• 14 июля в 13:35
Ответ дляШумелка Мышь
Да, именно так. С чего вы взяли, что покупатель готов купить ваши часы за любые деньги, в том числе в 3 раза дороже?!!
Перловая Кашка• 14 июля в 13:35
Ответ дляМіряю від одиниці
99%
вентиляторная• 14 июля в 13:35
Ответ дляПерловая Кашка
Може й ні, але за значно менші гроші. Ну я б точно так зробила б перед продажем. І продавала б за 150 гривень, наприклад. А зараз вихід продавати за 300. Іншого не бачу. Та й покупець не покупець, а лише спитав. З чого б його в чомусь звинувачувати.
ПрипоРошенная• 14 июля в 13:36
Авторе, ваша біда в тому, що ви вирішили, що людина, яка купує годинник за 100 грн, заплатить за батарейку 200. Коли купують такий дешевий товар, то за кожну копійку пересилки торгуються. Я б, почувши ціну 200 грн, не стала б міняти батарейку і написала про це покупцеві, бо була ще ймовірність, що ви заплатите за батарейку - надішлете олх-доставкою, а покупець не забере. В таких випадках лише передплата. Ви ремонтуєте і потім надсилаєте
Перловая Кашка• 14 июля в 13:36
Ответ длявентиляторная
А как вы продемонстрировали покупателю, что часы рабочие?
Борець за гаманець• 14 июля в 13:37
Ответ дляМіряю від одиниці
А хто буде оплачувати «покатушки» товару? Також 200 гривень в обидві сторони.
Перловая Кашка• 14 июля в 13:37
Ответ дляБорець за гаманець
Олх укрпочтой бесплатно
Міряю від одиниці• 14 июля в 13:37
Ответ дляБорець за гаманець
Коли людина купує такий дешевий товар, значить, вірить на слово
Перловая Кашка• 14 июля в 13:38
Ответ дляМіряю від одиниці
Чего вдруг?
Борець за гаманець• 14 июля в 13:38
Ответ дляПерловая Кашка
Олх укрпочтой бесплатно
Ааа, зрозуміло.
Просто олх давно нічого не купувала.
Ms. При теле• 14 июля в 13:39
Ответ дляШумелка Мышь
200 заплатила.
вас наипали и покупатель это понял.
Міряю від одиниці• 14 июля в 13:39
Ответ дляПерловая Кашка
Чего вдруг?
А як інакше? Якщо автор фізично не може самостійно поміняти, значить треба попереджувати за те, що батарейка буде замінена у майстра. Вина автора, що вона попередньо не дізналася ціну. Тоді альтернатива - або заміна за 200 грн, або віра в те, що годинник працює без перевірки🤷♀️. Так як товар новий, то могла б і повернути його, якщо щось
очки_ннадо• 14 июля в 13:41
А что за часы, в которых батарейка стоит в два раза дороже? С Микки Маусом и цветочком?
вентиляторная• 14 июля в 13:43
Ответ дляПерловая Кашка
Я нічого і нікому б не доводила. Моє сумління було б чисте, що годинник працює. Про що б я повідомила покупцю. А вірити мені і купувати, це покупець сам би вирішив. Як на мене всю інформацію треба надавати. Годинник б/в, відсутня батарейка, з новою працює. Можливо на запчастини. Ну ще б написала скільки коштує заміна батарейки.
Перловая Кашка• 14 июля в 13:43
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну, вот, серьёзно:абсурдность ситуации очевидна всем, кроме автора. Хотя, она тролль, пардон, наполнитель сайта, ибо в реале я такое не представляю
Перловая Кашка• 14 июля в 13:44
Ответ длявентиляторная
В часах за 100 гривен нет запчастей, там только задняя крышка в лучшем случае открывается для замены батарейки, но чаще всего они одноразовые. Фото ни часов, ни переписки не будет, ибо их не существует
Міряю від одиниці• 14 июля в 13:45
Ответ дляПерловая Кашка
Схоже на те - ані моделі годинника, ані скрінів переписок, ані відповідей на питання чи були альтернативи купити батарейку дешевше.
Шумелка Мышь
• 14 июля в 13:48
Ответ дляПерловая Кашка
можете задонатить мне за наполнение сайта)))
Шумелка Мышь
• 14 июля в 13:50
Ответ дляМіряю від одиниці
скрин был, весь диалог я не вижу смысла приводить. как и фото часов, зачем мне еще на торговых площадках гости с советчицы?