Кумася• 04 июля в 13:06

Запитання з приводу мережі "Єва"

Прийшла купити карандаш для брів, взяла 2. Продавчиня сказала що можу взяти 2 подарункові товари цієї марки так як в них йде акція. Ці товари будуть як подарунок. Я взяла те що мені потрібно та пішла . Додому приходжу та дивлюсь електронний чек, а ці подарункові товари пробиті по звичайній ціні. Виходить що ева обманює ? Я наприклад не збиралася платити за ці товари свої кошти, в плани не входило купляти ці товари. Консультант сказала що це подарунок . А виходить що я за них заплатила .
бибизяна• 04 июля в 13:07
Покажите чек
Диви яка я пава!• 04 июля в 13:07
Простите, что со странными вопросами, но как можно на кассе не заметить, что платишь вдвое больше?
Библиотекарь• 04 июля в 13:08
Поверніться та поговорить.
Може касирка наплутала?
Весотехник• 04 июля в 13:09
вы никогда не прикидываете хотя бы приблизительно, конечную сумму???
автор Кумася • 04 июля в 13:09
Ответ дляДиви яка я пава!
Сумма не большая была , плюс ещё с работы уставшая как то не предала значение
автор Кумася • 04 июля в 13:09
Ответ дляВесотехник
Та обычно нет , но теперь придется наверное
Головний кошак• 04 июля в 13:10
Тобто, два олівці коштують 200 гривень, ви заплатили 400 і не помітили?
Девальвация• 04 июля в 13:10
Вы расплатились в магазине и не поняли, что купили все товары по полной цене?
автор Кумася • 04 июля в 13:11
Ответ дляГоловний кошак
Они стоят 44 .
автор Кумася • 04 июля в 13:11
Ответ дляДевальвация
Ну выходит что так
Света С Приветом• 04 июля в 13:11
за 0,01 грн?
Девальвация• 04 июля в 13:11
Ответ дляКумася
Они стоят 44 .
Ну? Вы понимали, что заплатите меньше 100, а по факту заплатили больше. Вам нормально было?
Девальвация• 04 июля в 13:12
Ответ дляКумася
Ну выходит что так
Пойдите сегодня туда и выясните, если вам принципиально.
автор Кумася • 04 июля в 13:12
Ответ дляДевальвация
Я была уставшая с работы , не предала значение. Она сказала что подарок .
Гидроусилитель руля• 04 июля в 13:13
покажите
Девальвация• 04 июля в 13:13
Ответ дляКумася
Ну что сказать? Не ходите уставшая по магазинам
автор Кумася • 04 июля в 13:13
Ответ дляДевальвация
Да . Сегодня буду уточнять
Kot_v_meshke• 04 июля в 13:14
Коли мені пропонують безкоштовний товар, я завжди на касі перепитую, чи дійсно він безкоштовний . Як то кажуть, рахуйте гроші не відходячи від каси.
Холодная каша• 04 июля в 13:15
Ответ дляКумася
Они стоят 44 .
Ну на такій сумі дуже помітно що ви сплачуєте не за 2 товари, а за 4))). 44 грн та 88 - є різниця?
Угги_в_горошек• 04 июля в 13:16
У нас в Еве подарок если покупка на 500 гр и больше .
Ну какой может быть подарок если сумма 40-50 гр
автор Кумася • 04 июля в 13:18
Ответ дляГидроусилитель руля
покажите
автор Кумася • 04 июля в 13:19
Ответ дляУгги_в_горошек
Я не знаю, я цитирую то что сказала девушка консультант
автор Кумася • 04 июля в 13:20
Ответ дляKot_v_meshke
Можливо вони так впихують товар . Який потрібно продати . Також буду тепер запитувати
Дівчина заглядєніє• 04 июля в 13:20
Ответ дляКумася
фото
Це і є по знижці. Подивіться початкову ціну перших 2х товарів, так і виходить 140 грн
автор Кумася • 04 июля в 13:20
Ответ длябибизяна
Покажите чек
Холодная каша• 04 июля в 13:21
Ответ дляКумася
Нащо їм це? Можливо чи акція пройшла, чи ви не виконали якісь її умови, чи взяли не акційний товар. Варіантів безліч.
Кудряшка Сью• 04 июля в 13:23
Ответ дляКумася
фото
Все додається по повній ціні. І найменші по цвні йдуть безкоштовно
Кудряшка Сью• 04 июля в 13:24
Ответ дляУгги_в_горошек
Часто є 2=4. І не важливо яка ціна
Мафиозная• 04 июля в 13:24
Ответ дляКумася
фото
Ви ж сказали, що по звичайній ціні, а тут все на знижці . Негарно обманювати
Заліковий троль• 04 июля в 13:27
Обычно за дорогие позиции надо платить, а более дешевые считаются подарком за символичные 0.10 грн