Тріль!• 15 июля 2025

Продавати свою квартиру, щоб купити спільний дім?

Добрий день. Зустрічаюсь два роки з чоловіком, ми обоє розлучені, є по одній дитині з обох сторін. Живемо у мене в двох кімнатній квартирі. Квартира в центрі міста, з гарним плануванням і євроремонтом. Всі меблі нові. Чоловік пропонує після війни її продати і купити спільний великий, гарний будинок. Він гарно заробляє, є всі гроші на будинок, але хоче, щоб він спільний був. Але я вагаюсь і не знаю чи треба воно. Стільки сил і грошей було вкладено в мою квартиру, що шкода її продавати.
Люблю_смаколики• 15 июля 2025
Не продавайте.
Любовь Калистратовна• 15 июля 2025
Ні
И_В_офигительных_штанах• 15 июля 2025
Так хочет дом пусть и покупает , вы причем ? У вас есть ребенок , квартира ребенку
Всех анонимов аноним• 15 июля 2025
Ні,ця квартира дошлюбна і залишиться вашій дитині.Здавайте її і все.
Не заздріть тьоті• 15 июля 2025
НІІІІІІІ)))
Ласую колобками• 15 июля 2025
Если сомневаетесь, то не продавайте. А мужчина, имеющий деньги, может купить дом самостоятельно. Тогда и вашим детям не придется заниматься дерибаном наследства,у каждого оно будет отдельное
Вредняжка• 15 июля 2025
Не делайте этого.
Перекус беру завжди• 15 июля 2025
Я б не продавала.
Здавайте потім її. Він вам навіть не чоловік, ви з ним зустрічаєтесь
Посудомойка• 15 июля 2025
А что - война уже заканчивается?
Люблю_смаколики• 15 июля 2025
В нього свого житла немає, в заможного чоловіка?
Ласую колобками• 15 июля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тогда и купленный дом достанется ребенку мужчины, а не автору. Вот и колеблется сердешная)
автор Тріль! • 15 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я теж так казала, але він хоче, щоб нерухомість була спільна. Типу ми ж родина. І щоб потім в будинку все робилось від нас двох. Бо зараз квартира моя і все, що я хочу там доробити чи купити я роблю за свій кошт.
Виправлялочка• 15 июля 2025
Какой наглый
Чучало яблуні• 15 июля 2025
Нет!
Скажите что будете сдавать в аренду на пенсии
Перекус беру завжди• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
А харчування у вас теж по різним бюджетам?
автор Тріль! • 15 июля 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Було з колишньою дружиною. Потім жив в орендованій квартирі.
Люблю_смаколики• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
І добре. Продовжуйте робити за свій кошт. Це ваша страховка і майбутнє житло для дитини. Він тут ні до чого.
Чу Ча• 15 июля 2025
Нєєєє….)
Катря Харківська• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
І вас це не турбує? Живе у вас, а повинні вкладатись в ваше житло ви? А хто комуналку платить?
Десь так, але...• 15 июля 2025
І ви ще думаєте?
Коли вам ще випаде шанс пожити на вокзалі
Перекус беру завжди• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
Так ви реально ’типу’ родина.
Він для початку не хоче зробити з вас офіційну дружину?
Поліпривіт всім• 15 июля 2025
Ні, не треба. Скажете а моя дитина??
автор Тріль! • 15 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Я ні на що не претендую, я пропоную мою залишити і купити дім за його кошти. Ми не одружені, тому я нічого не отримаю.
Виправлялочка• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
Моя мама живет с мужчиной уже почти 10 лет, живут в её по правам доме. Он все делает, помогает, покупает. Свою квартиру он сдает.
Ваш мужчина совсем не мужчина, хитрое и наглое….
Эта квартира не только ваша но и вашего ребенка ведь!
Люблю_смаколики• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
Тоб то про свою дитину він подбав?
Бамбарбия! Кергуду.• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
Почекайте коли війна закінчиться. Що зараз товкти воду в ступі?)
Рву и мечу• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
ну ви ж тріль
И_В_офигительных_штанах• 15 июля 2025
Ответ дляТріль!
Что мешает ему как мужчине купить свои деньги дом и сделать его общим ?
Тра Ля Ля• 15 июля 2025
Звичайно, що ні. Якщо дорослий чоловік після розлучення вам пропонує таку дічь, то вам варто задуматись,чи він вас дійсно любить..
Наодинцi• 15 июля 2025
Нет конечно. Даже в браке не стоило бы этого делать, а здесь просто мужчина, который вам никто