А шо сталося?• 15 июля 2025
Свекрухи, які в вас емоції до? Опрос
Вагітних невісток/дівчин вашого сина?От коли ви дізналися і потім, коли маля тільки з‘явилось?
Прошу відповісти чесно під анонімом)
Коли ви дізнались,що станете бабушкою.Ви..?
Прошу відповісти чесно під анонімом)
Результат:
вже голосів:
25 (40.98%)
Не визначилася
18 (29.51%)
Рівне відношення
8 (13.11%)
На руках почала носити невістк
6 (9.84%)
Робила вигляд,що рада
4 (6.56%)
Байдуже,якщо честно
IQ 80• 15 июля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А невестка носит свекровь на руках, за то, что та ей мужа родила?
а повинна?)))
БезникаяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ну я питаю саме свекрух.І їх перші почуття.Світ неідеальний нажаль.Буває по-різному.
Народилась дитина, ок.
А чому радіти має свекруха? Онукам?
Вона вже дитині/дітям раділа, тепер їх черга.
А чому радіти має свекруха? Онукам?
Чумацький Шлях• 15 июля 2025
Дивно, але я не пам´ятаю реакцію свекрухи.... І мамину не пам´ятаю.
Мене вона не дуже любила, як і я її, але я її поважала, сильна була жінка. А дітей моїх вона обожнювала, за що їй велике дякую. Вона вже померла, а син досі пам´ятає, як вона його любила. Нажаль, доньці був тільки рік.
220В• 15 июля 2025
Ответ дляАнютины ласки
Если вас тригерит чья-то реакция, значит и сами понимаете, что не все ок.
А зачем вам 5-й? Зайки-лужайки или предохраняться не умеете?
Где и кто кого тригерит?
С чего вы это взяли.
Автор спросила про (у) свекровей. Я ответила.
Моя свекровь далеко, я с ней не общаюсь. Мне вообще пофиг на ее реакцию (не ей воспитывать ребенка). Не факт что она его увидит даже.
С чего вы это взяли.
А шо сталося?
• 15 июля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Одну невістку люблю, дуже зраділа, іншу, вже слава богу колишню, не любила, але теж зраділа, онуку обожнюю.
А цікаво , а чому вам так подобається одна і не сподобалась та друга?
Мамин тріль• 15 июля 2025
Я поки невістка, але сину 21 і з дівчиною майже живуть разом (дівчині 22).
Моя свекруха раділа, хоча ми ще неодружені були. Зараз 20 років вона моя свекруха і у нас чудові стосунки.
Для своєї невістки хочу бути такою ж.
Чи зрадію - не знаю. Зараз, поки син студент - навряд чи. Після навчання, коли повноцінно працюватиме - думаю так.
Для своєї невістки хочу бути такою ж.
IQ 80• 15 июля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А свекровь?
на руках носити не повинна, а по-людськи порадіти може)))
Зроблено у 80-х• 15 июля 2025
Сначала не обрадовалась, потому что очень рано это было-по 20 лет всего, а потом и сейчас все трое-как мои собственные дети.
Злива інформації• 15 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Все просто, як по життю, є люди східні з вами по цінностям, а є протилежні
З вишневого садка• 16 июля 2025
Ответ дляIQ 80
Ну вариантах ответа нет такого варианта
Відірву та викину• 16 июля 2025
первый раз свекровь очень обрадовалась - внуков у нее еще не было. Наш старший сын так и остался ее обожаемой бусинкой )))) и к нам приезжала няньчилась и к себе забирала - он жил у нее по 3-4 недели
А второй раз даже не помню, когда мы ей сказали. И это был уже ее третий внук, так что, думаю, реакция поспокойнее была