мистерЛяпсус• 09 июня в 10:16

Що означає резус фактор для дівчинки?

Давно хотіла запитати
По-перше у нас, батьків з «+», народилася дитина з «-«. Але почитала, що так буває.
А ше я чула що «-« якось погано доя дівчат. Хтось розуміється?
Гравіцапа• 09 июня в 10:17
Интеллект передаётся через Х хромосому, вот что важно.
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:18
Ответ дляГравіцапа
Я про чисто фізичну сторону питання
ПоЗиТиВнАя• 09 июня в 10:19
Если ребенок будет с +, то получится резус конфликт. Чем больше беременностей, тем критичнее. Нужно внимательное наблюдение врача.
Пацаааааааан• 09 июня в 10:19
Може бути резко конфлікт з майбутньою дитиною, важка вагітність
Крию матом страшно• 09 июня в 10:20
Ваша дочка потомок инопланетной расы, как и все с минусом Есть шанс, что родственники объявятся)
ПоЗиТиВнАя• 09 июня в 10:21
Выбирайте отца ребенка с -. Тогда все ок будет)
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:21
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Іі майбутня дитина, ви маєте на увазі?
ПоЗиТиВнАя• 09 июня в 10:21
Ответ длямистерЛяпсус
Іі майбутня дитина, ви маєте на увазі?
Да
Этожзвяздаяегообожаю• 09 июня в 10:22
Это наличие, или отсутствие в крови антигена. Если у партнера будет +, а у партнерши -, то может быть при беременности резус конфликт.
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:22
Ответ дляКрию матом страшно
Я про вагітність. Абсолютно земна, медична тема
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:23
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
Баба Йога• 09 июня в 10:23
Якщо в її дитини буде + резус то протягом вагітності можливий резус конфлікт. Але це не обов´язково, я з мінусом, син з плюсом.
Крию матом страшно• 09 июня в 10:23
Ответ длямистерЛяпсус
Все ок будет) После родов делают укол, чтобы во время второй беременности не было резуса конфликта.
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:23
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Да
Що це означає?
Прям катастрофа? Чи просто баде треба терапія?
Самохвалова• 09 июня в 10:23
не парьтесь с резусом. это вообще не вопрос.
конфликт с будущим ребенком может быть- но это решается сейчас без пытань у гинекологов. вообще.
забейте на это, просто вы будете знать про минус, и все.
п.с. минусовый резус достаточно редкий и эта кровь всегда будет спросом пользоваться как донорская. часто доноров минус ищут.
Муркошечка• 09 июня в 10:24
Ответ дляКрию матом страшно
Чекаю на своїх вже 46 років
Крию матом страшно• 09 июня в 10:24
Ответ дляМуркошечка
Чекаю на своїх вже 46 років
Нема((?
Этожзвяздаяегообожаю• 09 июня в 10:25
Ответ длямистерЛяпсус
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
Вы так ничего и не поняли, печально.
Муркошечка• 09 июня в 10:25
Ответ дляКрию матом страшно
Нема((?
Нема
Самохвалова• 09 июня в 10:25
Ответ длямистерЛяпсус
Да
Що це означає?
вообще не катастрофа.
у ребенка при рождении может быть желтушка, она проходит сама за пару дней. ну и во время беременности был дневной стационар, вливали, капали какие- то физрастворы,хз. я прекрасно себя чувствовала и без этого
Леннон_Жив!• 09 июня в 10:25
ну вот для примера, у меня с мужем +, а у дочери -, ее беременность протекала хорошо, но роды кесарево, ее ребенок тоже с отрицательным резус фактором и это было хорошо, не было резус конфликта
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:25
Ответ дляСамохвалова
Ну от я це і хотіла почути. А це треба щоб дитина сама сказала що у неі резус мінус? Чи коли жінка стає на облік там же так і так самі беруть аналізи на це, і лікар-гінеколог і сам розбереться?
Я б такое не носила, но продаю• 09 июня в 10:26
У мене 3-. У чоловіка +.
Маємо двох синів з мінусом. Вагітність пройшла добре обидва рази, регулярно здавала кров на антитіла і все ок. Але було ще 2 вагітності які закінчились викиднями на 8 і 11 тижні. От думаю що і тих дітей були резуси позитивні і мій організм не прийняв. Але це лише мої здогадки. Після кожної вагітності кололи імуноглобулін
Муркошечка• 09 июня в 10:26
Ответ длямистерЛяпсус
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
У - і - не може народитися +.
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:26
Ответ дляЛеннон_Жив!
Кесарів - через резус ??? Чи просто були такі покази бо були причини?
Деловитая• 09 июня в 10:26
Ответ длямистерЛяпсус
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
У двох ’-’ не народиться ’+’. Бо якщо хтось був би носієм ’+’ - ця людина була б ’+’.
Астановитесь• 09 июня в 10:27
Ответ длямистерЛяпсус
Да
Що це означає?
абортов не надо делать и все будет ок, как мне сказала врач при первой беременности практически не бывает резус конфликтов,ну и всю беременность наблюдаться
Леннон_Жив!• 09 июня в 10:27
Ответ длямистерЛяпсус
нет, не через резус, не начиналась родовая деятельность + у ребенка выявились проблемы с сердцем
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:28
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У мене 3-. У чоловіка +.
Хм..
У мене перша вагітність завмерла. Друга - абсолютна норма що вагітність, що пологи. А дитина мінус. А я плюс. Цікаво це все

Так може перездати іі кров. Може помилка з тим мінусом
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 10:28
Ответ дляМуркошечка
У - і - не може народитися +.
Та піди знай.