Я не в теме• 16 июля 2025
Как часто летом стираете бюстик ?
Стираю каждый день, так как противно проходя весь день в жару в нем, на следующий день снова надеть не стираный. А вы ?
Без Баяна• 16 июля 2025
Дуже пітнію літом, тому прання тричі на тиждень, але в мене 4 бюстгальтера.
Взимку прання раз на тиждень, мені вистачає.
Я не в теме
• 16 июля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Автор, а купить чуть больше, чем один бюстгальтер, Вам доход не позволяет?
Вы не правильно поняли. Бюстгальтеров у меня не мало. Я просто стираю их после каждого дня ношения летом
МЕСТО_Встречи• 16 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Прекрасне питання. Останній бюстгалтер, який я змогла підібрати на свою грудь, перемірявши в 5 магазинах приблизно 50 бюстгалтерів, коштував 1650 грн. Окрім цього чорного, в мене ще є тілесний і парочка старих чорних, які вже теж не ідеальні. Заздрю грудям 2го розміра, на які будь- який бюстгалтер сяде.
Якщо Ви у крупному місті, то реально знайти магазин з великим вибором.
Якщо ж ні, то це проблема.
Коли у мене був розмір 85G, теж шукала довго, нудно і дорого. Зараз трохи схудла до F і вже відчутно легше знайти. Нагребла зразу штук 10 у різних магазинах.
І це я у Києві. Тут знаю аж три магазини, де може бути щось на мене зразу. І один шоурум, по принципу знайшов на сайті - замовив - через тиждень приїхало - поміряв і купив, якщо сіло.
Коли мені народ пише, як круто купувати стокові у перекупів, зразу ясно, що це люди з маленькими чашками.
Якщо ж ні, то це проблема.
Добра, коли сита!• 16 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Якщо ж ні, то це проблема.
Я була в Brabrabra, із запропонованих бюстов сів нормально один, але виявився незручним ((( Для широкорозставлених грудей бокові косточки можуть бути проблемою.
І так, чим більше груди, тим проблемніше і часто дорожче підібрати. Я з Миколаєва.
МЕСТО_Встречи• 16 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Brabrabra на мене теж лише один сів. Більш-менш зручний, але для дому, бо груди робить пласкими і це так собі виглядає. За таку ціну для дому купувати трохи жаба давить.
У Миколаєві раніше шили класні і недорогі бюстики Ангела. У мене теж широко поставлені груди, типово для українок, і у них були такі моделі. Зараз сайт не працює, не знаю, чи жива фабрика, не бачу їх у продажу.
Був фірмовий магазин у дворах недалеко від бувшої Радянської на вулиці, паралельній проспекту Центральному (Леніна) у бік річки.
То я спеціально їздила у Миколаїв, наміряла там декілька моделей і роками їх купувала у посередників на кідстаффі. Вони шили до F чашки.
Ціни були 5 років тому у районі 350-450 грн/шт.
Може, спробуйте пошукати той магазин, якщо не закрилися, а просто сайт не працює :(
Знаходився між зупинками, ще б ту вулицю згадати :(
Добра, коли сита!• 16 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дякую, спробую, якщо вони живі
сладкий_ноябрь• 16 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Навіщо?
МЕСТО_Встречи• 16 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую, спробую, якщо вони живі
На здоров´я.
Зараз по карті глянула і Гугл знайшов магазин на вул. Спаська, 72 А.
Може, він і ожив.
Єдиний був тоді мінус - дивний режим роботи і трошки невихована продавець.
Зате бюстики зручні.
Може, він і ожив.
Зате бюстики зручні.
ДваДваВісім• 16 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
+1000
В мене 75Ф, зайти щось за нормальні гроші нормально якості і вигляду нереально. Середня ціна моїх бюстів +-2000 грн.
ДваДваВісім• 16 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Якщо ж ні, то це проблема.
Я у Львові. На 75 об´єм і велику чашку знайти нереально, або пропонують бабчачє. Була на днях в маленькоу магазі з білизною, то бюсти стартують від 700 грн, а якість на 2 прання і це стандартні розміри
МЕСТО_Встречи• 16 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Львів дороге місто, скоріше за все :(
У Києві дешевше. Спробуйте Марта (Marta) пошукати бюстгальтери, може, у Львові є. Або як варіант замовити на Розетці з приміркою.
Від 550 грн. я їх купую у нас в магазині. Досить непогані, хоча консультант казала, що не на всіх сідають зручно. 75-к на велику чашку у них багато і я б не сказала, що вони гірші за ту ж Клео. Правда, я купила пару штук лише у квітні, може, то і не показник, що ще не зносилися.
МЕСТО_Встречи• 16 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
+1000
Ось, гляньте, крім того, що для годування, на мій смак нормальні. Це 75F, і ще у них багато моделей є.
І Марта ці точно є на Розетці.
ДваДваВісім• 16 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
І Марта ці точно є на Розетці.
Дякую! Подивлюсь
МЕСТО_Встречи• 16 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Дякую! Подивлюсь
На здоров´я :)
Після того, як я змогла знайти, підібрати і піймати роздільний купальник для подруги на 85J, відчуваю натхнення допомагати іншим дівчатам :)
Sandra-1980• 16 июля 2025
Меняю бюстики по мере загрязнения,если сильно вспотела то в стирку,после спорта в стирку, а так могу 3 раза одеть. Но меняю их,чтоб успевала форма бюстгальтера восстанавливаться .В носке активной штук 8. В основном фирмы Жасмин . Есть бра бра,но не очень нравятся. Стираю в стиралке в мешочке,на деликатном режиме.
мимАпроходила• 04 августа 2025
Ответ дляНевісточка ж
Я в юной молодости лет 20-22х один свитер стирала сегодня, чтобы завтра его же чистым надеть. И так целую неделю и это лет 18 назад было в МИРНОЕ время. Жила тогда бедно достаточно. Так что понимаю тех, кто стирает каждый день один и тот же, чтобы на следующий день быть в чистом. Люди вынуждены. Ничего такого в этом нет.
А зачем свитер стирать каждый день?
Невісточка ж• 04 августа 2025
Ответ длямимАпроходила
А зачем свитер стирать каждый день?
Потела в молодости аки конь, а свитер был один единственный. Поэтому стирала его каждый день.
мимАпроходила• 04 августа 2025
Ответ дляНевісточка ж
Можно футболку одевать под свитер и её стирать
Невісточка ж• 04 августа 2025
Ответ длямимАпроходила
Нельзя было одеть футболку под свитер. Под тот свитер можно было только лиф и сверху свитер.