Сусідка знизу• 17 июля в 20:29
Кароліно Бугаз - хто був?
Як море?
Як аренда?
Народу багато?
Якщо не Кароліно, куди б порадили.
Бюджетно. З дітьми.
У чоловіка бронь.
Як аренда?
Народу багато?
Якщо не Кароліно, куди б порадили.
Бюджетно. З дітьми.
У чоловіка бронь.
Застряла• 17 июля в 20:31
Грибовка или Черноморск
Каролино, там нужно знать где селитися, что б под горку через чигиря и железную дорогу на базу не идти
Латексне альтер ЕГО• 17 июля в 20:32
Видео в Ютубе и в Фейсбуке,забивайте по дате и смотрите,чтобы понимать что и как.
3 недели назад было мало ещё и развед.дрон по голове пролетел,ото обоср@ться можно было
Котогосподиня• 17 июля в 20:39
В Затоке отдыхающие недавно на мине подорвались. Половина домов там разрушена. И прилеты чуть не каждый день. Вот и думайте.
Губи з філером• 17 июля в 20:41
Це наскільки треба бути упоротими щоб під час війни везти дітей на українське море
Борщик• 17 июля в 20:43
Ответ дляГуби з філером
Оздоровиться же, ага...
Масяня Я• 17 июля в 20:44
Гарно подумайте, чи вартує ризик відпочинку. Я - та, котра до війни жила на морі, жити без нього не можу, бо це мій ресурс і сила, і то, у цьому році (зараз живемо у центральній Україні) не ризикую дітей везти, хоча вони і просять.
Я Вас не боюся• 17 июля в 20:49
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
разведдрон орлан висит на расстоянии 10-15-20км от берега в море, к берегу не летает,тем более над головой.
не сочиняйте.
Пекельнi Борошна• 17 июля в 20:49
Ответ дляГуби з філером
не всі з Ужгорода їдуть чи Чернівців ,точно спокійніше ніж в Сумах ,Херсоні чи навіть в Києві. Ну і + море
Я Вас не боюся• 17 июля в 20:51
Ответ дляГуби з філером
полные пляжи в Одессе
с детьми. и когда работает прибрежное пво над головами - всем насрать, продолжают купаться....
Пишна молодиця• 17 июля в 20:51
Моніторила той бік від Одеси . Ціни космічні в працюючих готелях /доміках . Людей майже нема .
Області пітьми• 17 июля в 21:00
Тільки сьогодні приїхали з Затоки. Людей не багато, бази працюють не всі, з магазинами трохи тяжко. Але ми їхали машиною, то майже все брали з собою, докупали тільки овочі, фрукти, хліб, молоко. Та і машиною їздили в найближчій супермаркет за 4 км. В Кароліно Бугаз людей трохи більше. Досить тихо, шахедів/ракет за відпочинок не було. Море чудове, пляж теж. Люди на пляжі на відстані 10-15 метрів один від одного
Личко Невеличке• 17 июля в 21:11
Ответ дляОбласті пітьми
Ми до війни постійно там відпочивали. Зараз на жаль і поїхали б, але чоловік, як і у більшості не виїздний. Думали за кордон, фінансово не потянемо путівку на 3-х. Діти дуже хотіли, але...
Лукава_Кiшка• 17 июля в 21:20
Ответ дляПекельнi Борошна
Мы сейчас в Черноморске. Честно? Отдохнула после Днепра, здесь на много спокойней и тише
Області пітьми• 17 июля в 21:29
Я сама дуже переживала, коли їхали, але там тихо. Перший раз заходила у море і просила чоловіка дивитися чи ніде мін не видно, він з мене посміявся і сказав, що відслідкував вже все море, що видно і щоб не переживала. А він в мене в тому шарить. Питалася у місцевих, що ж там сталося, де 2 чоловіки підірвалися на міні. Розказували, що по-перше вони купалися в зоні, де стоїть купа табличок, що купатися заборонено(це досить далеко від того, де ми були), бо міни, по-друге були пʼяні
Масяня Я• 17 июля в 21:37
Ответ дляПекельнi Борошна
я як раз з Херсону, то знаю, що це таке, літає над головою, вибухи поруч, а укриття поруч немає...ні, я краще цей рік пропущу, не можна бути такими безпечними
Сусідка знизу
• 17 июля в 21:49
Ответ дляМасяня Я
Їдемо з Сумської і Київської обл. 2 родини.
Я Вас не боюся• 17 июля в 21:55
Ответ дляОбласті пітьми
и в четвертых, местные ничего не знают, тк второй умер от сердечного приступа на похоронах первого
ДелайКак_Я• 17 июля в 22:45
Ответ дляЛукава_Кiшка
Знімаєте квартиру чи база відпочинку? Напишіть пару слів, будь ласка. Пляж забитий?
Пекельнi Борошна• 17 июля в 23:03
Ответ дляСусідка знизу
Гарного відпочинку,там точно буде тихіше
Латексне альтер ЕГО• 18 июля в 08:18
Ответ дляЯ Вас не боюся
не сочиняйте.
Видео из Ютуба есть,кто успел снять из пары человек что были там ,для чего сочинять то????
Лукава_Кiшка• 18 июля в 12:47
Ответ дляДелайКак_Я
Частный сектор типа маленькой базы отдыха сделано. 15 номеров. Он как за городом немного, потому пляж не сильно забит,меньше людей чем на центральном. Из особенностей, крутой спуск к морю, потому надо жить поближе чтоб долго от моря не идти, тяжело.
Мы живём буквально в 100 шагах от моря. Жилье нравится, есть бассейн, завтрак. Из минусов - не нравится еда здесь, а рядом кафе нет
Тільки не про гроші• 18 июля в 17:49
Ответ дляЗастряла
Грибовка или Черноморск
В Черноморске пляжи закрыты
Тільки не про гроші• 18 июля в 17:52
Ответ дляГуби з філером
Це наскільки треба бути упоротим, щоб не розуміти, що ризик однаковий по всій Україні, і ви не вгадаєте, де безпечно, а де - ні.
Люди живуть життя, і не чекають, що ось війна закінчиться - і все стане як раніше.
Не стане.