Попадалочка• 17 июля 2025
Мотивируйте разобрать этот ужас
Лежу смотрю на этот ужас
Нужно убрать, а сил и желания нет
Поругайте что-ли
Очень нужно)))
Нужно убрать, а сил и желания нет
Поругайте что-ли
Очень нужно)))
ПуГоФФка• 17 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
О, там шапочка Санты))))
Ага, ещё с Нового года, а я то думаю где они есть а они в главном тайнике
Попадалочка
• 17 июля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Через годину все це зникне в чорному мусорному мішку
Час пішов
🏃🏻♀️🏃🏻♀️🏃🏻♀️
Попадалочка
• 17 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Короче,автор ловите лайфхак.Если у вас на столике,тумбочке или полке постоянный бардак,выбросьте эту мебель из квартиры.
Хаха
Совет 🔥
Ластоноша• 17 июля 2025
Алина! Алииииина! Покажи этой Советчице что такое настоящий срач и ужас
Попадалочка
• 17 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Я так колись зргебла. Потім місяць переступала через ото все
бо натхнення та сили поставити назад так і не з´явилися .....
Так часто бывает 😆
Пожмаковна• 17 июля 2025
ужас - это полки в комнате подростка...
у вас ПУСТАЯ и чистая полка))))))
Попадалочка
• 17 июля 2025
Ответ дляЛастоноша
Я вначале подумала, что Вы меня приняли за Алину
И думаю, что всё, ппц
Правда пора убраться)))
И думаю, что всё, ппц
Правда пора убраться)))
Штора с кисточкой• 17 июля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Час пішов
Там на кухне молоко убежало)
Единорог_помог• 17 июля 2025
Ответ дляНепонятно
Сестра! 🤣
Вас вчили, що вихвалятися не красиво?
Крайня невістка• 17 июля 2025
Пройшло 10 хвилин. Ви чого досі фігней тут страждаєте?
Якщо не можете вийти щ форуму - напишіть якусь дику запрещенку, щоб вас срочно забанили на сутки
Весняний Марафон• 17 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Вас вчили, що вихвалятися не красиво?
ага к чему?
Весняний Марафон• 17 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
И думаю, что всё, ппц
Правда пора убраться)))
И думаю, что всё, ппц
Правда пора убраться)))
А где посмотреть что там в Алины?
Крайня невістка• 17 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Вас вчили, що вихвалятися не красиво?
Чого не красиво? Питання чисто порозмірковувати
Непонятно• 17 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Вас вчили, що вихвалятися не красиво?
Прасцице 🤣
Кили и Манджаро• 17 июля 2025
Автор , у вас там роботи на 10хв . Під музичку.
Але я лінива , у мене прибиральниця це перекладає і прибирає .
Бжоли-бандерівці• 17 июля 2025
Це Ви жаху не бачили. Я розгрібала батьківську квартиру після смерті батьків, в якій років 30 нічого не викидалося, а років 5 не дуже розбиралося. Це було ще й морально тяжко, бо кожна річ - спогади, мене це просто вимотало.
Я розбирала гараж чоловіка і його майстерню. Чоловік в принципі простір не здатний організовувати. Щось з залізяк достається, на місце не кладеться, просто засовується на вільне місце, і так роками. Розібрану майстерню, ідеальну після ремонту, засрав за 3 роки до такого ж безладу.
А тепер я періодично розбираю квартиру, в якій хазяйнує чоловік... Я живу з дітьми в іншому місті. Просто карма якась в мене (((
Тішуся неперетішуся• 17 июля 2025
Їсти не просить?
То хай лежить собі 🤣
Буде настрій, іншим разом складете
То хай лежить собі 🤣
Буде настрій, іншим разом складете
графиняВишенка• 17 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
Завтра гости, нужно убраться)
Спасибо)
Там роботи на 15 хв максимум
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля 2025
Нужно купить держатель для книг, чтоб не падали. Нужно купить стоячие коробки для мягких документов и журналов. И несколько коробок для всякого барахла. Самое противное рассортировать эти бумажки, нужное от ненужного. Золушка крупу перебирала, потом принца встретила. Удачи).
Кундалина• 17 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Блін, я ще зимові чоботи не помила ....нащо ви нагадали?
Запасная спина• 17 июля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
В смысле ужас, когда у меня как на фото это считается порядок вообще то
Аналогічно
Кундалина• 17 июля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мій свекор має на дачі сарай. У нього є банки з гнутими цвяхами, раковина, змішувачі, ще всяка хрінь сантехнічна, при чому на дачі вода в колодязі, її треба відром набирати.
20 років тому в сарай можна було ступити і взяти лопату чи граблі. Тепер коли відкриваєш двері, на тебе вивалюються лопати і граблі.
Запасная спина• 17 июля 2025
Ответ дляКундалина
А мої помиті, але лежать біля шухляди. Давно лежать, аж невдовзі знову згодяться
Личко Невеличке• 17 июля 2025
Ответ дляКундалина
Мій чоловік мені весь ставить у приклад своїх батьків -як у них чисто і прибрано. А там секрет простий - вони весь час переносять непотрібне (і потрібне) з будинку у такий сарай і на горище над сараєм.