Зажуженная Жужжа• 20 июля 2025

Чи розвелися?Якщо чоловік сякається або плює носовий слиз у кухон б Ви?Через це.

Навіть в gpt спитала. От відповідь.
Не написала. Що це під час розслрбону з водочкою. Плюс ми люди за 50.
Якщо чоловік сякається або плює носовий слиз у кухонний умивальник, де миють посуд, — це абсолютно негігієчно і неприйнятно.

Ось чому:

🤢 У кухонному умивальнику готують їжу та миють посуд, а не змивають слиз із носа.

🦠 Така поведінка поширює бактерії й віруси, особливо якщо хтось хворіє.

😷 Це може викликати огиду або навіть конфлікти з іншими членами родини чи співмешканцями.

🧼 Витирати ніс або сякатися треба у ванній кімнаті або у туалеті, а не там, де готують.

---

Якщо коротко:

Це — не норма. Це бридко, негідно і антисанітарно.

Хочеш, я допоможу скласти делікатну фразу, як йому це пояснити без конфлікту?
Мати драконів• 20 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Випиває. Горілка через три, чотири дні. Дуже лишня вага. Того це все ще бридкіше.
Так вы ж сами его выбрали и не уходите. Он наверно и харкает на улице
Мати драконів• 20 июля 2025
Мерзко это все в общем
Вумна, аж страшно• 20 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Жесть.
То норм Вам? З таким жити. Хіба дуже великі гроші приносить. Мій нє. Старе бидло.
Не норм, дуже не норм, але намагаюся не звертати увагу
Файна цьоця• 21 июля 2025
Мій ще унітаз обсцикає....
Вік наш теж ~50. Думала що це все така єрунда, що можна змінити. Ага...не правда! Дівчата, якщо бачите таке змолоду - не виходьте за нього! Не зміниться!
Ля-ля-ля• 21 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну говорила. А толку.
Говорить.
Що я ненормально брезглива.
Значит ставить вопрос ребром. Я вас понимаю, у меня был подобный случай с отцом, как же я орала, когда засекла его, но перестал.
Не худа ні разу• 21 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
мама дорогая, бее , але я подумала ще дещо гірше
Те мабуть теж робить
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа

Та. Старе бидло.
Сколько лет ему? Ну покажите пример начните ссыкать при нем в раковину😅 во офигеет😅
Молчалка• 21 июля 2025
Фу конечно это все...с годами привычки ещё хуже становятся... как пишут и про унитазы🤢 конченый Козёл у меня б/у вечно ссал и во все стороны брызги. Мыть хера он помоет. Никакие доводы не помагали... потом жопу мыл садился на ванну а там от овна оставалось и мази от геморроя раскидывал по всей квартире🤢 ничего не помагает, дальше хуже будет. Хорошо мне уже этого не видеть...аж легче стало и выдохнула от всего этого. Когда ещё и курит и пьёт это комбо потом по здоровью-будете потом ещё памперсы менять...
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляМати драконів
Ви вгадали. Так. Робила раніше зауваження.
Відповідь. Я що , маю захлбнутмся.
Фу!!
Бе!
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляМати драконів
Мерзко это все в общем

Да
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
А я не можу вже і не хочу
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Мій ще унітаз обсцикає....
То точно
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Це нагле хамло. Ще тебе об..е
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Те мабуть теж робить
То б був перебор. Нє
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Ну нє. Це мій дім. Не буду гадити
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
И курит и пьёт он тоже
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Под 60 уже
Ля-ля-ля• 21 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це нагле хамло. Ще тебе об..е
Значит бежать
автор Зажуженная Жужжа • 21 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Значит бежать
Сто процентов
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
И курит и пьёт он тоже
Меня так это раздражало. Они думают, что потом выпил волшебную таблетку и все исчезло...а сосуды и суставы... та уходите и не жалейте, дальше вообще свалится эта херня вам на руки...