Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Та_все_ок_будет• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Він працює в айті ,до чого тут фізична робота?
Айті може бути різним! Я теж працюю в айтішці. В Україні мені на все вистачає з головою. Плюс податки в нас низькі.
А в Варшаві тільки маленька квартира стартує з 1 тис. дол... Плюс, щоб жити, легалізуватись, треба відкрити польський ФОП з вищими податками.. Коротше, на життя залишається дуля!
Це з досвіду релокованих в Польщу айтішників)
Я б поїхала в умовну Чорногорію, де квартира біля моря 500 євро і щасливо б жила) Але ні, медицина там на нулі(( А мені це життєво необхідно((
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Автор, где его родители и ваши, может можно к ним, если они отдаленно?
А навіщо до них ?
Там ще більше небезпечно
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Бо маю витрачатися на сім´ю теж, немає із чого відкласти просто не йому ,не мені
жінка,яка не вміє відкласти нічого,не заощаджує-Дурна.гріш вам ціна. які вам закордони? сидіть вдома і рипайтесь!
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Вже буду збирати валізи
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Звідки будуть відкладені гроші із і так маленької зарплати?.
Сюр якийсь...
Тоді ваша робота - це легальний, соціально прийнятний спосіб втекти від дитини з особливими потребами. Чоловік з ним і сидить, і заробляє більше вас.
Які претензії? Сюр, це ви правильно кажете. Але це вашої поведінки стосується.
Вишиванка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Плюс він каже,що відносин не буде вже
Так он завсегдатай советчицы?
Мизимец• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мені важко самій буде із дитиною,без роботи там ,він теж не факт ,що буде допомагати фінансово ,хіба що на аліменти тут подати
А любви у вас уже нет? К мужу,к стране?
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А як не триматися за роботу ,нащо мені тоді жити?
А як же дитина?
Чи малося на увазі ’на що’ ?
Однаково ви живете за кошти чоловіка, будьте вже чесні.
Чи малося на увазі ’на що’ ?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Я хочу вночі спати ,а не переживати за всіх
Губи з філером• 21 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Якщо не виїзджає, значить йому вдома безпечно і стабільно !
Значить ви живите не в прифронтових областях !
Профронтові це які?
Сьогодні по Києву лупили, Харкову, І.-Фр.
Де по вашому безпечно в Україні?
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Що правильного тут то?
Ось це: ’чоловік сказав ,що коли поїду то наших відносин вже не буде Буде в кожного своє життя’
Він правильно розуміє реальність.
Моторошні троянди• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В них теж є право на виїзд?
Вы чудная , ну не хочет ваш муж ехать и его тоже можно понять . У моего мужа отстрочка пожизненная , но ,он тоже не хочет ехать. Есть пару знакомых тоже которые могут выехать и тоже дома хотят быть .
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМизимец
А любви у вас уже нет? К мужу,к стране?
Немає ,хочу поїхати та спати спокійно
В чоловіка теж до мене немає почуттів
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
А як же дитина?
Чи малося на увазі ’на що’ ?
Ні,він прямим текстом сказав,що без роботи я йому не потрібна ,і грошей він не дасть на мої потреби
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А дитину хто має забезпечувати?
Дитину мають забезпечувати батьки.
Не хочете працювати за кордоном, правильно?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГуби з філером
Профронтові це які?
Де по вашому безпечно в Україні?
Нігде
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Здати своє житло тут,а там зняти
Ви ж писали, що житло орендуєте зараз. Що Ви зібралися здавати?)
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Він правильно розуміє реальність.
Він просто вже хоче когось іншого ,почати нове життя
А поговорить?• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В мене немає на це грошей
Что у вас за муж такой, что денег вам не давал и не дает? Зачем вам с ним ехать, здесь с таким мужем нет денег и там с ним денег не будет
Губи з філером• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Нігде
Отож, але пише, що десь є безпечно, цікаво, де
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Може і так.
Ну тоді розлучення, подавайте на аліменти та й їдьте собі з дитиною куди хочете.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Дитину мають забезпечувати батьки.
Хтось має працювати,а хтось дивитися за дитиною ,поїхавши без чоловіка закордон,як я маю забезпечувати дитину і чому із чоловіка знімається відповідальність?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Я тут чого ?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляА поговорить?
В нього є
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГуби з філером
Закордоном
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ми живемо разом зараз,але стосунки напружені
Київ
Ага. Ну все правильно. Чоловік Вам в принципі нах не потрібен, потрібно щоб гроші давав на ваше з дитиною проживання за кордоном, так?
А поговорить?• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В нього є
И что? У него и здесь, и там будут
Но у вас ни здесь, ни там не будет, то какая разница с ним ехать или без него?
Он же вам денег не дает, сбережений никаких совместных у вас нет
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Взмозі ,як мінімум потрібно зробити дитині закордонний та подати на аліменти
Все ясно, троляка.
Чоловік працює в айті, квартиру купив, а дитина навіть закордонного паспорта не має.
Злидні! Захотілося за кордоном хоч по-людськи пожити? Ну тоді збирайте валізу - і в Німеччину на пособія. Все ж краще буде, ніж тут перебиваєтеся на копійки.
Мелочунь• 21 июля 2025
Ответ дляЛетчица
В мене теж таких купа. Але вони тому й сидять, що відстрочка, і в будь-який момент можуть плюнуть, взяти валізу і виїхати
Так у автора такая же ситуация.
ЛюблюДевчонок• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
Да, меня это не удивляет.
Есть знакомый, Киев, который ездил несколько раз заграницу, на отдых. Всегда возвращался. Но он адвокат и заграницей не может зарабатывать так, как в Украине.