Хтомолодець? Я!• 21 июля в 22:03

Якщо ВПО взяти кредит ЄОселя на житло

То автоматично втрачаєш статус ВПО, чи потрібно кудись звертатися й його відміняти. Виплати не отримую, але довідку ВПО маю
ФруктЕщеТот• 21 июля в 22:07
Нет, мы тоже ВПО и свою квартиру купили. Ничего не забирают.
Не зацілована• 21 июля в 22:13
Чому ви маєте втратити статус? Ви можете лише втратити можливість скористатися іншими державними житловими програмами
автор Хтомолодець? Я! • 21 июля в 22:31
Ответ дляНе зацілована
Бо в мене буде житло в місцевості , куди я внутрішньо перемістилася, типу я аж не місцева
Не зацілована• 21 июля в 22:43
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не реєструйтеся просто в цьому житлі, а перебувайте на реєстрації як впо
автор Хтомолодець? Я! • 22 июля в 07:18
Ответ дляНе зацілована
Так не виходить, маю десь бути зареєстрована , а більше нема де
Не зацілована• 22 июля в 08:11
Ответ дляХтомолодець? Я!
А де ви зараз зареєстровані?
автор Хтомолодець? Я! • 22 июля в 08:38
Ответ дляНе зацілована
А де ви зараз зареєстровані?
в Харкові
Не зацілована• 22 июля в 09:22
Ответ дляХтомолодець? Я!
в Харкові
Ну, то й будьте там зареєстровані. В чому проблема?
автор Хтомолодець? Я! • 22 июля в 10:44
Ответ дляНе зацілована
Не можу більше бути там зареєстрована