Аннуитет• 23 июля в 07:39
Який сенс Німеччині оплачувати безтурботне життя біженців?
Німеччина ось уже кілька років досить так гарно утримує біженців.
Не всі, проте переважна більшість не працює - достатньо для проживання коштів,що отримують і безкоштовного житла.
Я не засуджую, але цікаво подивитися на це з іншого боку - для чого це країні?
І для чого це німцям, які сплачують податки?
Чи є такі атракціони щедрості для самих німців?
Сплюшка• 24 июля в 17:31
Ответ дляКурочка-чубаточка
Гуманізм. Він існує.
Нет. Вторичные выгоды существуют.
Сплюшка• 24 июля в 17:36
Ответ дляФрекен бок
И именно поэтому, именно украинцы сидят на чемоданах на птичьих правах. Не нужны никому украинцы. Это геноцид и освобождение наших земель, а заодно развал Европы. И нужно это точно не Германии, она сама ничего не решает.
👏
Германия как и вся Европа под бритишами и америкосами. А Украина - плацдарм для сражения и выжженная земля.
Неробименінерви• 21 августа в 00:23
Думали, що українці швидко підуть працювати.
Але ж ні.
Зараз німці українцями не задоволені.
Але ж ні.
Зараз німці українцями не задоволені.