Попельшка• 23 июля в 08:39

Літак, потяг, готель- як це все організувати? Щоб було зручно

І щоб були в готелі зручні дати
Ціни на літак найнижчі
І встигнути взяти квиток на потяг… як зробити оптимально по ціні?
So_so• 23 июля в 08:39
И без страховки
младокошкина• 23 июля в 08:42
Яке питання - такі і будуть відповіді)
Я сама була в 40+ країнах, але допомогти не можу.
Немає конкретного питання))
Де зручно, коли зручно, який аеропорт, який виліт..
автор Попельшка • 23 июля в 08:43
Ответ длямладокошкина
Яке питання - такі і будуть відповіді)
Немає конкретного питання))
У вас гарний досвід..
автор Попельшка • 23 июля в 08:43
Ответ длямладокошкина
Яке питання - такі і будуть відповіді)
Немає конкретного питання))
Які кращі країни для моря?
Love_Love_Love_• 23 июля в 08:45
Ответ дляПопельшка
Які кращі країни для моря?
Вас били вночі?
Що за словниковий понос?
к.Буланова• 23 июля в 08:46
Автор, почніть з турагенції. Щоб самому запланувати подорож потрібно досить багато часу.
Мядуза аля моргонер• 23 июля в 08:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Вас били вночі?
Що за словниковий понос?
Словесний
Пушкининиана• 23 июля в 08:54
Ответ дляк.Буланова
И с таким интеллектом автор этого сделать не сможет. За руку её точно водить никто не будет и каждый шаг расписывать.
Кукусики• 23 июля в 08:54
Вам никак, судя по вашим вопросам
Обращайтесь в агентство
КонхфЭдкаТузик• 23 июля в 08:54
Уже ніяк, на наступний рік починайте організовувати. Море зараз осилить тільки той, в кого фінанси безлімітно і нерви теж.
Бибер-анонимер• 23 июля в 08:57
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Та прям
автор Попельшка • 23 июля в 08:57
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То ви перебільшуєте
У всіх буває вперше
Смійтесь далі, колись настане той момент що і я розберусь
КонхфЭдкаТузик• 23 июля в 08:59
Ответ дляБибер-анонимер
Та прям
Прям-прям!!!
Мусик Пусик• 23 июля в 09:05
Ответ дляПопельшка
То ви перебільшуєте
У всіх буває вперше
Оно каждый раз как первый) нет одной инструкции. Ищите даты, транспорт, выписывайте, прогнозируйте задержки, местоположения отелей, мониторьте билеты, чтобы словить цену. Все легко и просто.
Дадосвидания• 23 июля в 09:07
Ответ дляПопельшка
То ви перебільшуєте
У всіх буває вперше
Так а що ви від форуму хочете? Хочете щоб вам усю схему вивалили чи що? У кожного своє ’зручно’: бо те що зручно мені точно не зручно вам. У вас ні конкретики про країну, ні бюджету, ні складу сім´ї для подорожі. Тож якщо хочете готуватися самі - то це наступний рік вам правильно вище пишуть, або через турагенство.
Хочу в БАНю• 23 июля в 09:10
Ответ дляПопельшка
Які кращі країни для моря?
Коста Рика, Австралия
Оле Лукойе• 23 июля в 09:19
Квитки на потяг не беріть впритик. Краще з запасом не менше 5 годин до вильоту. Спочатку купуйте квитки на літак туди і назад, де плануєте відпочити . А потім - на потяг і бронювання готелю.
автор Попельшка • 23 июля в 09:19
Ответ дляОле Лукойе
Дуже дякую вам ❤️❤️❤️❤️❤️
Добро с Кулаками• 23 июля в 09:20
Ответ длямладокошкина
Яке питання - такі і будуть відповіді)
Немає конкретного питання))
Вы прям как моя мама , считает , особенно куда меня возили
Підмітайло• 23 июля в 09:22
Я вот в начале месяца купила билеты на самолёт на октябрь, у меня в тот период запланирован отпуск. Была акция на авиа, я с туранентом пересмотрела цены на нужные мне даты и выкупили. По трансферу до аэропорта ещё не решила. Если это будет поезд до Одессы, то билеты за 20 дней куплю. Дальше онлайн билет на автобус Одесса Кишинев. Есть на примете отели на мой бюджет, забронирую через букинг ближе к дате.
Оле Лукойе• 23 июля в 09:23
Ответ дляПопельшка
Дуже дякую вам ❤️❤️❤️❤️❤️
Не забудьте купити страховку
автор Попельшка • 23 июля в 09:31
Ответ дляОле Лукойе
Не забудьте купити страховку
❤️❤️❤️ дуже вдячна
Пффф 100%• 23 июля в 09:43
А чого має бути зручно? У вас нема грошей - то беріть, на що вистачає. Третього не дано.
O-Yumi• 23 июля в 09:48
Спочатку берете квитки на літак, потім бронюєте житло під ці дати, потім берете квитки на потяг за 20 діб о 9 ранку. Приїхати у країну виліту краще за сутки до виліту, щоб не було несподіванок. У місті виліту бронюєте житло на сутки, гуляєте, потім на літак. Все.
Пасти Ла• 23 июля в 10:39
Ответ дляМядуза аля моргонер
Словесний
Краще балаканина
tarkovska• 23 июля в 13:25
Могу вам все организовать , я не турагент . Но путешествую на постоянной основе , пишите в инсту yuliia___sergeevna