Укр_жіночка• 23 июля в 21:52

Тут таке питання до батьків маленьких дітей

Як відучити дитину вилизувати тарілку? Нема терпіння це терпіти. От як не їсть то не їсть, а як їсть, то тарілки вилизує і це так соромно якщо в садочку або в гостях. Мені так соромно, люди думають, що дитину не годую. Кожний день їй це кажеш, а вона сміється і каже добре, я не буду сильно, тільки трошечки.
Уходя дверю не хлопать• 23 июля в 21:56
А скільки Вашій дитині?
НЛОша• 23 июля в 22:01
Переросте
Шиворот Навыворот• 23 июля в 22:05
де вона чьому навчилася?
автор Укр_жіночка • 23 июля в 22:08
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А скільки Вашій дитині?
5 років.
Уходя дверю не хлопать• 23 июля в 22:11
Думаю,що все пройде в свій час. Може вона так грає .Але нагадувати треба постійно.
Моя онучка десь в 4 рочки вирішила,що вона тигреня. Ходила по хаті на чотирьох і всіх царапала,не сильно правда і ричала. На вулиці вела себе так само. Так, було соромно іноді. Але я підігрувала їй. Казала,що виховані тигренята роблять так то і так то. Якось непомітно все пройшло
автор Укр_жіночка • 23 июля в 22:18
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вона не уявляє себе кимось, просто у неї такий бздик. От вилизує і все, коли смачно поїсть. У нас так ніхто ніколи не робив і не робить. Я її питаю хто ще так в садочку робить, вона сказала що є ще хлопчик, який теж вилизує тарілки, коли доїсть🤦 кажу він же ж хлопчик, а ти дівчинка, а вона і що!???? І своє робить, місяць виховання не роби, не гарно, ти ж не хлопчик, і вона всерівно робить так.
Уходя дверю не хлопать• 23 июля в 22:20
Я не думаю,що вона буде так робити весь час. Пройде. Просто Вам треба терпіння . І постійного нагадування. Може мультики які.
В ще думаю,якщо на тарілку покласти дуже багато,щоб дитина не змогла все з´їсти,то може не буде вилизувати. Бо на тарілці їжа?
Подтяжка• 23 июля в 22:23
Мені навіть весело стало від цього
Сокодавка ще та• 23 июля в 22:52
Не шукайте проблем та де їх немає
Своего не предлагать• 24 июля в 00:44
Ответ дляУкр_жіночка
Якщо коротко пояснити, то ніяк.

Якщо довго, то ви повинні знати, як працює дитячий мозок. У них в один момент часу – одна емоція. Тому діти не можуть пам´ятати за всі ваші не можна, не гарно, не роби. От тому вона і погоджується спочатку, в потім робить про своєму. Тут нічого поганого немає, бо це не є проявом тривожності. І якщо хочете, щоб у дитини були здорові стосунки з їжею, то не треба щось змінювати кардинально. Можете їсти разом з нею і поступово переключати. Коли закінчуєте їсти, то повертайте увагу на свій приклад. Або грайте в ресторан, в в ресторані не вилизують тарілки
Поміркована думка• 24 июля в 07:43
Ответ дляУкр_жіночка
Чому дівчатам не можна вилизувати тарілки? Вагіна заважає чи що? Правильно вона вам відповіла
Я-ваш шанс• 24 июля в 10:29
Тю, отъебитесь от ребенка! Ну, вкусно ему, это же хорошо! Да и тарелку потом мыть легче На крайний случай, если Вас это, прям, так беспокоит, научите вымазывать остаток еды с тарелки хлебом.
автор Укр_жіночка • 24 июля в 20:20
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дома не имею ничего против, но не в публичных местах.
Я-ваш шанс• 25 июля в 09:38
Ответ дляУкр_жіночка
Блин, ей 5!!! лет - отстаньте! Будет 16 - облизывать не будет.