Тро Нью-Йорку• 28 июля в 18:46
Park Regency Sharm El Sheikh (ex. Hyatt Regency)
Можливо, хтось бував відносно нещодавно в цьому готелі, чи багато там росіян?
Турагенція Tourdream• 28 июля в 18:55
Залежить від заїзду. Минулого року десь у листопаді не подтвердили моїм клієнтам цей готель, бо його якось швидко викупили під міроприємство. Як пізніше з´ясувалось, московіти там якийсь конкурс краси проводили. То й добре, що не підтвердили.
А цієї весни на на початку літа туристи відпочивали, було більше європейців, англійці. Но росіяни у цьому готелі теж будуть, бо вони його люблять, є ті що їздять з року у рік.
Тро Нью-Йорку
• 29 июля в 14:28
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відповідь!
А можливо, підкажете готель з красивим рифом, який кацапи не люблять?
Турагенція Tourdream• 29 июля в 15:22
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую за відповідь!
У Шармі таких мабуть не буде, бо туди їх літає багато, рейси є з усіх їх нор летять (.
Подивиться у бік Марса Алам. Ось там й рифи гарні, й москалів практично не має.
Тро Нью-Йорку
• 30 июля в 19:45
Ответ дляТурагенція Tourdream
Мені дуже сподобався Марса Алам, але з Кишиніва виліт тільки 1 раз на тиждень і тури тільки на 7 ночей.
Шукаю 9-10 ночей, тому доводиться розглядати Шарм(