ДелиВерка• 29 июля 2025

ТЦК зупиняють товстих мужчин?

Як думаєте? Чоловік 150 кг зацікавить ТЦК на вулиці?
Зоя Жорівна• 29 июля 2025
Лена, ты?
ТочноБудет• 29 июля 2025
Конечно, такой не убежит
автор ДелиВерка • 29 июля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Лена, ты?
Думаєте тільки у Лєни товстий чоловік?
из_под_тишка• 29 июля 2025
Якщо ходить,то так,всіх
Капризуля• 29 июля 2025
Так. Мого кума забрали. Діабет 2 ст, майже 50 р.
Не служанка• 29 июля 2025
Зацікавить будь якої ваги, їм всі треба. Пристроять чи на кухню допомагати, чи десь якусь роботу робити іншу. Треба не лише ті що можуть бігати. Роботи там вистачає всім. Нажаль(((
Завжди недо...• 29 июля 2025
Хтозна.
Мій трохи за 100, тендітним не виглядає, то декілька разів зупиняли.
Навіть до сина якийсь мужик придовбався, а синові 14 і видно ж, що дитина ще, хоч і високий.
Бабульція• 29 июля 2025
Их интересуют все. А вот влк может и не взять...
Гадаю_По_шнуркам• 29 июля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Хтозна.
Так, мій теж далеко не стрункий 107 кг при зрості 183 - зупинили, поспілкувались. І сина зупиняли - 20 років, 56 кг при зрості 183, видно що студент, ну тобто що молодняк. На слово повірили, студентський не перевіряли
Несемо світло разом• 29 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Конечно, такой не убежит
Покотиться
Мрію про космос• 29 июля 2025
У них план, возьмут все что шевелиться
Единая страна!• 29 июля 2025
бачила відосік , ̶з̶н̶я̶т̶и̶й̶ ̶у̶ ̶п̶а̶в̶і̶л̶ь̶о̶н̶і̶ ̶о̶с̶т̶а̶н̶к̶і̶н̶о̶ , як на зупинці у Харкові витягували дуже повного та не дуже молодого чоловіка з траліка
ПлакалаВАвто• 29 июля 2025
Капец. Худеть надо для здоровья
ПлакалаВАвто• 29 июля 2025
Ответ дляКапризуля
Из-за веса диабет появился?
Галя із Дарниці• 29 июля 2025
Да, у нас так соседа остановили. Через 2 месяца прислали в пакете. Был 170 где то рост и 120-130 кг точно.
ПлакалаВАвто• 29 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Им все равно же кого брать.
Капризуля• 29 июля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Из-за веса диабет появился?
Не знаю. Начал жиреть после 30 лет.
Голубец• 29 июля 2025
Раньше ожирение было в списке ограничено пригодный. Хотя бы по тому, что на таких людей формы не было. Сейчас пригодны все.
Единая страна!• 29 июля 2025
Ответ дляГолубец
мого брата визнали непридатним у мирний час, бо на животі була велика родимка і не можна було носити ремінь ...зараз це звучить як знущання на фоні того, що відбувається
Завжди недо...• 29 июля 2025
Ответ дляГолубец
Все -таки якісь обмеження є.
Я знаю чоловіка, який був 220 кг і сам прийшов до військкомату. Його не взяли.
Зараз він скинув десь 70 кг після спеціальної операції, не знаю, чи придатний зараз.
Бабульція• 29 июля 2025
Ответ дляГолубец
У меня родственника не взяли из-за ожирения
Не против• 29 июля 2025
Ответ дляБабульція
А какой у него вес?
Яичница с беконом• 29 июля 2025
В знайомого 180 кг, то на влк визнали придатним для тилу тільки. Поки не трогають
Творог для розжига• 29 июля 2025
Знакомого 130кг, 175 см, не стали брать, но у него еще и давление высокое, что-то до 160 на 120 постоянно, какая-то степень гипертонии.
Муууумие• 30 июля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Капец. Худеть надо для здоровья
Ну от ТЦК і займаються збереженням здоров´я