Путающаяся• 29 июля в 22:01
Образила колегу. Як спілкуватись після цього далі?
Влаштувались одночасно на роботу, абсолютно кожен день обідаємо разом, гуляли після роботи, ділимось.
І вчора у мене запитали ʼа як давно ви дружите?ʼ, я відповіла ʼтак ми не подруги, а колегиʼ.
Вона дуже знітилась і по ній було видно що образилась, почала уникати мене.
Що робити?
ВсеПроВсехЗнаю• 29 июля в 22:06
кто спросил? зачем спросил? вы были вместе когда спросили? ее тоже спросили? что она ответила? вы тоже обиделись???
Зрадорозганячка• 29 июля в 22:19
Ви самі розставили пріоритети, то що ви тепер від неї можете хотіти?
Навіть якщо тільки колеги, але дружнє, приємне спілкування, то відповісти могли загально ’сдружились’ декілька місяців назад і тп - це більше лояльне визначення, без конкретизації наскільки ви близькі.
Якщо людина вам симпатична і в чомусь близька і вам цікаве спілкування з нею - я б вибачилась
Ваша прЭлесть• 29 июля в 22:31
Вибачитись, якщо ви не те сказали. А якщо дійсно ви вважаєте її просто колегою, то нічого не робити
Пускаю бісики• 29 июля в 22:42
А на самом деле вы кто друг другу? Если коллеги, то ок, вы расставили точки над i. Рабочие отношения не терпят обидок.
Если подруги, то нужно объясниться.
Морожена_курка• 29 июля в 23:32
Вы в теме написали, что обидели коллегу, а не подругу. Определитесь для начала для себя кто она для вас.
Пописанная парта• 06 августа в 16:36
Встретиться в кафешке или ещё где-то и обговорить уровень ваших отношений.
Просто люди придают разное значение словам. Для меня с кем больше всего общаюсь уже подружка, а для других просто сотрудница.