Тану на сонці• 31 июля 2025
Дерматолог Бакіко, когось лікувала?
В кого був досвід лікування у Катерини Бакіко? Поділіться враженнями
Тану на сонці
• 31 июля 2025
Ответ дляYarosh10
Тут радили її в темах, я до неї намагалася записатися- незрозумілі умови оплати, а також термін очікування запису 2-3 місяці.
Там є термінова консультація, але дорого. А що по умовам оплати не зрозуміло? Наскільки я читаю, то оплата після консультації протягом доби
Ответ дляТану на сонці
Передплата 50%, і за добу до консультації ще 50%. Я не проти передоплати, але не з такими термінами очікування. За два місяці і вмерти можна)
Тану на сонці
• 31 июля 2025
Ответ дляYarosh10
Ні, зараз немає ніякої передплати. Оплата після консультації. Давно вона вам таке писала?
Тану на сонці
• 31 июля 2025
Ответ дляКуплю орехи
Читала тільки хороші відгуки. Не лікувалася, бо тільки онлайн і дорого
Так, дуже дорого. Але я вже стільки витратила на дерматологів і їхнє лікування...
Тану на сонці
• 31 июля 2025
Ответ дляГолубец
Брала консультацію, не допомогло. Я навіть в діагнозі не впевнена
А яка проблема була?
Голубец• 31 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
А яка проблема була?
Скоріш за все розацеа. Вона поставила себорейний дерматит, хоча нема жодного шелушіння, нема лупи
Тану на сонці
• 31 июля 2025
Ответ дляГолубец
А на повторну до неї не зверталися?
Голубец• 31 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
А на повторну до неї не зверталися?
Ні, не сподобався взагалі підхід. Відповіді сухі, без індивідуального підходу. Скинула посилання на свій пост, мовляв читайте. Написала препарати і все. На питання відповідала поверхнево і різко
Куплю орехи• 02 августа 2025
Ответ дляГолубец
Згодна. Таке в неї є. І як можна поставити діагноз онлайн? Оце наприклад як у вас.