Просериарила молодость• 01 августа 2025
Чим лікувати лишай?
Лікар назначив дермазол. Вже тиждень пройшов, нічого не допомагає. Може хто теж лікував, підкажіть крем. Запис тільки через тиждень
Весела пiсенька• 01 августа 2025
мазь Ям с ветаптеки, а потом кварц 10 дней лишайного места и обработка кварцем помещения, стирка вещей в режиме экстра-гигиена на высоких темпер.
Просериарила молодость
• 01 августа 2025
Ответ дляГотова до другої
И новых не появляется?
Ні, тільки це збільшується
Готова до другої• 01 августа 2025
У меня собака подхватила весной и нас наградила. По совету ветеринала лечились герпевиром. Вещь! Но я чередовала. Утром тербизил мазь днём и вечером герпевир. Перед обработкой протереть антисептиком. За неделю всё исчезло
Просериарила молодость
• 01 августа 2025
Ответ дляЛовлю капці
Мазь в ям и клотримазол. Первое покупать в ветеринарке
А як передувати. Зранку ям, ввечері клотримазол?
Ловлю капці• 01 августа 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Как вам удобно
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Клотримазол, ламізил(якщо не помиляюся)
Але ви ж в курсі, що мазати потрібно кілька разів на день, не можна мочити і мазати тижні 4, навіть якщо вже лишай зійшов
Бла бла бла• 01 августа 2025
Мені призначення робив лікар. Так довге лікування. І неможна мочити. І мазала, і пила пігулки. Тому рекомендую звернутися до лікаря.
Душка-свекрушка)))• 01 августа 2025
Особисто мені і сину допоміг розчин яблучного оцету з водою. Реально вже на другий день змащування пішли значні покращення. До того тиждень використання мазі нічого не допомагало. Приніс лишай зі спортивного табору.
фрау Гітта• 01 августа 2025
Мені теж лікар дерматолог назначала Белогент, нічого не допомагало і так 3 місяці…Знайома працювала на той час в фарм компанії і сказала помагати Елоком маззю, все пройшло через неділю. Рекомендую тільки її. Не один раз був лишай.
фрау Гітта• 01 августа 2025
Тільки на пробуйте інші мазі, що я тільки не робила всі перепробувала, навіть від одної на мені срібло почорніло…
КошкинДом• 01 августа 2025
Лікар призначав екзодерил, рідину. Змащували і не мочили водою. Зійшов швидко, але мазати місця ще потім 10 днів
Лінива, не каюсь• 01 августа 2025
Крем Онабет мазать утром и вечером равномерно на пораженный участок кожи, пытаясь захватить примерно 1 см здоровой кожи вокруг пораженного участка. Итрунгар пить 7 дней по 1 капсуле два раза в день
Друг бобер• 01 августа 2025
Сірчану мазь змішуєте 1до1 з кремом для рук і змащуєте кілька разів на день. Запах не дуже, але ефективно, лікар прописував
Додаю напруги• 06 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Спасибо. У вас много пятнышек было ?
Сына прям посыпало
Просериарила молодость
• 07 августа 2025
Ответ дляЛовлю капці
Добрий день. Вже зійшло. Скільки так лікуватись?
І може ви ще знаєте крем від рубців? Ефективний щоб
Ловлю капці• 07 августа 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Добрый. Я точно не подскажу. Мы этими мазями лечили стригущий лишай (два месяца)
Просериарила молодость
• 07 августа 2025
Ответ дляЛовлю капці
То його вже не видно було, і ви те місце мазали? Чи він був видний
Ловлю капці• 07 августа 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Не,видно. Стригущий очень долго сходит. Я думаю если у вас его нет,то можно и не мазать
Allin8kuzmenko• 19 августа 2025
Единственное действительно эффективное средство: берете старую пожелтевшую газету и сжигаете в эмалированной миске, образовавшимся на дне желтым налетом, пока он не остыл, быстро смазываете лишай. Вы с первого раза заметите, что он подсох. Просто попробуйте - потом напишите спасибо.