Marc Antonio• 02 августа в 12:52

Если бы сейчас в Украине проходил референдум о легализации однополых браков?

Каким был бы ваш голос? И почему?
Svitlo_• 02 августа в 14:48
Ответ дляЯичница с беконом
Соромлюся запитати хто дбає про дітей, поки батьки на будівництві в Німеччині?
Ви хоч маєте уявлення скільки коштує оренда житла в Німеччині, без якої дозвіл на роботу не отримати? А податки які? З тих 80 тисяч хоч би 20 вдалося відкласти.
Я живу а місцевості де так чоловіки заробляють вже 20 років, щоб утримувати сім´ї.
Яичница с беконом• 02 августа в 14:48
Ответ дляSvitlo_
Якщо я не знаю віруючу сім´ю де діти голодають, то значить батьки про них дбають і у них все є. А якщо є сім´ї де в наш час діти голодують - то батьки про них не дбають - не хочуть працювати і доглядати дітей.
Ну все з вами зрозуміло, як в тому анекдоті про теоретично і практично.
Така віруюча, така віруюча, але лише в те, що собі вигідно і комфортно.
Миззери• 02 августа в 14:49
За
Мне пофиг но люди имеют право быть с нем с кем хотят законно
Svitlo_• 02 августа в 14:49
Ответ дляЯичница с беконом
Так як і ви. Які доводять - що в багатодітних сім´ях діти голодають
Яичница с беконом• 02 августа в 14:50
Ответ дляSvitlo_
А я живу в місцевості, де чоловіків вже 4 рік взагалі нікуди не випускають. Сафарі на них влаштовують.
Міс Всесвіт• 02 августа в 14:51
согласен чтоб гомо разрешили , а гетеро запретили, только чтоб эта власть уехала в Ростов
Санта Барбара• 02 августа в 14:52
Ответ дляНе обижаюсь
это я про вас писала. я не отношусь к вашему *осередку*
Маладец шо про мєня пісала, більш нічого розумнішого не виходить придумати?
Идууу--уууу блин• 02 августа в 14:53
за, хай живе хто з ким хоче
Copy-Paste• 02 августа в 14:56
Ответ дляSvitlo_
Я знаю дуже бідні сім´ї які народжували багато дітей, але діти виросли і живуть забезпечено. Знаю випадки коли розказують що і істи не було чого. Але в мене одна дитина і теж і світло відрізали, і їсти не було чого. То знову виходить - не в кількості дітей справа.
У вас всего одна и вы допускали её жизнь в невыносимых условиях без света.
А если бы у вас было их 5, то что, делили на всех один кусочек хлеба?
Жули-ули• 02 августа в 14:57
Ответ дляЯйцеголовая
Педофілія на державному рівні зазвичай поширена в країнах, де кінематограф вважається харам.
Ну логику не уловили
Ну ничего
Copy-Paste• 02 августа в 14:58
Ответ дляSvitlo_
Але я не знаю в даний час бідних багатодітних віруюсих сімей. У 80-ті та 90-ті знала.
Но только если вы посмотрите анкеты детей на усыновление, то 1 или 2 практически нет, только с тяжёлыми пороками развития.
У всех относительно здоровых по 3-4-5 братьев и сестер, которых нельзя разлучить. Так что не лукавьте, среди многодетных огромный процент неблагополучных, намного больший, чем когда 1-2 ребенка.
Не обижаюсь• 02 августа в 15:09
Ответ дляМиззери
За
так *пофиг* , шо аж за
Не обижаюсь• 02 августа в 15:11
Ответ дляСанта Барбара
жыночка, вам повилязило? я не вам писала.
Svitlo_• 02 августа в 15:13
Ответ дляCopy-Paste
Ви правда думаєте, що я народжувала її будучи без світла і у бідності?
Svitlo_• 02 августа в 15:15
Ответ дляCopy-Paste
Я не знаю статистики. Я живу в місцевості - де великий відсоток протестантів. В моїй місцевості багатолітній зазвичай живуть заможно. Хоч я згідна в маргінальних сім´ях рідко одна дитина. Але маргінали народжують не через те, що вірять в Бога.
сладкий_ноябрь• 02 августа в 15:18
Ответ дляSvitlo_
Для вас?
Якщо ви хворієте, ва лікує Бог чи лікар?
Svitlo_• 02 августа в 15:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Зазвичай Бог, в лікарню не поспішаю. Але руки Бога на землі - це люди.
Мама Никитки-2• 02 августа в 15:23
Потрібно того шведа, чи звідки те чудо, на пару тижнів чи в Харків чи в Київ поселити. Думаю питання легалізації одностатевих шлюбів його надовго перестане турбувати. Непугані ідійоти🤦🏻‍♀️ в Європі
сладкий_ноябрь• 02 августа в 15:24
Ответ дляSvitlo_
😂😂😂😂😂
Так
Апендицит вам виріже не людина яка вчилася, а Бог :))
Svitlo_• 02 августа в 15:26
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
Так
Бог може не допустити, щоб мені його потрібно було вирізати.
Galina_vinsport• 02 августа в 15:26
Только За.
сладкий_ноябрь• 02 августа в 15:28
Ответ дляSvitlo_
😂😂😂😂 мдаааа
Мізки вам там добре промили
Яичница с беконом• 02 августа в 15:28
Ответ длясладкий_ноябрь
Та що ж ви так з козирів зайшли
Запитайте ще яким даром божим студент медакадемію оплачував. Якби його батьки, як кролі, плодилися.
Яичница с беконом• 02 августа в 15:30
Ответ дляSvitlo_
У ’вашій місцевості’, де немає біднихі всі народжують скільки бог дасть дітей, ніколи нікому операцій не робили ? Бог береже?
Svitlo_• 02 августа в 15:31
Ответ дляЯичница с беконом
Я відповідаю за себе, а не за всіх.
Svitlo_• 02 августа в 15:35
Ответ дляЯичница с беконом
А чому ви вдаєтесь до брехні? Я ніде не стверджувала, що в нас немає бідних, всі народжують скільки Бог дасть, і нікому не роблять операцій? Це вас не красить. Чому ви дозволяєте собі сміятись з моєї віри і точки зору?
ЛісАпетная• 02 августа в 15:35
Проти ,бо розносять всяке
Яичница с беконом• 02 августа в 15:35
Ответ дляSvitlo_
Я відповідаю за себе, а не за всіх.
Це ж треба, а як писали, що всі ваші багатодітні односельчани заможні і в Німеччинах по 80 тисяч заробляють, то писали за всіх.
Вибіркова віра)))
ЛісАпетная• 02 августа в 15:36
Ответ дляЗаздрість то погано
За, потому что люди должны иметь равные права вне зависимости от ориентации. И за усыновление.
А якщо потім ті геї будуть дитину гвалтувати,яку вони всиновлять ви теж буде за?
Це збочення.
ЛісАпетная• 02 августа в 15:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо що?
Бо можливо вони їх буду гвалтувати