Marc Antonio• 02 августа в 12:52

Если бы сейчас в Украине проходил референдум о легализации однополых браков?

Каким был бы ваш голос? И почему?
Svitlo_• 02 августа в 14:07
Ответ дляCopy-Paste
А как вы можете это оценить, имея всего одного?
Далеко не все религиозные женщины принимают своих детей с радостью. Очень многие просто смиряются и терпят.
Так і не всі хто народив одну дитину зраділи вагітності. А просто народжують. А як можете оцінити ви, що відчувають багатодітні мами, якщо у вас одна дитина?
Не обижаюсь• 02 августа в 14:07
Ответ дляСанта Барбара
Це ваша фантазія, плодітєсь і размножайтемь означає продовжуйте рід людський.
означает только в ваших фантазиях. там ничего нет про ограничения. а вы фантазируйте. стаду это свойственно.
Svitlo_• 02 августа в 14:09
Ответ дляАль де Барановна
Там є про сім´я поза лоном. Точно є. Може хто підкаже з віруючих точну цитату. Суть: гріх лити сім´я не у лоно жінки)
Там є опис одного випадку. Але по одному випадку не можна судити чи Бог наказав лиш конкретно цю людину, чи це заборона взагалі
Яичница с беконом• 02 августа в 14:15
Ответ дляSvitlo_
Автор привела приклад сім´ї де багато обшарпаних дітей. Я ж не знаю причини чому вони обшарпані. Може батько не хоче працювати, а мати доглядати за ними. Так проблема ж не в кількості народжених дітей, а в неїристиянській поведінці батьків.
Так поведінка якраз християнська: не користуватися контрацепцією, не переривати вагітність небажану.
Діти обшарпані, бо грошей немає. Це ж абсолютно зрозуміло.
КвартираЧья• 02 августа в 14:15
За, но при условии, что детей они не должны иметь.
Copy-Paste• 02 августа в 14:17
Ответ дляSvitlo_
Так я и не ограничиваю людей.
Есть желание и ресурсы, хоть 10.
Хочет остановиться на одном - тоже прекрасно.
Яичница с беконом• 02 августа в 14:18
Ответ дляSvitlo_
Я вдова. І сексуального життя в мене немає.
Ну то теоретично дуже гарно можна дискутувати про заборону контрацепції, маючи єдину дитину і не маючи сексу.
Практично було б у вас 5-6 дітей, подивилася б я як би хотілося народжувати ще і ще.
Svitlo_• 02 августа в 14:21
Ответ дляЯичница с беконом
В Біблії написано ’Хто не дбає про свою сім´ю, той відрікся від віри’. Там де батьки нм своєму місці - діти не обшарпані.
Луноходик_Ик• 02 августа в 14:22
П.С. Мой 237 это как пища к размышлению) Ведь если смотреть, что было в истории, то это гонения и запрет на однополые отношения, то почему все не может стать с точностью до наоборот?) Потому что просто будет возможность и власть.

А обычно так и бывает - благими намерениями вымощена дорога в ад. Всегда не так сталося, як гадалося)
Svitlo_• 02 августа в 14:23
Ответ дляЯичница с беконом
А я і не дискутую на тему чи народжувати, я дискутую на тему - багато дітей - не означає що діти небажані і обшарпані
Яичница с беконом• 02 августа в 14:23
Ответ дляSvitlo_
Там де дітей клепають як з конвеєра вони не тільки обшарпані, а ще й голодні.
Svitlo_• 02 августа в 14:24
Ответ дляЯичница с беконом
Докази надайте. Якесь дослідження.
Аноним с кешбеком• 02 августа в 14:26
Всеукраїнський референдум - дуже дороге задоволення. Марна витрата коштів на те, щоб країна дозволила пару сотень шлюбів.
Тому, на однополі стосунки мені якось пох, але я проти такого референдуму
Prervana• 02 августа в 14:27
Обязательно идти на этот референдум? Если прям вот реально обязательно, то буду голосовать против. Потому что брак, замужество - это про биологических самок и самцов, мужчин и женщин. А все остальные виды отношений могут существовать и без этого статуса
Яичница с беконом• 02 августа в 14:27
Ответ дляSvitlo_
Та ви як той вуж на сковороді.
Давайте конкретно: якщо батьки бідні, скільки дітей вони по вашому християнському баченню можуть народити? Скільки духу вистачить?
Аль де Барановна• 02 августа в 14:28
Ответ дляSvitlo_
Так люди і не вимагають законом узаконити оральний секс. Грішать собі і грішать.
Мова не про узаконити, а про гріх. Вам відповідь на порівняння з братовбивством.
Ви або хрестик зніміть, або труси одягніть.
А то гомосексуалізм то гріх, в царство небесне не пустять. В оральний секс чи контрацепція - то теж гріх, але ’можна’ і в царство небесне вже пустять ?
П.С. перед Господом грішник однаковий - і хто гомосексуаліст, і хто куні любить. Тому ви нічим не відрізняєтеся від лгбт, але його/її права хочете обмежити, в свої чомусь ні.
Гжегож Бженчишчикевич• 02 августа в 14:28
Та ради бога.
Давайте уже начнем защищать права толстых людей, некрасивых людей, тупых людей, небогатых людей, странных людей, права интровертов.

Сколько можно циклиться на лгбт. Чем они лучше вышеперечисленных людей? Центр блин Вселенной, кому до них вообще какое дело, только и делают, что себя выпячивают.
Даже интересно, что они еще придумают, когда их браки узаконят, чтб привлекать к себе внимание.
Санта Барбара• 02 августа в 14:29
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую що попередили до якого осередку відноситесь
Svitlo_• 02 августа в 14:31
Ответ дляЯичница с беконом
Та ви як той вуж на сковороді.
Я знаю дуже бідні сім´ї які народжували багато дітей, але діти виросли і живуть забезпечено. Знаю випадки коли розказують що і істи не було чого. Але в мене одна дитина і теж і світло відрізали, і їсти не було чого. То знову виходить - не в кількості дітей справа.
Ширли-Мырли• 02 августа в 14:31
Была бы за. До своих 45ти я так и не поняла, почему некоторых триггерят гомо люди. это что-то из области религии или что? Но я не религиозна. Для меня однозначное зло - это любая форма насилия, преступления, наркотики, рабство и тп. Остальное для меня норма. Я не против чтобы люди создавали официальные семьи с людьми любого пола. Если они законопослушные и все у них хорошо.
Яичница с беконом• 02 августа в 14:34
Ответ дляАль де Барановна
От і я про це. Блаженна така, дай їй докази і дослідження, що багатодітні здебільшого живуть у злиднях. І так чарівно: контрацептиви гріх, захищений секс гріх. А морити голодом численних дітей виявляється не дуже гріх і залежить від конкретних обставин.
Svitlo_• 02 августа в 14:34
Ответ дляАль де Барановна
Я писала вище - для мене гріх і контрацепція і оральний секс. Якби опитування було чи ви за підтримання контрацепції - моя б відповідь була проти.
Svitlo_• 02 августа в 14:36
Ответ дляЯичница с беконом
Не перекручуйте мої слова - не дбати про дітей - гріх.
Не обижаюсь• 02 августа в 14:37
Ответ дляСанта Барбара
это я про вас писала. я не отношусь к вашему *осередку*
Яичница с беконом• 02 августа в 14:39
Ответ дляSvitlo_
Я як про них дбати, якщо дбалово десь після 3-4 закінчилося, а дітей все більше і більше?
Чи може все таки ’дбати’ це народити рівно стільки, скількох можеш прогодувати, забезпечити і виховати?
Ніяк я вашого ’дбати’ не можу зрозуміти.
Svitlo_• 02 августа в 14:40
Ответ дляЯичница с беконом
Та ви як той вуж на сковороді.
Але я не знаю в даний час бідних багатодітних віруюсих сімей. У 80-ті та 90-ті знала.
Svitlo_• 02 августа в 14:41
Ответ дляЯичница с беконом
На будівництві в Німеччині можна заробити 80 тисяч в місяць. Цього достатньо щоб діти мали все необхідне.
Яичница с беконом• 02 августа в 14:43
Ответ дляSvitlo_
Та до чого тут знаєте ви чи ні.
Конкретне питання, а ви знову викручується.
Що значить дбати про дітей з вашої віруючої точки зору: народжувати незважаючи на те, що не можеш їх забезпечити, чи користуватися контрацептивами? Що з цього є поняттям ’дбати’ і що з цього ’гріх’?
Яичница с беконом• 02 августа в 14:47
Ответ дляSvitlo_
Соромлюся запитати хто дбає про дітей, поки батьки на будівництві в Німеччині?
Ви хоч маєте уявлення скільки коштує оренда житла в Німеччині, без якої дозвіл на роботу не отримати? А податки які? З тих 80 тисяч хоч би 20 вдалося відкласти.
Svitlo_• 02 августа в 14:47
Ответ дляЯичница с беконом
Та до чого тут знаєте ви чи ні.
Якщо я не знаю віруючу сім´ю де діти голодають, то значить батьки про них дбають і у них все є. А якщо є сім´ї де в наш час діти голодують - то батьки про них не дбають - не хочуть працювати і доглядати дітей.