lilul990• Изменено 27 июля в 20:04

Трамп усе поміняв. Молодець

Не ожидала от трампа шо він дасть такий мощний пендаль європейським партнерам

Ні розвідка, ні логіка, ні здравий смисл ніяк не могли вкласти в голову європейців шо путін загроза для Європи.

Прийшов трамп - і ці ракушки вспомнили, шо у них біда з впк, з обороною, з бюджетами, з людьми. Просто браво

Байден і салліванчик приспали європейців, шоб не дай боже європа не вспомнила своє колоніальне минуле і не захотіла повернути колишню мощь. Не дай боже шоб європейці нащупали свої втрачені після другої світової яйця. Салліванчик би того не пережив

Трамп мудро облічіл логіку в слова: якого куя 500 млн європейців бояться 1,5 армії росіян? Нато не розпалось і на том спасіба, але трамп зажог цей костьор
Черный Ловелас• 27 июля в 20:10
Вечерний набор букв.
demicandum• 27 июля в 20:11
Удалено администрацией...
LudaSHS• 27 июля в 20:11
А що зробив ще? Облаяв Макрона?
Аnnеt• 27 июля в 20:12
теперь главное, шоп китайцы не припомнили Европке, как та развалила их страну, подсадив их всех на опиум.
автор lilul990 • 27 июля в 20:12
Ответ дляLudaSHS
А що зробив ще? Облаяв Макрона?
Загалом просто його недоброзичличе ставлення до європейців і гру - давати озброєння, не давати.
автор lilul990 • 27 июля в 20:14
Ответ дляАnnеt
А де би китайська економіка була без Європи і США? Всі помнять лиш удобні для себе факти
LudaSHS• 27 июля в 20:15
З міжнародних новин
’Трамп закончил войну Тайланда с Камбоджей.
О прекращении огня заявил премьер-министр Камбоджи. Он поблагодарил Трампа за содействие в разрешении конфликта.’
На самому ділі війна зупинилася через мусони. Природа- гарний миротворець.
LudaSHS• 27 июля в 20:18
Ответ дляlilul990
А сам? Ви досі вірите в Трампа?
Типу - держітеменесемеро?
Хоча, таки в їх силах зупинити пуйла. Або створити умови для зупинки.
автор lilul990 • 27 июля в 20:19
Ответ дляLudaSHS
А сам? Ви досі вірите в Трампа?
Типу - держітеменесемеро?
Поки рубіо біля трампа, є надія. От коли він сам піде у відставку...
автор lilul990 • 27 июля в 20:26
Німеччина уже прийняла рішення давить росію. Зря кацапи роздраконили німців
автор lilul990 • 27 июля в 20:28
До цього бріти а тепер і німці не випустять путіна з війни

Вони йому кажуть: ми зразу зайдем, як тільки буде припинення вогню. І путіна це бісить. Цей одічалий піймався у пастку і веде росію до повного занепаду
Blackhush• 27 июля в 20:29
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
У этой словарный запас обширный и мыслит.
А Манька - одно и то же годами топчет.
Flower Girl23• 27 июля в 20:29
Ответ дляlilul990
Они и во Вторую мировую этим увлекались... И какой итог?..
автор lilul990 • 27 июля в 20:32
Ответ дляFlower Girl23
Ссср ’переміг’ лиш кількістю мяса і через те що Гітлер відкрив другий фронт напавши на американців

Німці построїли те про шо мріяв Гітлер- об´єднану Європу куди люди самі пруться, їх даже не треба туди вагонами звозить. Вони з такою само методичністю і росію роздавлять
aglaya-ce1f• 27 июля в 20:44
Ответ дляlilul990

Вы сейчас серьезно? Не понимаете, что это для Украины конец? Или вы не в Украине?
автор lilul990 • 27 июля в 20:45
Ответ дляaglaya-ce1f
Демографічна яма уже викопана так чи інакше. Ми уже в ній

400 років біди від кацапів. Їх треба додавити
aglaya-ce1f• 27 июля в 20:49
Ответ дляlilul990

Чего лично не давить?

та плевать на те ямы и ’когда то’, мы сейчас хотим выжить, не понимаете?
автор lilul990 • 27 июля в 20:50
Ответ дляaglaya-ce1f
Чего лично не давить?

Усі питання і претензії до путіна
aglaya-ce1f• 27 июля в 20:54
А может к нашему гаранту?

Но мне другое интересует, почему вы этому радуетесь? Вы хотите уничтожение Украины?
автор lilul990 • 27 июля в 20:57
Ответ дляaglaya-ce1f
А может к нашему гаранту?

Чому Україна має бути знищена якщо Росія розпадеться?
aglaya-ce1f• 27 июля в 21:05
Ответ дляlilul990
Да с чего она распадётся?

Украина будет уничтожена потому, что британцы и рашка не хотят нас оставить, вы же сами об этом написали.
автор lilul990 • 27 июля в 21:12
Ответ дляaglaya-ce1f
Да с чего она распадётся?

А як росія не розпадеться, якщо путін не може захопити Україну, не може захопити записані в конституцію області, не може перерізати нам поставки зброї, не може зупинити запущений європою впк, і не може завадити ударам вглиб росії? У нього немає що продати росіянам а відмовитись від ультиматуму він не може, він не може повернути 1 мільйон травмованих птср солдат назад в росію - йому треба їх ухайдокать на війні.

Захопити Україну можна тільки через перерізання поставок зброї. А це європа і війна з ними. А війна з європою це до побачення росія як держава якою ми її знаємо тепер
aglaya-ce1f• 27 июля в 21:19
Ответ дляlilul990

Но при этом он ежедневно захватывает части Украины, уничтожает полученное оружие, а по росии особо никто и не бьёт реально. Какой миллион солдат с птср, если у нас меньше воюет, а мы теряем намного больше?

Какая война с Европой, если они отлично работают и имею нормальные отношения? Откуда вы это вообще взяли?

И да, учитывая союзников россии, то конец явно не ей.

Но меня другое интересует, неужели вы не понимаете, что война на нашей территории и теряет только Украина? Что у нас нет желающих воевать, в отличии от россии. Как с этим быть?
автор lilul990 • 27 июля в 21:25
Ответ дляaglaya-ce1f

Роззуйте очі. Ті клапті землі коштують росіянам шалених втрат. Що росіяни конкретно захоплюють і в якій кількості нашої техніки? Наступальної техніки на лбз дуже мало. Лінія смерті під контролем дронів і піхота. Ми не втрачаємо більше ніж росіяни, кацапи втрачають набагато більше людей бо щоденно наступають.

У путіна крім війни ніяких варіантів більше немає. Інакше він втратить владу. Мільйон російських солдат це не тільки піхота а і обслуговуючий персонал

Єдиний реальный союзник росії це Китай. Якшо Китай прижмуть- або він почне війну зі штатами, росії ніхто не поможе
автор lilul990 • 27 июля в 21:28
Ответ дляaglaya-ce1f

Путін сам догрався шо його тепер не випустять з війни. Він не хотів того шо йому предлагав трамп.

Тепер будуть удари ракетами вглиб росії і повна його беззуба реакція, співи про кукарєшнік
aglaya-ce1f• 27 июля в 21:31
Ответ дляlilul990

У вас вообще никого из знакомых нет на войне?
автор lilul990 • 27 июля в 21:33
Ответ дляaglaya-ce1f
aglaya-ce1f• 27 июля в 21:33
Ответ дляlilul990

Беззубая реакция это когда в Киеве за 2 недели разнесли аеропорт Жуляны и Королева, где клепали дроны, попутно уничтожив пол микрорайона? Или сегодня по Днепру?

Вы явно не в Украине.
автор lilul990 • 27 июля в 21:42
Ответ дляaglaya-ce1f

Вы явно не в Украине.
А скільки в Україні до цього всього рознесли. І в Кривому Розі в тому числі. Чи ви тіки два дні в Україні? В гостях?

Каховська ГЕС наприклад шо повністю змінило екологію і біологічну різноманітність місцевості і досі міняє клімат у нашому басейні?

За дрони не переживайте.
автор lilul990 • 27 июля в 21:45
Ответ дляaglaya-ce1f

Вы явно не в Украине.
Росія не може собі дозволити довгу війну без наслідків для себе. Це останній великий наступ росіян

У Пекіні будуть нові договорняки. Але я не бачу інших варіантів для путіна ніж договір про нову війну і повну мобілізацію при підтримці Китаю інакше він втрачає владу