Вмію заміряти найкраще• 03 августа 2025

Микуличин. Готель Клен

Вітаю. Можливо хтось відпочивав в цьому готелі, або поруч. На сайті все дуже красиво, є і негативні відгуки. Чи варто бронюати? Просто мені підходять певні дати, а наразі вибір не дуже, або все зайнято або ціни дуже високі.
Всім шампаньського• 03 августа 2025
Нормальные у них отзывы
А цены сейчас везде высокие
автор Вмію заміряти найкраще • 03 августа 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Нормальные у них отзывы
А цены сейчас везде высокие
Мене їх ціна влаштовує, але на мої дати в інших готелях ще вище. Ви в ньому відпочивали? Сподобалось?
Всім шампаньського• 03 августа 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Нет, я не была
Я только море люблю
Конфиденциальность• 03 августа 2025
Ми відпочивали, але 9 років тому)
Тоді все сподобалося
Ответ дляКонфиденциальность
Ми відпочивали, але 9 років тому)
Тоді все сподобалося
Та жа ха 9 років багато чого змінилось. Але сподіваюсь і кращу сторону
Друг бобер• 03 августа 2025
Дуже слабка звукоізоляція, все інше сподобалося, смачна кухня, близько від залізничної станції і від усіх важливих кафе і магазинів
Ответ дляДруг бобер
Да звукоізоляція це погано, але для такого типу будинків я так думаю це норма. Буду брати беруши :)