Тролю як можу• 04 августа в 23:35
Компресійні гольфи
Дівчата, хто користувався такими гольфами, як вони, виконують свою функцію? Треба дорогу від набряку ніг, дальня дорога
Треба терміново в поїздку, а у мене тільки панчохи закриті, буде жарко, а на дорогі не хочеться витрачати…
Xвостокрутелка• 04 августа в 23:37
На молнии я бы не брала, мне очень неудобно, давит.
Какая степень компрессии, 1 или 2?
Аноним_Русалка• 04 августа в 23:52
ну хто може це купити та ще й на щось сподіватися? як вони можуть допомогти - синців молніями наставити?
Домашня Зюзя• 04 августа в 23:59
Нормальні без молнії полегшують стан у дорозі, такі, як на Вашій картинці я б не брала.
Весела пiсенька• 05 августа в 00:24
У меня без молнии, спасают если долго сижу (в дороге, например). Без них отекают ноги
Я тут Живу• 05 августа в 02:24
У меня меди, купила перед полетом, как начала их натягивать, поняла, что сейчас руки отвалятся и плюнула, так и валяются теперь