Перекус беру завжди• 05 августа в 19:55
Жостко "вколов" брат чоловіка(
Ми з сім´єю чоловікового брата не спілкуємося зовсім. Вони живуть в Донецьку і чекають. Батьки чоловіка за Україну. Періодично брат чоловіка присилає їх сімейні фото, чоловік не реагував, сьогодні прислав з Азовського моря. Я говорю-ну скинь йому теж, чоловік скинув, наше з Єгипту. Він відповідає-а на Азов слабо? Реву не можу заспокоїтись( Хочу на Арабатську стрілку(
Екатерина27• 05 августа в 19:56
Это вы похвастаться тем, что с выездным мужем съездили в Египет? Слишком долгое вступление
ПолБатона• 05 августа в 19:57
Я конечно скучаю за нашим морем, но сегодня только думала, что после Эгейского и Средиземного моря, ни чёрное, ни Азовское в плане отдыха меня не интересуют
ПолБатона• 05 августа в 19:57
Ответ дляЕкатерина27
Та может они вообще в Німеччині
Перекус беру завжди
• 05 августа в 19:57
Ответ дляЕкатерина27
Звичайно похвасталась, їхні відпочинки, набагато крутіші від Єгипту.
Стрекозей• 05 августа в 19:58
Ответ дляПерекус беру завжди
Чим? Для мене Азовське то по бєдності
Love_Love_Love_• 05 августа в 19:59
Так, а чого ви йому відповіли як є що там вбивці і окупанти.
Луноходик_Ик• 05 августа в 19:59
Ответ дляПерекус беру завжди
Чим?Ви як актор з погорілого тетру
Екатерина27• 05 августа в 19:59
Ответ дляПерекус беру завжди
Вот та лужа по колено? Один раз меня туда занесло. Просто фу. Вообще не скучаю.
Перекус беру завжди
• 05 августа в 19:59
Ответ дляСтрекозей
Чим? Для мене Азовське то по бєдності
Та ні, Вони літають і в Тайланд, і у В´єтнам, та де вони тільки не були, це у них,, вилазка на шашлик,,
Асталависта бэйби• 05 августа в 20:02
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А помыться им есть где?
Точно, нам говорят там люди из луж пьют если повезет с дождем, а тут и Тай и кругосветное путешествие, где-то нам лгут
Перекус беру завжди
• 05 августа в 20:03
Ответ дляАсталависта бэйби
Та я вам лгу, шо не понятно.
Асталависта бэйби• 05 августа в 20:04
Ответ дляПерекус беру завжди
Та я вам лгу, шо не понятно.
Заметьте, не я это сказала
Раздражевская• 05 августа в 20:04
Ответ дляПерекус беру завжди
вже забули, як срати на кортах і митися з відра?
Бараболька• 05 августа в 20:04
Ответ дляПерекус беру завжди
А чи ви як лохи в той єгипер поперлися?
nabludatel• 05 августа в 20:04
Ответ дляАсталависта бэйби
І це точно автор.
nabludatel• 05 августа в 20:05
Ответ дляПерекус беру завжди
Та я вам лгу, шо не понятно.
Зрозуміло.
Коли наступний раз вам будуть про Тай чесати, спитайте чим вони туалет змивають.
Перекус беру завжди
• 05 августа в 20:07
Ответ дляnabludatel
Зрозуміло.
У них і правда води не має? Знаю, що недавно старшу доньку одружували, весілля було. І так, на Азовське хочу, але розумію, що не цим хотіли вколоти(
ТихоЯ• 05 августа в 20:10
Ответ дляЕкатерина27
А мы скучаем, 2 часа и были на море, и эта лужа была в начале лета почище заграничных морей
Перекус беру завжди
• 05 августа в 20:11
Ответ дляАсобеннАя
Прям умираете без моря.... капец
А вам нормально?
4есотка• 05 августа в 20:11
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А помыться им есть где?
Так море ж, Азовське. Це в них виїзд, на помитись.
Ковбой Хагис• 05 августа в 20:12
Ответ дляЕкатерина27
Так ваш же с бронью, езжайте и вы
Сына ж вывезли
Перекус беру завжди
• 05 августа в 20:15
Ответ дляЕкатерина27
От бля, не прочитала про виїздного, обплюйтесь, мій чоловік по національності чеченець, і хоча особисто вам він нічого не винен, але донатить на нашу армію достатньо.