Баба на горошині• 05 августа в 21:54

Якщо повістку дали по місцю прописки, але проживаєш в іншому місці

То якщо зробити ВПО ( бо місце прописки дозволяє це) , то які наслідки будуть ? Чи просто піти і стати на облік по новій реєстрації? І чи потрібно йти до тцк за місцем прописки, там де дали повістку на влк. Підкажіть, як правильно це зробити і чи не внесуть в розшук, якщо не зʼявитися по місцю реєстрації?
Міряно-переміряно• 05 августа в 21:58
За новою адресою, піти і спати. Наразі. Або на 0.
ПростоБелка• 05 августа в 22:10
На днях заплатили штраф 8500. Повестка пришла на квартиру где прописан, а живём в другой квартире. Город один, просто поздно забрали и опоздали на встречу в военкомат.
Ищу-брожу• 05 августа в 22:13
Ви мали оновити дані. Йдіть тепер в ТЦК
автор Баба на горошині • 05 августа в 22:20
Ответ дляПростоБелка
Ужас( штраф в резерв пришел?
автор Баба на горошині • 05 августа в 22:21
Ответ дляИщу-брожу
Ви мали оновити дані. Йдіть тепер в ТЦК
Дані оновлені , просто там дали направлення на влк.
язззззь!!!• 05 августа в 22:58
У брата так було, наступного дня після неотримання був у розшуку
ПростоБелка• 06 августа в 00:18
Ответ дляБаба на горошині
Ужас( штраф в резерв пришел?
Неа, вручили в тцк… А в резерве засветился что в розыске. Хотя была отсрочка
Ищу-брожу• 06 августа в 01:57
Ответ дляБаба на горошині
Якщо Ви оновили місце проживання раніше ,ніж прийшла повістка, тоді це проблеми тцк. Нехай наводять лад в своїх базах.
автор Баба на горошині • 06 августа в 07:45
Ответ дляИщу-брожу
Ні спочатку прийшла повістка на влк. А якщо змінити місце проживання, то не буде це проблемою?
Ищу-брожу• 06 августа в 08:58
Ответ дляБаба на горошині
По правильному, зразу після переїзду ви мали оновити місце проживання. Ідіть, ставайте на облік, проходьте ВЛК.
Пів країни живе не за місцем прописки. В тому тцк такий бардак
автор Баба на горошині • 06 августа в 10:03
Ответ дляИщу-брожу
Так і плануємо робити, просто не знаємо , що робити якщо є повістка на влк за місцем прописки, а переїде в нове місце, то чи не внесуть в розшук на старому місці?
Ищу-брожу• 06 августа в 16:52
Ответ дляБаба на горошині
Вони всі автоматично в розшуку. В мене був знайомий, рік на війні, а йому повістки приходили. То дружина ,як пішла до них, висказала