Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа 2025
Пчитала пости про популярні спеціальності… сумно
Можу сюди скинути посилання, але там довгі пости, тут таке не люблять )))
Вкраціє: цьогоріч випускники найбільше обирали спеціальності з гуманітарного пулу. В топах знову ті ж самі менеджери, економісти, юристи, філологи, психологи
Критична нестача запитів на інженерні та прикладні спеціальності ((( і це в наш час, коли попереду ще війна невідомо скільки, а потім відбудова країни.
Мами підлітків, які будуть вчитися в Україні, цікавить таке: чому ваші діти обирають гуманітарний напрямок?
Там вказувались причини, але я не дуже довіряю. Тут з анонімами і можна щирі відповіді почути.
Особисто про себе скажу, що моєму підлітку ще кілька років до вибору вузу, але вже цілиться на архітектурно-будівельну спеціальність.
Результат:
вже голосів:
130 (24.44%)
Тиць
88 (16.54%)
Ще мала дитина
80 (15.04%)
Дитина гуманітарій
76 (14.29%)
Моя дитина за кордоном
64 (12.03%)
Обрав прикладну/технічну спец.
45 (8.46%)
Це простіше
21 (3.95%)
Не маю дітей
17 (3.2%)
Нема перспектив у технічних…
11 (2.07%)
Мріє про менеджера/юриста
Потребую апгрейду• 08 августа 2025
Ответ для90x60x90
Вас туди хтось запрошував? Вчіться мислити трохи масштабніше своєї особи
Женщина, чего вы от меня хотите?
Репетиторша• 21 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
да не учатся они , большинство. Математика/физика/химия-сложно, и как считает тут большинство мам не нужно. Вот по принципу полегче и выбирают гуманитарку.
++
Большинство откровенно тупые. Математика, химия, физика это точные специальности, мало людей в них разбираются
Репетиторша• 21 августа 2025
Ответ дляБла бла бла
В 13 пізно
Починати треба з дошкільного віку
Розвивати пізнавальний інтерес і тд
Починати треба з дошкільного віку
Розвивати пізнавальний інтерес і тд
Согласна. С самых ранних лет нанимать репетиторов или доп.занятия, если родители сами не в состоянии объяснить. Это все деньги. Ребенок - огромное финансовое вложение. Не у всех есть фин.возможности, поэтому и учатся дети кто как может. А самостоятельно разбираться в математике, физике, химии может только вундеркинд, таких единицы
Лукава_Кiшка• 16 сентября 2025
Ответ дляРепетиторша
Ерунда. Многие отлично разбираюиься.