Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа в 11:42
Пчитала пости про популярні спеціальності… сумно
Можу сюди скинути посилання, але там довгі пости, тут таке не люблять )))
Вкраціє: цьогоріч випускники найбільше обирали спеціальності з гуманітарного пулу. В топах знову ті ж самі менеджери, економісти, юристи, філологи, психологи
Критична нестача запитів на інженерні та прикладні спеціальності ((( і це в наш час, коли попереду ще війна невідомо скільки, а потім відбудова країни.
Мами підлітків, які будуть вчитися в Україні, цікавить таке: чому ваші діти обирають гуманітарний напрямок?
Там вказувались причини, але я не дуже довіряю. Тут з анонімами і можна щирі відповіді почути.
Особисто про себе скажу, що моєму підлітку ще кілька років до вибору вузу, але вже цілиться на архітектурно-будівельну спеціальність.
Результат:
вже голосів:
130 (24.44%)
Тиць
88 (16.54%)
Ще мала дитина
80 (15.04%)
Дитина гуманітарій
76 (14.29%)
Моя дитина за кордоном
64 (12.03%)
Обрав прикладну/технічну спец.
45 (8.46%)
Це простіше
21 (3.95%)
Не маю дітей
17 (3.2%)
Нема перспектив у технічних…
11 (2.07%)
Мріє про менеджера/юриста
Потребую апгрейду• 08 августа в 16:12
Ответ для90x60x90
Вас туди хтось запрошував? Вчіться мислити трохи масштабніше своєї особи
Женщина, чего вы от меня хотите?
Репетиторша• 21 августа в 15:34
Ответ дляПеченюшка
да не учатся они , большинство. Математика/физика/химия-сложно, и как считает тут большинство мам не нужно. Вот по принципу полегче и выбирают гуманитарку.
++
Большинство откровенно тупые. Математика, химия, физика это точные специальности, мало людей в них разбираются
Репетиторша• 21 августа в 15:49
Ответ дляБла бла бла
В 13 пізно
Починати треба з дошкільного віку
Розвивати пізнавальний інтерес і тд
Починати треба з дошкільного віку
Розвивати пізнавальний інтерес і тд
Согласна. С самых ранних лет нанимать репетиторов или доп.занятия, если родители сами не в состоянии объяснить. Это все деньги. Ребенок - огромное финансовое вложение. Не у всех есть фин.возможности, поэтому и учатся дети кто как может. А самостоятельно разбираться в математике, физике, химии может только вундеркинд, таких единицы
Лукава_Кiшка• 16 сентября в 20:48
Ответ дляРепетиторша
Ерунда. Многие отлично разбираюиься.