Неваляшкина• 06 августа в 18:28

Мужчина не может помочь, мама не разрешает

Хотел мне помочь с дорогостоящим лечение, но оказалось мама против. Это не троль даже, это я не знаю что. Знакомы год. Ему 23 года, мне 25.
Трактор Віка• 06 августа в 21:54
Ответ дляНу шо не так?
Всё включено это когда за сутки пребывания 4500?
Личная палата, санузел, трёхразовое питание и прочие понты?
4500? Де це так недорого?
Ламборджини• 06 августа в 21:56
Ответ дляНеваляшкина
Парень. Мы встречаемся, но не живем вместе, живем с родителями
Так съехались бы )

А да, мамы не разрешают
Ламборджини• 06 августа в 21:56
Ответ дляНеваляшкина
А мне как быть?
Искать сироту
Ламборджини• 06 августа в 21:57
Ответ дляНеваляшкина
Мама при чем? Она не разрешает его зп тратить куда он хочет
Проблема в том, что слушает он ее

А ей не хочется с его шеи слазить
Мандолина Бу• 06 августа в 21:58
Ответ дляНеваляшкина
Не хватает самой покрыть, очень дорого. Зачем мужчины если они не могут помочь? Суть отношений тогда?
Вы серьезно? Помогать большими суммами всем с кем спишь периодически? Поймите, вы не жена. Таких как вы может быть ещё 2,5,10.
Трактор Віка• 06 августа в 21:58
Ответ дляНу шо не так?
Всё вы знаете, прям эксперт по всем врачам..А слабо поискать хорошего врача в гос. больнице?
По отзывам, по знакомым.

У вас и время есть?
Ну я прям недавно операцію робила, не термінову. То, чесно кажучи, не набагато дорожче в приватній вийшло. Якраз на розмір ’все включено’, а це не те щоб копійки, але не шалена сума.
Ламборджини• 06 августа в 21:58
Ответ дляНеваляшкина
Та я и не просила, сказала что мне огласили цену. Он должен добровольно помогать. Если все помогли, а он в сторонке, и хочет просто бесплатных встреч то это не мой вариант. Кстати подарки делал, в трудный момент помогал бывало
Он парень, не муж так что не должен
На циголках• 06 августа в 22:01
Ответ дляНеваляшкина
А мне как быть?
Розвивайтеся, і точно не на цьому форумі
Трактор Віка• 06 августа в 22:01
Ответ дляКоханозадовільна
Хороша любов, він ще не чоловік, а кругом винен.
Думаєте, вона б йому ці 30 тис. дала?
Вони рік зустрічаються. Думаєте, за ручку тримаються? І це поширена помилка думати, що ’як тільки стане чоловіком...’. Нічого не зміниться
вАлнуюся сильнА• 06 августа в 22:06
Ответ дляМандолина Бу
Женщины мега странные создания. Когда пишешь, что не приемлешь отношения без брака, тебя засрут с ног до головы. А что если мне, допустим, не нужен трахарь без обязательств по жизни? (К слову я уже замужем) Вы уже определитесь нужен всё таки брак для того, чтобы иметь право в отношениях на помощь, а то ощущение что женщинам лишь бы обосрать друг друга
Трактор Віка• 06 августа в 22:06
Ответ дляПлету интриги
Она уже достаточно взрослая и умная девочка
Не слухайте, тут фігні зараз напишуть. Все правильно донька робить, і чоловік її молодець
Цветочница• 06 августа в 22:07
Ответ дляНеваляшкина
Мне за бесплатное сказали много денег и не гарантируют нормальны результат, нужна пластика
Пластика чого?
Трактор Віка• 06 августа в 22:11
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вы ерунду пишите, в госбольнице гораздо профессиональнее врача, с большим опытом, чем в частных
Ну тіштеся. Лікарі ті ж самі, а от обладнання і обслуговування кардинально відрізняються
Трактор Віка• 06 августа в 22:12
Ответ дляШиворот Навыворот
То доброякісна почекає, коли ви заробите на операцію або ваші батьки, або кредит візьмете і відпрацюєте
Та все це можна зробити. Але нафіг такий хлопець питання все ж відкрите. Правильна відповідь - не потрібен цей непотріб, от і все.
Доставучая• 06 августа в 22:13
Ответ длясказочное_Бали
У своїх батьків попросіть?
А вибачте, що за хвороба така, що лікування з пластикою?
Она украинский не понимает. По русски ей пишите)), бедоси приходится переводить ваши тексты
Живчик-счастливчик• 06 августа в 22:13
Ответ дляПешитеБесАшипок
А ви як хотіли?
По человечески.
Аноним_1859• 06 августа в 22:14
Ответ дляНеваляшкина
Прошу админов закрыть тему.
Пройшло ще 3 сторінки і 2 години.
Шкода 100 грн?
Квітка Миру• 06 августа в 22:19
Ответ дляНеваляшкина
В государственной у знакомой ватку забыли когда оперировали аппендикс
А в частой у моей знакомой мужа инвалидом сделали. Пришел на своих ногах, а вышел в инвалидной коляске. Оперировал грыжу межпозвоночную. Так что не гарантия.
Коханозадовільна• 06 августа в 22:19
Ответ дляТрактор Віка
Вона вище писала, що не відчуває з ним метеликів і емоцій. І продовжує зустрічатися, бо сама не тягне, а від нього і подарунки, і допомога в важкі часи. Але на велику суму він не доїться, от біда.
Файна дівка• 06 августа в 22:22
Ответ дляМандолина Бу
Якщо він не відреагує, хай йде лісом спати з наступною. Значить, не так вже й дорога йому ця дівчина.
Я теж маю майже дорослого сина. Але його батько 22 роки тому нічого не шкодував для мене з першого дня знайомства і зараз не шкодує.
А такі хлюпики мамкині непридатні до відповідальності зараз, і будуть такі самі у шлюбі.
Сіґеле-міґеле• 06 августа в 22:22
Ответ дляТрактор Віка
Це Ви тішитесь, а я лікарем працюю
Трактор Віка• 06 августа в 22:24
Ответ дляКоханозадовільна
Ви жіночих романів перечитали? Панянці 25, вибачте, а не 15 і не 45 Які метелики? стабільний гормональний фон при регулярних статевих стосунках. На такому без метеликів і будуються міцні дружні родини. Але не в цьому випадку. Нічого побудувати з жлобом неможливо, це просто факт, як і те, що хлопець цей ні для чого не придатний, крім стабілізації гормонального фону) Таке от життя
Трактор Віка• 06 августа в 22:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це Ви тішитесь, а я лікарем працюю
Тішусь. Мала нагоду порівняти, доки будуть гроші - ноги моєї не буде в держсекторі без вагомих на те причин. І не те щоб мене там спеціалісти не влаштовували...
Суцільна зрада• 06 августа в 22:26
Ответ дляТрактор Віка
Ваші коментарі і ще парочки дівчат найадекватніші з усього кублища)
ИзЮмрудная• 06 августа в 22:28
Ответ дляНеваляшкина
Обоюдное удовольствие.
Смысл пиявки кровосиси?
ПешитеБесАшипок• 06 августа в 22:37
Ответ дляЖивчик-счастливчик
По человечески.
Це як?
Де жінка віддає більше, в чоловік навіть грішми не може. Допомогти?
Коханозадовільна• 06 августа в 22:44
Ответ дляТрактор Віка
Так і від неї ніякої користі, крім стабілізації його гормонального фону🤷
Трактор Віка• 06 августа в 22:46
Ответ дляКоханозадовільна
Ну так про це і мова. Що нічого молодій красивій дівчині витрачати свою молодість на того, якому від неї ніякої користі. Якщо чоловіку з жінки треба користь - толку не буде з цього рою
Трактор Віка• 06 августа в 22:50
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну і ви сподіватиметесь, що ваші синки колись дійдуть до серйозних стосунків?
Ні в якому разі. До пенсії мають маму кружляти. Або доки не знайдуть ’достойних’ (це яких???, щоб чоловіків утримували бажано разом зі свекрухою?). Успіхів дітям, звісно.
ПешитеБесАшипок• 06 августа в 22:53
Ответ дляТрактор Віка
Так,саме так)