Неваляшкина• 06 августа в 18:28
Мужчина не может помочь, мама не разрешает
Хотел мне помочь с дорогостоящим лечение, но оказалось мама против. Это не троль даже, это я не знаю что. Знакомы год. Ему 23 года, мне 25.
тогдалия• 07 августа в 03:38
Ответ дляНеваляшкина
Не хватает самой покрыть, очень дорого. Зачем мужчины если они не могут помочь? Суть отношений тогда?
так Вам надо папика окучивать, а не мамсика младше себя)))
тогдалия• 07 августа в 03:41
Ответ дляВсе возможно
А зачем молодому мужчине бракованная дама, в которую ещё вкладывать надо, как в старый Опель?
так Опель если отрихтовать, то на нём еще поездить можно )))
говорю как мамы сыначки, у которого старая тачка )))
Ну шо не так?• 07 августа в 06:23
Ответ дляТрактор Віка
4500? Де це так недорого?
Вибачайте.😁Як виявилося це старі ціни.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
4060. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)
8100 грн.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
8100 грн.
ПешитеБесАшипок• 07 августа в 06:34
Ответ дляТрактор Віка
Уяви не маю, якого рівня автор. А запити до чоловіка - це абсолютна норма, якщо ви знайомі не лише на рівні ’каву пили’.
І взагалі до 25 найліквідніший вік жінки, як не крути. Навіщо витрачати свій золотий ресурс на людину, якій ти не потрібен
Про вік в не праві
Ну шо не так?• 07 августа в 06:48
Ответ дляТрактор Віка
Ну я прям недавно операцію робила, не термінову. То, чесно кажучи, не набагато дорожче в приватній вийшло. Якраз на розмір ’все включено’, а це не те щоб копійки, але не шалена сума.
І я нещодавно робила, в березні.
Один і той же лікар в приватній і державній оперує.
В державній мені обійшлося безкоштовно за направленням.
Я лише витратила 1000 грн на більш сильне знеболення,
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
Причому це моя перша операція. І я оце таких як автор наслухалася про цинічних лікарів, які роблять тяп-ляп, про погане ставлення в державній лікарні і йшла зі страхом. А як виявилося все треба перевіряти самій. А не вірити таким знатокам як автор, які все знають лише з інтернету, а не з власного досвіду.
Насправді не важливо чи дорого, чи ні в приватній лікарні.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
А у випадку автора, мені здається що тут лише понти. Як вона написала в одному коментарі, що хоче бути королевою, щоб навколо неї бігав медперсонал. Але на ’понти’ треба мати гроші. А у автора їх немає.
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
Хочу наколоти губи• 07 августа в 08:20
Ответ дляДайте згадаю
Я не автор и с автором не солидарна в ее теме прошения денег у парня, но операции УСЛОВНО БЕСПЛАТНЫЕ! В 2024 году сделала удаление доброкачественной опухоли в груди по направлению от семейного к хирургу в государственной клиники. На операционный стол купила от мед простыней до всех необходимых лекарств на 16 тыс грн. В карман хирургу благодарность ОЗВУЧЕННАЯ 500$. Так что вы погорячились с обвинениями автора во лжи. Дело было в Киеве, правый берег.
Але ваша операція все одно дешевше за авторки. І ваша серйозніша....
Трактор Віка• 07 августа в 09:38
Ответ дляНу шо не так?
І я нещодавно робила, в березні.
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
Де я писала про поганих лікарів і погане ставлення в державній? Хороші лікарі і ставлення хороше зазвичай, та й, як не парадоксально, щось дійсно серйозне чи унікальне краще робити в державному сегменті. Але рівень обслуговування і комфорту різний, що не говори.
Трактор Віка• 07 августа в 09:39
Ответ дляНу шо не так?
Вибачайте.😁Як виявилося це старі ціни.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
8100 грн.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
8100 грн.
О, це схоже на істину)
Ну шо не так?• 07 августа в 09:41
Ответ дляТрактор Віка
Не ви писали. А автор теми.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Трактор Віка• 07 августа в 09:44
Ответ дляПешитеБесАшипок
Про вік в не праві
В чому? Що всі чоловіки, незалежно від віку, хочуть жінку ДО 30??? Та права, просто правда ця трошки неприємна в 35+. При інших рівних оберуть...молодшу
Трактор Віка• 07 августа в 09:45
Ответ дляНу шо не так?
Не ви писали. А автор теми.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Так я теж базуюсь на власному досвіді. Штатну планову (несерйозну) операцію краще робити в приватній.
ПешитеБесАшипок• 07 августа в 10:48
Ответ дляТрактор Віка
Ні не всі
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Трактор Віка• 07 августа в 12:19
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ні не всі
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Ну то хотіти і отримати то різне, звісно. Але якщо жінка згодна на варіант 25/45 то вибір у неї буде. Причому широкий і спроможний заплатити. Ви в 45 ровесника при грошах знайдіть))) От і все на цьому, таке життя
ПешитеБесАшипок• 07 августа в 13:46
Ответ дляТрактор Віка
Мені 25
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
Трактор Віка• 07 августа в 13:49
Ответ дляПешитеБесАшипок
Мені 25
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
А, ну я вам вітаю) А мені так добре за 30))) і тут починаються ’нюанси’. На щастя я теж подбала про цей момент раніше.
ПешитеБесАшипок• 07 августа в 13:49
Ответ дляТрактор Віка
В будь-якому віці можна все,я думаю
Трактор Віка• 07 августа в 13:50
Ответ дляПешитеБесАшипок
В будь-якому віці можна все,я думаю
Можна. Питання затрачених зусиль.
Дайте згадаю• 07 августа в 15:35
Ответ дляХочу наколоти губи
Но не бесплатная, как здесь любят в три горла утверждать. Все у нас в Украине очень условно «бесплатно».
Хочу наколоти губи• 07 августа в 15:39
Ответ дляДайте згадаю
Ну і не така ж вартісна. У авторки взагалі нічого не загрожує життю і вона хоче зробити значно дорожче.
Мене задовільняє наше умовно безкоштовне.
Дайте згадаю• 07 августа в 22:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Мой комментарий не касался цены. Он был ответом на утверждение другого пользователя в том, что автор врет и у нас по направлению операция бесплатная. Вопрос цены не обсуждался, обсуждался вопрос бесплатности по направлению, так вот я делала по направлению типо бесплатно. Но бесплатно тебе ее не сделают.