Неваляшкина• 06 августа 2025
Мужчина не может помочь, мама не разрешает
Хотел мне помочь с дорогостоящим лечение, но оказалось мама против. Это не троль даже, это я не знаю что. Знакомы год. Ему 23 года, мне 25.
тогдалия• 07 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Не хватает самой покрыть, очень дорого. Зачем мужчины если они не могут помочь? Суть отношений тогда?
так Вам надо папика окучивать, а не мамсика младше себя)))
тогдалия• 07 августа 2025
Ответ дляВсе возможно
А зачем молодому мужчине бракованная дама, в которую ещё вкладывать надо, как в старый Опель?
так Опель если отрихтовать, то на нём еще поездить можно )))
говорю как мамы сыначки, у которого старая тачка )))
Ну шо не так?• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
4500? Де це так недорого?
Вибачайте.😁Як виявилося це старі ціни.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
4060. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)
8100 грн.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
8100 грн.
ПешитеБесАшипок• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Уяви не маю, якого рівня автор. А запити до чоловіка - це абсолютна норма, якщо ви знайомі не лише на рівні ’каву пили’.
І взагалі до 25 найліквідніший вік жінки, як не крути. Навіщо витрачати свій золотий ресурс на людину, якій ти не потрібен
Про вік в не праві
Ну шо не так?• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну я прям недавно операцію робила, не термінову. То, чесно кажучи, не набагато дорожче в приватній вийшло. Якраз на розмір ’все включено’, а це не те щоб копійки, але не шалена сума.
І я нещодавно робила, в березні.
Один і той же лікар в приватній і державній оперує.
В державній мені обійшлося безкоштовно за направленням.
Я лише витратила 1000 грн на більш сильне знеболення,
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
Причому це моя перша операція. І я оце таких як автор наслухалася про цинічних лікарів, які роблять тяп-ляп, про погане ставлення в державній лікарні і йшла зі страхом. А як виявилося все треба перевіряти самій. А не вірити таким знатокам як автор, які все знають лише з інтернету, а не з власного досвіду.
Насправді не важливо чи дорого, чи ні в приватній лікарні.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
А у випадку автора, мені здається що тут лише понти. Як вона написала в одному коментарі, що хоче бути королевою, щоб навколо неї бігав медперсонал. Але на ’понти’ треба мати гроші. А у автора їх немає.
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
Хочу наколоти губи• 07 августа 2025
Ответ дляДайте згадаю
Я не автор и с автором не солидарна в ее теме прошения денег у парня, но операции УСЛОВНО БЕСПЛАТНЫЕ! В 2024 году сделала удаление доброкачественной опухоли в груди по направлению от семейного к хирургу в государственной клиники. На операционный стол купила от мед простыней до всех необходимых лекарств на 16 тыс грн. В карман хирургу благодарность ОЗВУЧЕННАЯ 500$. Так что вы погорячились с обвинениями автора во лжи. Дело было в Киеве, правый берег.
Але ваша операція все одно дешевше за авторки. І ваша серйозніша....
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
І я нещодавно робила, в березні.
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
яке мені власне і не знадобилося.
Навіть ’вдячність’ ніхто не озвучував😁
Ні хірург, ні анестезіолог.
І відношення було хороше.
ЯКІСНО можна зробити і там, і там.
Головне щоб лікар правильний.
Де я писала про поганих лікарів і погане ставлення в державній? Хороші лікарі і ставлення хороше зазвичай, та й, як не парадоксально, щось дійсно серйозне чи унікальне краще робити в державному сегменті. Але рівень обслуговування і комфорту різний, що не говори.
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Вибачайте.😁Як виявилося це старі ціни.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
8100 грн.
Це я взимку шукала лікарню для себе.
Ось глянула новий прайс..
8100 грн.
О, це схоже на істину)
Ну шо не так?• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Не ви писали. А автор теми.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Про вік в не праві
В чому? Що всі чоловіки, незалежно від віку, хочуть жінку ДО 30??? Та права, просто правда ця трошки неприємна в 35+. При інших рівних оберуть...молодшу
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не ви писали. А автор теми.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Причому не з власного досвіду.
А з інтернетних історій.
Так я теж базуюсь на власному досвіді. Штатну планову (несерйозну) операцію краще робити в приватній.
ПешитеБесАшипок• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ні не всі
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ні не всі
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Часто хочуть ровесниць,не малоліток
Бо їх такі не оберуть
Ну то хотіти і отримати то різне, звісно. Але якщо жінка згодна на варіант 25/45 то вибір у неї буде. Причому широкий і спроможний заплатити. Ви в 45 ровесника при грошах знайдіть))) От і все на цьому, таке життя
ПешитеБесАшипок• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Мені 25
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Мені 25
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
І я знайшла вже хлопця
В мене все ок
А, ну я вам вітаю) А мені так добре за 30))) і тут починаються ’нюанси’. На щастя я теж подбала про цей момент раніше.
ПешитеБесАшипок• 07 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
В будь-якому віці можна все,я думаю
Трактор Віка• 07 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
В будь-якому віці можна все,я думаю
Можна. Питання затрачених зусиль.
Дайте згадаю• 07 августа 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Но не бесплатная, как здесь любят в три горла утверждать. Все у нас в Украине очень условно «бесплатно».
Хочу наколоти губи• 07 августа 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ну і не така ж вартісна. У авторки взагалі нічого не загрожує життю і вона хоче зробити значно дорожче.
Мене задовільняє наше умовно безкоштовне.
Дайте згадаю• 07 августа 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Мой комментарий не касался цены. Он был ответом на утверждение другого пользователя в том, что автор врет и у нас по направлению операция бесплатная. Вопрос цены не обсуждался, обсуждался вопрос бесплатности по направлению, так вот я делала по направлению типо бесплатно. Но бесплатно тебе ее не сделают.