Пампушечка• 08 августа в 13:09

Дитячі виплати на півроку вперед отримала

Хто ще сьогодні отримав виплати 860 грн на 18 місяців вперед?
Непозбувна Бентега• 08 августа в 13:11
Ну, поздравляем.
автор Пампушечка • 08 августа в 13:11
Ой, на півтора роки вперед...
В кого тако було• 08 августа в 13:20
Мне 860, как обычно пришло
автор Пампушечка • 08 августа в 13:22
Ответ дляВ кого тако було
Мне 860, как обычно пришло
В мене таке вперше, завжди приходили 860 на місяць, дитині 1р.1 міс. Може помилка яка і вирахують потім
В кого тако було• 08 августа в 13:23
Ответ дляПампушечка
Не знаю, мне тоже всегда одинаково приходит, ребенку 2,3
Ласкове телятко• 08 августа в 13:47
Ответ дляПампушечка
Можливо це інше якесь нарахування? Аліменти, допомога ВПО....
автор Пампушечка • 08 августа в 13:56
Ответ дляЛаскове телятко
Ні, я отримую лише 860 грн і 2100 грн як на третю дитину. Інших виплат не отримую. І ця сума чітко 860 грн*18 міс
Лизочек• 08 августа в 14:55
Ответ дляПампушечка
вам 15 тыс пришло? ни фиха себе... Автор, не тратьте, узнавайте откуда эти деньги. Знакомой как-то ошибочно пособие больше начисляли, потом вернуть заставили и никого не волновало откуда мать-одиночка эти деньги возьмет
автор Пампушечка • 08 августа в 15:04
Ответ дляЛизочек
Так, звичайно. Я думаю це помилка. Просто вирішила перепитати, можливо хтось стикався з подібним