Как Вам результат переговоров: Т и П решили дальше договариваться...Show must go on. А вы на что рассчитывали?
Ответ дляLudaSHS
Зара пішов злив, типу кореспондента Економіст, що була таки умова перемирʼя в повітрі, але ось чого ніхто з офіційних не озвучив?
Всі чиновники, як в рот води набрали, щодо конкретики, і лʼють води в змі, піартехнологи напевно в шоці шо писати, попи в милі для пошуку фраз і завіхреній ,щоб подати це все.
До вечора Сша роздуплиться з заявами?
Поки рубіо не роздуплиться, нічого внятного не почуєм
JannyMoney• 16 августа в 10:31
Ответ дляLudaSHS
Всі ці тексти тягають щоб переконати що була угода і є домовленість по пунктам?
І Трамп- пуйло все вирішили по умовам. Яким? Яким пунктам? Що саме?
Чому замість 5/6 годин перемовин, сиділи менше? Чому зустріч за вечерею скасували? Чому росіяни скасували пресконференцію їх змі?
а там только росс сми должны были быть на пресс конф?
Может отменили потому что пуйло уже давно не отвечает на вопросы, которые не были заранее подготовленны и одобренны?
Ответ дляJannyMoney
Так типу повинна була бути ще від російських змі
Також обід скасовано
І широкий формат зустрічі скасрвано, вони ж перли міністрів туди.
Після консультацій у форматі ’три-на-три’ мала відбутися зустріч у розширеному форматі. Зокрема, з боку Росії там мав бути присутнім міністр оборони Андрій Білоусов. Також був запланований спільний обід.
Все скасували і розʼїхалися
Також обід скасовано
Все скасували і розʼїхалися
Ответ дляlilul990
Піартехнологи Трампа розбирають статті в змі і їм треба буде подати це в світі ’перемоги Трампа’. А руські змі вже горланять, як класно пуйла витягнули і підсвітили - і про веліких т д
Пуйло отримав час, для обстрілів і просування на фронті,санкцій не буде,
Ответ дляLudaSHS
Та пох на ті санкції. Краще за удари по нпз уже санкцій не буде
Ответ дляR-Y-N-A
Цікаво почути думку тих,хто мріє про ’ закінчення’ війни на БУДЬ-ЯКИХ умовах,як ви уявляєте, наскільки довго це ’ перемир´я’ протримається і як скоро хйло рушить далі,відновивши сили і економічно підготувавшись після зняття санкцій?Чи у вас є якісь передумови думати,що цього не буде і війна реально закінчиться після виконання сьогоднішніх умов хуйла?
Уявляємо.
Ну і шо?
Будуть вбивати, доки Україна не перетвориться на Білорусь-2. Хоть тушкой, хоч чучелком. Це просто питання часу і кількості людських життів і зруйнованих міст. Все.
Ну і шо?
Трамп сообщил Зеленскому и лидерам НАТО, что Путин не хочет перемирия и предпочитает всеобъемлющее мирное соглашение о прекращении войны, сообщает журналист Axios Барак Равид со ссылкой на источник.
Причем, по словам источника, участвовавшего в телефонном разговоре, Трамп с позицией Путина в целом согласен.
«Я считаю, что быстрое заключение мирного соглашения лучше, чем перемирие», - цитирует слова Трампа источник.
Также он сообщает, что телефонный разговор Трампа, Зеленского и лидеров стран НАТО «был непростым».
Ответ дляArgesha
Уявляємо.
Ну і шо?
На цьому ваші мисленнєві процеси зупинились? Росії потрібна територія України для подальшого наступу на Європу
І всі хто опиниться в окупації будуть мобілізовані в цю мясорубку
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Ну Украина тоже не нищая должна была быть( Но для меня вопрос остаётся открытым, от куда в РФ с процветающим капитализмом средства на изготовление ракет, шахедов, техники и пр? От куда? Получается у них мухи отдельно, котлеты отдельно, и алигархи не суются в политику, и идет регулярная дойка олигархов.
Как в Украине всем известно
Ответ дляStar39
трумп на підтанцьовці у хло.
Іспанський сором
Ответ дляR-Y-N-A
Що вона ’ забере’? Четвертий рік не може дійти до кордону Донеччини, яку окупували ще 11 років тому і про взяття Покровське ви ще рік тому тут стонали,а він все ще під контролем України.
Таким темпом вона і до кордонів ’ вписаних в конституцію’ дійде років за 10,а до кордонів України-ніколи .
І не треба робити вигляд,що ці очевидні речі вам незрозумілі.
І що зараз від Покровського залишилось? Та навіть від Межової Дніпропетровської області скоро нічого не залишиться. Вийдуть з Покровська, як тільки не буде де сховатися.
Ответ дляСтрекоза любви
Скажіть, Донецьк та Луганськ вже 10 років і окупації. Як ви вважаєте, чи зараз жителі Донецька живуть в кращих умовах, мають кращу інфраструктуру, можливості, ніж жителі тієї ж Вінниці?
Звісно.
Більш того, в мене родичі там і знайомі.
Перехрестилися 100 разів від нашої демократії.
Найпринциповіші побрали рос паспорти, пооформлювали маткапітали, пособія і пенсії, а потім продали житло, в квартиру, що куплена на маткапітал, пустили квартирантів, а самі поїхали до Грузії. Там клянуть Росію, але пособія і пенсії (і рос, і українські) на карту благополучно капають, та так, що навіть працювати нема потреби. Але навіть ці в Україну ані ногою.
Ответ дляR-Y-N-A
Найгірші умови були в 2022 році,перетворити ВСЮ Україну на філіал раші.Потім хотіли 4 області.Зараз тільки дві.
Умови точно стають гіршими,чи то вам так хотілось би тут всіх переконати ?
80% України живе нормальним життям,а не в окупації-і це вже перемога,яку ніхто не подарує хуйлу
Ну ок.
Жить стає легше, жить стає веселее.
Хай буде так)
Жить стає легше, жить стає веселее.
Хай буде так)
Ответ дляArgesha
Звісно.
Все у вашій історії цікаво але як можна отримувати пособія не будучи в Україні? Що це за пособія?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 16 августа в 10:49
Ответ дляArgesha
Звісно.
Ваші родичі там, ані ногою в Україну. А ви де, до родичів не бажаєте доєднатися?
JannyMoney• 16 августа в 10:52
Ответ дляStar39
Зато у нас есть новые две-три недели!
Цитата из интервью Трампа:
’Я пока не планирую вводить новые санкции против России и ее торговых партнеров и посмотрю, как будут развиваться события в ближайшие две-три недели’.
Цитата из интервью Трампа:
у ’нас’ это вы про россиян? чтобы бомбили Украину?
JannyMoney• 16 августа в 10:55
Ответ дляStar39
естественно непростым, все смеялись с него наверное)
Aksinia 111• 16 августа в 10:56
Ответ дляlilul990
100% и вчерашний высер хуйла чётко об этом говорит .
’Чтобы урегулировать конфликт на долгие года мы должны убрать первопричины конфликта и дисбаланс безопасности в Европе - хуйло.’
Стрекоза любви• 16 августа в 11:01
Ответ дляElmyska
Мужчины однозначно. Объяснять почему думаю не нужно?
Я могу, если хотите полностью ваш комментарий опровергнуть. Не знаю, возможно вам удобно закрывать глаза на очевидное. Часть мужского населения Донецка была мобилизирована, у части была возможность выехать.
Посмотрите, в Украине так же 70% мужского населения живет абсолютно спокойно: брони, связи, инвалидности. Многие подсуетились уже давно.
Кого-то мобилизировали, кто-то прячется. Какой вывод?
Ответ дляAksinia 111
Тут інше питання, Європа і далі збирається шмарклі жувати і захищатись життями українців та втратою Україною територій?
Чомусь здається, що так ...
Стрекоза любви• 16 августа в 11:05
Ответ дляArgesha
Звісно.
Тобто, ваш аргумент «кращості» полягає в тому, що люди виїхали до Грузії, а не обрали варіант залишитися там?
Дуже переконливо🤣