Всех в сад• 17 августа в 16:49
Це що одна і та ж жінка?
Щось не віриться 😄
Своего не предлагать• 17 августа в 16:51
Один і то й же напис не означає, що на відео одна й та ж жінка
Тень льва• 17 августа в 16:52
Ответ дляВсех в сад
Мені здається, першу нафарбуй і буде ще гарніша
На основании чего Вы решили, что это одна и та же женщина?
Всех в сад
• 17 августа в 16:53
Ответ дляТень льва
А де там написано, що я так рішила?
Всех в сад
• 17 августа в 16:56
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я проверила бы , если бы не три недели разница
Це психологічна травма після Арестовича
Ну ниче се• 17 августа в 16:57
Доярка тоже блефует: лицо вусмерть заблюрено так, что аж брови постирались и ни единой морщины, даже мимической нет, на гладчайшем лобешнике.
Викликаю на дебати• 17 августа в 17:02
Ответ дляВсех в сад
Тоже так думаю
Всех в сад
• 17 августа в 17:02
Ответ дляМотористка
Носы разные
У первой аккуратнее кончик, но переносица шире
Ракурси на фото, відстань до обʼєктиву і т.д. теж змінюють пропорції обличчя
из_под_тишка• 17 августа в 17:12
та не можна так схуднути за 3 тижні. це хіба в концтаборі десь сидіти треба.
Пишу, не читаю• 17 августа в 17:12
Ответ дляВсех в сад
Вона буде краще ніж натюрліх, але не факт що красивіша за другу
Всех в сад
• 17 августа в 17:15
Ответ дляиз_под_тишка
Я якось була як скелет до того схудла, кажу вам
А вткнулася в камеру селфі, ще й знизу її поставила - і вуаля як пончик, ще більша за ту першу
Пишу, не читаю• 17 августа в 17:18
Ответ дляНу ниче се
В 38 при наявності зайвої ваги воно так і буде, особливо якщо шкіра жирна і міміка слабка. В мене на лобі мімічні зморшки напевно з універа, а навколо очей в 40+ ледве почали зʼявлятися. У подруги в 23 роки вже були чіткі гусячі лапки як у жінок в 50 років, я через це при знайомстві вирішила, що вона років на 10 старша за мене
Мотористка• 17 августа в 17:19
Ответ дляВсех в сад
Ну, из треугольного круглый не сделает. Остальные пропорции не поплыли ведь.
Пишу, не читаю• 17 августа в 17:21
Ответ дляМотористка
Скульптор творить дива, уміючи можна дуже змінити обличчя, зробити більш худим, виправити спинку носа, підняти скули і навіть візуально підтягнути низ обличчя
Мотористка• 17 августа в 17:24
Ответ дляПишу, не читаю
Так шо ж не виправила?
Всех в сад
• 17 августа в 17:30
Ответ дляМотористка
Так шо ж не виправила?
Макіяж творить дива
Але хто ж цим буде заморочуватися? Спробую перерахувати зараз на пальцях однієї руки
Мотористка• 17 августа в 17:32
Ответ дляВсех в сад
Макіяж творить дива
То, думаєте, вона свідомо зробила з трикутного носу бульбу, чи що ви доводите?
Мандолина Бу• 17 августа в 17:37
Не одна, а с чего Вы взяли? Здесь посыл такой, что одна ухаживает за собой, а другая нет, а возраст одинаковый