ДваДваВісім• 17 августа в 23:08
Стільки тих турбот що не можу вивезти...
1.Перше вересня. Двійнята йдуть у 1й клас.(поки що не розумію ,як гардероб зібрати)
2.день народження тих самих двійнят 2.09(як його відсвяткувати ?(дорослі+діти чи окремо,хз
Чи то 2.09 чи на вихідні6.09...)
3.13.09 весілля старшої доньки(локація,під питанням)
Чи то 2.09 чи на вихідні6.09...)
Б´ю байдики• 17 августа в 23:11
Локацію не обрали ще? А молодята, як телята ще?
Питань щодо першачків нема
графиняВишенка• 17 августа в 23:11
Все минає і це мине. Поступово, крок за кроком усе подолаєте) такі чудові у Вас події!
Бибер-анонимер• 17 августа в 23:11
Дочка и без вас решит где локация.
Двойняшкам купите брюки, и по паре рубашек, а там разберетесь.
Б´ю байдики• 17 августа в 23:12
Ответ дляДваДваВісім
Просто накидати питання....
Дарагой днєвнік!
...
Неначасі• 17 августа в 23:12
Ответ дляБибер-анонимер
Дочка и без вас решит где локация.
А может это девочки?
СирОжино пирОжино• 17 августа в 23:12
Дети ж не голые до этого ходили, купите две белых рубашки и двое брюк/юбок на 1 сентября, если будет линейка в школе...
Подарки купите детям, что они хотят, а остальное зависит от вашего бюджета..
Раз дочь доросла до замужества, значит сможет выбрать себе локацию сама с женихом.
Бибер-анонимер• 17 августа в 23:14
Ответ дляНеначасі
А может это девочки?
Тогда юбки, нет я бы купила брюки даже девочкам.
Неначасі• 17 августа в 23:15
Ответ дляБибер-анонимер
Ну на 1 сентября не очень как- то. Это уже на зиму лучше
Неначасі• 17 августа в 23:16
Ответ дляLisa_ua
Той питаю,кого -куди?))
Дівчат в школу,наречену на локацію
Я_не_аноним_100%• 17 августа в 23:17
Ответ дляLisa_ua
Ні,мені 30 локації скинули,а я ,як мама,маю щось порекомендував.
Ну не можу я написати’самі вибирайте’)
А почему не можете? Это их праздник, пусть сами и выбирают
Верочка 100%• 17 августа в 23:18
Ответ дляLisa_ua
Ну не можу я написати’самі вибирайте’)
В сенсі не можете? Женитись виросли, а організувати свято не виросли?
Молчавочка• 17 августа в 23:24
Ответ дляLisa_ua
Блін,ну реально?якби ваші діти попросили допомоги ви би сказали -’виросли, ідіть на х..’????
Ви не знали що тут ніхто нікому нічого не винен?
По темі, одяг взагалі не проблема.
Свято має бути в першу чергу для дітей.
З локацією, просто подивіться і скажіть, які вам подобаються.
По темі, одяг взагалі не проблема.
Свято має бути в першу чергу для дітей.
Верочка 100%• 17 августа в 23:25
Ответ дляLisa_ua
Реально. І питання не в тому, що я б послала, а питання, що вона навіть в 14 вона достатньо самостійна в своїх задачах і своєму виборі. А якщо вибрати локацію діти вдвох не можуть, то жонитись ще рано. Згадаєте мої слова, коли в них діти з´являться і попруть проблеми, які ви будете розрулювати
Ответ дляВерочка 100%
14 і 22 то різни діти,повірте))
А я залюбки допоможу з внуками)
Верочка 100%• 17 августа в 23:30
Ответ дляLisa_ua
14 і 22 то різни діти,повірте))
А я залюбки допоможу з внуками)
Це чудово. Ви реальна молодець, але є одно но. Вони мають самі приймати рішення і розуміти, що далі вони все будуть будувати, організовувати і т.д. самі. Це максимально важливо.
Да Щас же• 17 августа в 23:33
ото пипец у вас проблемы. не знаете где пожрать и побухать ? одни праздники. не гневите бога.
Принцепесочка• 17 августа в 23:54
тримайтеся, обіймаю, воно завжди все купою.
в школу - де менше швів, там менше вшів:) Просте максимально і не партеся, то все дрібниці взагалі. Штани шорти футболки, якщо школа вимагає - то ще по сорочці. Потім докупити можна.
2.09 - в школу смаколики якісь прості + газировку без цукру.
6.09 = на природу всіх, на шашлики, чоловіки зроблять.
весілля - воно вам треба? раз весілля, то вже дорослі + є свекруха, забити.