Засомневаю• Изменено 18 августа в 23:48
Воняє моча у дитини, рвотний рефлекс перед сніданком на голодний шлунок вранці
Мамочки, можливо хто знає чи в когось таке було. В дівчинки, скоро 2 роки, сильно різкий запах сечі. Через що це може бути, може треба щось обстежити? А ще вранці, перед сніданком в дитини рвотний рефлекс, часто, коли постушка в роті, але буває і без неї.
ЗновЗдоров• 18 августа в 23:49
Купите тест-полоски на ацетон и окуните утром в мочу. У нас с таких же симптомов начиналось все, тоже в 2 года
Я на хвилинку• 18 августа в 23:50
Нужно срочно проверить на ацетон
В аптеке продаются полоски
Можно самому сделать дома
Мочу проверяют полосками этими
В аптеке продаются полоски
Можно самому сделать дома
Мочу проверяют полосками этими
Пополняю_Карму• 18 августа в 23:53
УЗИ почек делали?
У моего сына была проблема (рефлюкс мочи), оттого и резкий запах был. Исправили оперативно.