Намазюкана нішою• 19 августа 2025
Если на улице 800 м нету мусорки, что вы сделаете с мусором?
Только честно)
Вот например, если насморк и приходится пользоваться одноразовым платком, а мусорок нет в течение 10 минут хотьбы, то куда его?
Результат:
вже голосів:
436 (97.54%)
Донесу до мусорки
11 (2.46%)
Кину на пол
Нетутешня• 19 августа 2025
Ответ дляКрапипопка
Поделитесь своим мером в Запорожье.
Реально
Интересно, а они устраивают между собой такие типа сходки.
Делились бы опытом, что-ли..
ЯблокоРаздора• 20 августа 2025
Ответ дляТелефон Рубика
напевно в будь-якій точці звіту ми можемо радісно впізнати одне одного по оцьому нащому фірмовому ’а я тоже с Харькова’
саме не ’із’, не ’з’, а конкретно - С Харькова
Ну да. И мусорки мне кажется только у нас на каждом шагу.
Джинци на Флісі• 20 августа 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Майбутнє України!
Це теперішня Україна.
всемВсёИмного• 20 августа 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
У меня не все время насморк, но бывает.
У вас відсутність виховання на ряду із чоловіком із окурком буває, от реально вас в селі виховували? Хтось же вас навчив що сміття під ноги кидати то нормально? Моя дитина з дитячого садка так не робила, бо ми хочемо жити в чистому місці, а не на смітнику, а тут доросла тітонька, себе красивою/розумною вважає